Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
plastaknad
 
huviline 07. juuli 2006, kl 21.35
Kas kellelgi on kogemust palju umbes läheb maksma kolme akna vahetus koos kogu krempliga(vana sodi ära, viimistlused, aknaplekid ja aknalauad). Aknaid kolm - kaks kaheosalist ja üks kolmeosaline....üsna tyypilised tallinna kortermaja aknad muidu, tahaks lihtsalt orienteeruvat hinda....
 
karder 07. juuli 2006, kl 21.44
ohjumal, jälle järjekordne plastakende teema..
Akende suurusi ju sadu erinevaid. Juba tallinnas on sada erinevat tüüpi kortermaja. millised?
Ja üleüldse plastikaknad kõlbavad ainult garaazile või ühiskondlikele hoonetele. Elamisruumidesse soovitan AINULT puit või puit-alu aknaid!
Mõtle sellele, kas ikka tasub plastikut....
 
huviline 07. juuli 2006, kl 22.27
einojah, mis me miljonäre räägime, mina ikka yliõpilane.....vaatan kust odavamalt saab, mõne aasta pärast saab normaalsemad, praegu pole lihtsalt seda võimalust. Jubedalt vihastab, kuidas inimesed vaatavad sellele viltu, kui ytlen, et raha pole.....Aga vanad kukuvad juba eest ära, vaja uusi lihtsalt......
 
aken 07. juuli 2006, kl 22.34
Paljude aknafirmade kodukatelt saab saata hinnapäringu. Ootad mõne päeva ja teadki, palju aknad maksavad. Päring ei maksa pennigi
 
plahh 07. juuli 2006, kl 22.50
12 K,v6i natuke rohkem, saad ka j2relmaksuga osadest kohtadest
 
v 07. juuli 2006, kl 23.08
kindlasti rohkem, sest viimistlus ja plekid ja aknalauad juba omaette maksavad suht palju,lisaks sinna akende hinnad.tee netist päring, saad e-mailile vastuse ja endal ka hea võrelda. mõni teeb soodukat akendele, mõni teeb tasuta viimistluse, erinevad pakkumised erinevatel firmadel
 
dakoota 08. juuli 2006, kl 10.10
12 000 läeb maksma
 
n 08. juuli 2006, kl 13.44
lasin endale panna umbes sam´ad aknad nagu sul, 3 tk koos aknalaudade ja veeplekkidega, 10 500.- Töö tegi Kvaliteetaken, aga tal oli soodustus -45% Ja viimistlus maksab 1000.- aken
 
karder 08. juuli 2006, kl 17.22
kui aknad on odavad, siis viimistlus on ülemõistuse kallis ja vastupidi.
Näiline soodushind võib olla väga petlik...
 
plastaknast 09. juuli 2006, kl 14.45
Kui aga õues hakkab +34-+40 olema,tõmbavad plastaknad lõhki.
 
veelkord 10. juuli 2006, kl 00.13
osta plastik, et 15 aasta pärast JÄLLE uued aknad osta, sest plastik on juba lagunenud, raamid välja väänatud/vajunud vms..
no on seda siis vaja...
 
njah 10. juuli 2006, kl 09.31
välja väänatud v mitte, aga mul läheks maja akende vahetus üksi ca 35000 ja seda siis plastakende puhul. puitalumiiniumi ei jaksa kuidagi panna.
 
okr 10. juuli 2006, kl 10.29
Panin korterile plastaknad ja olen väga rahul. Maksma läks neli akent täpselt 20 000 koos kõigega (s.h. viimistlus).
Väga mõnus on neid kasutada ja peavad ilusti sooja kinni praegusel ajal ning talvel oli mõnus soe jälle toas.

Ei maksa snoobitseda.
 
vanur 10. juuli 2006, kl 11.51
ja kuidas puit kauem vastu peab? 15 aastat ja ikka tuleb väljavahetada. peale selle - see iga aastane värvimine võtab puitakna isu ära. mul juba mitu aastat ja olen väga rahul. tänud Koduaknale!
 
tegelikult 10. juuli 2006, kl 12.22
minul puitaknad ees 50 aastat ja välja vahetamist ei vaja.
 
mh the second 10. juuli 2006, kl 18.49
Mul plastid juba 10 aastat ja ei ole värvimuutustki, muudest kollijuttudest rääkimata.

*Aga uued aknad said ikka puit ja kunagi, kui raatsin ja raha üle, vahetan vanad plastid ka välja, sest ikkagi puitmajale on puit hoopis teine tera. Sellegipoolest plasti halvustama ei hakka, sest parem mingidki aknad...
 
Puit 10. juuli 2006, kl 23.09
Kõik oleneb kvaliteedist, mida keegi soovib! Sry ei targuta maitse üle!
 
karder 10. juuli 2006, kl 23.13
uusi puitaknaid ei pea iga aasta värvima. Esimene kuhv püsib olenevalt teguritest ~5 a. vähemalt. võimalik et ka kauem.
TEISEKS: Kui värvida ei taha või ei viitsi, siis osta PUIT-ALUMIINIUM aknad ja värvida pole neid väljastpoolt vaja. Alu ei roosteta ning kui kriimustusi pole, siis värvimisasja pole
 
ehhh 11. juuli 2006, kl 19.54
...ma ka mõtlesin, et plastik võlts, paha jms, aga siis üks tuttav töömees rääkis, et puit ikkagi mängib palju ja sellega võib ka vägagi orki minna; on nähtud puitaknaid, mis on nii paisund, et ei lähe kinnigi korralikult; nüüd olen veel suuremas segaduses; pigem siis vo tõesti panna plastik, kui läheb metsa, siis vähemalt mitte nii suure raha eest...
 
karder 13. juuli 2006, kl 10.27
to ehhh

ära puhu. naised saunas/külamehed räägivad seda ka et maailmalõpp on ukse ees - käitud sellega ka kuidagi teistmoodi?
Pane puit-alumiiniumid - väljast kaetud ilmastikukindla alumiiniumiga.
Plastaknad võivad samamoodi ja palju hulleminigi väänduda, eriti suurte avade puhul. plast ei jaksa hpida rasket paketti.
Need puitaknad, mida nähtud on, on defektidega - kas on kuskilt värvi maha kraapund, ehituse käigus kannatada saand vms. Samuti praaki juhtub KÕIKIDES aknafirmades!!
 
Einoh 14. juuli 2006, kl 14.44
Elage parem ilma akendeta;) Pole mingit probleemi. Talveks soojasid riideid tuppa osta on ikka palju odavam:P
 
Plastiline Oknoo 10. mai 2019, kl 17.07
Ka meie märg vallatu Maaja sai omale värske meikapi mis väljendub uutes plastakendes
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!