Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
puidust töötasapind kööki
 
Mari 30. jaanuar 2007, kl 09.31
Kust saaks Tallinnas sellist asja (mõistliku hinnaga) tellida?
Tegemist on vanemate köögikappidega, millele tahaks paigaldada suure pika töötasapinna, aga need saepuruplaadid jmt ei meeldi.

On ehk kellelgi mingi muu materjali-idee välja pakkuda?

Aitäh;)
 
TOOMAS 30. jaanuar 2007, kl 09.48
Tere!LIIMPUIT TÖÖTASAPIND KAUPLUSTES MÜÜGIL,KUI HIND 4000 EEKU ÜMBER.SEDA TULEKS ÕLITADA ENNE KASUTUSELE VÕTTU
 
iti 30. jaanuar 2007, kl 11.00
puidust töötasapind läks meil paari aastaga inetuks. Võib-olla ei olnud siiski pind õigesti ettevalmistatud (see meil ise tehtud), aga igatahes mustikaplekid jäid sinna kohe peale ja on ka muid plekke juba kogunenud.
 
MAri 30. jaanuar 2007, kl 12.43
Muvitav, kas need kuuse liimpuitplaadid, mis näit. Angroos müügil, sobiksid?
Ja kas linaõliga võiks viimistleda?
 
pinchu 30. jaanuar 2007, kl 13.40
ehitusmaterjalides on jah müügil kuuse ja männipuidust (ehk isegi muid puite ka) erinevaid pakse tasapindu
 
Marja 30. jaanuar 2007, kl 13.42
Minul on juba kolm aastat selline liimpuidust puitpind ja see tuleb jah spets õliga ennem 3 korda vähemalt õlitada kui kasutusele võtta. Samas soovitatakse ka aastas paar korda õlitamist. Algul ta tõmbab rohkem sisse seda õli ja hiljem vähem.
Plekid ei hakka ta külge kui korralikult õlitatud ja vesi ka ei imendu. Kui mingi jama peaks tekima siis kergelt liivapaberiga üle käia ja õlitada. Meil juhtus, et poiss pani kuuma panni sinna peale ja jäi rõngas. Lihvisin vähe ja õlitasin ja rõngast pole enam.
Ma ostsin selle pinna muide Soomest Sellisest poest kui Bauhaus, lasin õiged jupid teha kohe
 
n 30. jaanuar 2007, kl 14.19
kui puidu eest käid juba 4000 välja, siis võiks parem juba kivi panna. Selle saab ka sama suurusjärgu raha eest. Siis saab igasuguseid kuumi panne peale panna ega pole vaja õlitada ega midagi. noaga ma pole kraapida julgenud, muud kõikte teen, seni veatu
 
puusepp 30. jaanuar 2007, kl 15.46
Kui juba puit, siis ikka tamm või pöök, mis on tõesti vastupidavad puuliigid. Tammest tööpinnad on näiteks Rootsis üsna levinud ja peab vastu küll. Ilus pealekauba.
 
Mari 30. jaanuar 2007, kl 16.34
aitäh nõuandjatele!
 
mumm 30. jaanuar 2007, kl 17.10
mõned aastad tagasi oli Ehitusservises müügil tammest jms puidust töötasapinnad (samasugused nagu laminaadistki) - jooksev meeter maksis vist 1600kr. Nüüd pole vaadanud
 
summ 31. jaanuar 2007, kl 12.56
köögisalongist öeldi mulle, et kui te kavatsete köögis ka süüa teha, siis ärge mingil juhul puittööpinda tellige. läheb aasta-paariga väga koledaks, kriimud, plekid, kõik jäävad sisse. proovisin siis ühte tööpinda küünega tõmmata, sihuke jutt jäi järele, et päris kangeks ehmatasin. tegemist oli veel mingi eripuiduga, mille jooksev meeter maksis eesti rahas üle 5000 krooni. mine proovi ise neid tööpindu poes
 
lilli 01. veebruar 2007, kl 13.37
õige hoolduse korral ei önnestu sul küünega küll mingeid jutte tömmata. kui puu piisavalt õlist läbi imbunud siis pole mingeid probleeme, tean, mul endal kodus selline ja neljas aasta läheb. Tuleb lihtsalt aegajalt õlitada ja kui noaga kriime teed siis aitab kergelt lihvimine.
 
oak 01. veebruar 2007, kl 14.12
mul juba üle aasta limpuit-tammest töötasapind. õlitatud. süüa teen. kriipse ei ole küll märgand, ju kasutan siis lõikelauda lõikamisel. kena on.
aa, ostetud soomest, ikeast
 
mh the second 02. veebruar 2007, kl 22.32
No ma ei tea, mis poes te käite neid liimpuitkilpe vaatamas, aga Tartu servisest sain mina 180 cm pika 60 sügava ühiku kaske (jah, küll ainult 2 cm paksusega, aga mulle polnud see oluline) umbes 800-900 eeku eest.

Tegin vahaõliga või õlivahaga, kes seda mäletab, kumba pidi ja ausalt öeldes pidin sellega ainult üks kord üle õlitama, sest rohkem tarvidust ei ole olnud. Tuttavad jah räägivad, et õliga tuleb ikka kolm-neli korda teha, et veeplekke sisse ei jääks - no ma ei tea, mul seda probleemi ei ole.

Kriimud eks ikka jäävad, aga tõesti lõikelauana ei kasuta; plaanin siis, kui häirima hakkab, üle lihvida ja vahatada ning jälle korras.

Samuti oluline punkt, et kui ikka kuidagi ei saa, siis sellest 1000 kroonist pole nii kahju ka. Ausalt.
 
proff. 14. veebruar 2007, kl 22.25
pane tammekilbist ainuke mis sobib kallis küll aga kena kaa olita kindlasti nii kaua kuisisse imab
 
Juks 17. aprill 2018, kl 14.28
Pane kohe graniidist töötasapind ei mädane ei kõdune.

https://fmpdesign.ee
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!