Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
tärklisest klistiir tapeedi liimimiseks
 
keegi 15. veebruar 2006, kl 14.35
Tere. Kas keegi teab, kuidas keeta ise tärklisest klistiiri tapeedi liimimiseks? Tänud vastajatele.
 
tean 15. veebruar 2006, kl 14.39
Kas sa kisselli oled teinud? Kui jah, siis nii see käibki.
Vesi ja tärklis.Hästi lihtne ja liimib tõesti hästi..
Anna aga hoogu
 
oihjah 15. veebruar 2006, kl 15.57
klistiiri võid omale teha, tapeeti liimi kliistriga
 
''' 15. veebruar 2006, kl 16.04
kusjuures, kliistri valmistamisel tuleb keeva veega pott tulelt tõsta ja siis lisada vähese veega segatud tärklis. nii õpetas mind äiapapa, kes eluaeg maaler olnud. ja kliister tuleb keeta selline paksema kisselli paksune...
 
kogenud 15. veebruar 2006, kl 16.10
Mina ei soovita tärklist kasutada,kuna jahukoid tulevad tapeedi alla sööma ja söövad ka tapeedi auklikuks.Tuleks ikka osta spets liimipulber,on kindel,et kahjurid möllama ei hakka.Omal selles osas isiklik kogemus.
 
krdi kinumehed 15. veebruar 2006, kl 16.15
Aru ma ei saa, millega küll inimesed mõtlevad? Üks tahab tapeedile klistiiri teha ja teisel söövad jahukoid tapeedi auklikuks..
 
..... 15. veebruar 2006, kl 21.14
noh, kliistriga sai kunagi tapeeti pandud jah aga see mis siin toimub on ikka tõesti päeva parim nali. klistiir ja jahukoid tapeedi kallal... :)))
 
Joosep 15. veebruar 2006, kl 21.18
Selliste ajuhiiglaste pildidi tuleks avadada..... teaks üle tänava minna, kui juhtub vastu tulema.
 
klistiiri kliister 15. veebruar 2006, kl 23.29
Meil vanas majas ei jäänud mingi tapeediliimiga tapeet seina ja lõpuks panime ka kliistriga.Püsib siiani ja mingeid koisid pole näha olnud.
 
bling 16. veebruar 2006, kl 14.16
mina olen ka pva liimi jahtunud KLIISTRI(hoidku jumal klistiiri eest:DDD)sisse seganud, olid ajad, mil elasin mingi väga imeliku seinaga korteris, kuhu ükski liim tapeeti kinni ei jätnud, aga kliister+pva töötas ülihästi
 
maaler maali 16. veebruar 2006, kl 21.49
Miks tärklisest??? Valmis kiirliimid on igal juhul sobivamad, kergem valmistada ja suht odavad...
 
aga 17. veebruar 2006, kl 17.10
ma tegin katse. oli kolme sorti liimi ja usute , kõige paremini jäi kinni kliistriga.
 
Evvu 22. oktoober 2012, kl 10.11
Ega vanasti tehti ju kogu aeg nii ;)
 
H.R 22. oktoober 2012, kl 10.33
Esmalt tuleks selgeks teha, mis materjalist tapeediga on tegu. Kliister sobib pabertapeedile, aga ei saa kasutada raskemate, näiteks vinüüli korral.
 
naljanumber 07. märts 2017, kl 00.51
oh püha jumal küll,olete siin ikka naljamehed! M sain nii naerda ,et kohe südamest! Isegi silmad said naeruga märjaks --mõmi tahab klistiiri teha ja siis veel tapeetida .! no edu siis,aga kui klistiir on tehtud ja see ära kasutatud ,siis oleks tapeetida parem ikka kliistriga .Ma kahtlen sügavalt,kas klistiiriga õnnestub tapeeti seina saada.Klistiiri tehakse enamasti siis,kui on kõhuhädad kallal ja miski muu enam ei aita.Siis lastakse tagumisest otsast teile teatud vedelikku sisse ,et ülearune kraam saaks lihtsamini välja tulla.Aga tapeeti soovitan ikka kliistriga seina panna.JÕUDU!
 
NALJANUMBER 07. märts 2017, kl 00.54
Vabandust,silmad naerust märjad,viga juhtus sisse.Mitte "mõmi",vaid mõni.
 
miks? 07. märts 2017, kl 12.08
9 aastat vana teema, naera omaette, mis sest üles kaevata...
 
tapeetija 26. veebruar 2020, kl 15.39
Super. Sellist lugu otsisingi, kui mul kõik samamoodi juhtus! Elagu isetehtud kliister!
 
tapeetija,veelkord 26. veebruar 2020, kl 15.40
See oli vastus loole "klistiiri kliister 15. veebruar 2006, kl 23.29", aga sattus sabaotsa...
 
ei mõista 09. august 2020, kl 20.09
miks firma töömeestele ei sobi kliendi poolt valmisostetud tapeediliimid, vaid soovivad ise "oma liimi" kasutada. Kasutavad ka klistriiri, et tuleks odavam või? Olen ise ühest tapeedifirmat esindavast firmast ostnud nii tapeedi kui ka sinna juurdekuuluva tapeediliimi ja ise ka tapeedi seina liiminud. Kerge panna ja püsib ideaalselt. Liim on pulber ja seguneb veega imekiiresti tärklisetaoliseks massiks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!