Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
Mida teha vanade raamatutega?
 
punkt. 29. aprill 2007, kl 21.34
Tere!
On siis selline probleem et tahax tuba ümber kujundada ja kappides on praegu hulgaliselt vanu raamatuid mida ei tahaks samas ära kh visata..Et kas siis kellelgi oleks mõni huvitav idee mida teha nende raamatutega.
Aitäh kõigile kes vastavad!
 
koma, 29. aprill 2007, kl 22.05
Raamatud on lugemiseks.
 
rk 29. aprill 2007, kl 23.15
kingi mulle, võtan hea meelega vastu. ma oskan nimelt lugeda.
 
kah 30. aprill 2007, kl 08.28
to rk
kingiks enda omad ka sulle, aga mis teed nende kõigiga. ma käin raamatukogus kui tahan lugeda midagi, mul kodus ainult mõni üksik raamat alles jäänud nüüd õnneks, ülejäänud korjasin kastidesse ja nüüd mõtlen mis teha nendega. ma ei näe mõtet et sadu raamatuid seisab aastaid niisama riiulitel. võtavad ju tohutult ruumi need
 
vistrik 30. aprill 2007, kl 09.02
mina ka üks nendest imelikest, kes koju raamatuid kogub. Mulle meeldib võtta raamat kohe oma riiulist, kui mul tekkib mõte seda lugeda. Minu jaoks lihtsalt osad raamatud PEAVAD mul endal kodus olemas olema..
Ja elu on näidanud, et enamus neist mind huvitavatest raamatutest on ka koolilaste kohustusliku kirjanduse nimekirjas ning neid on raamatukogust raske saada, kuna on pidevalt välja laenutatud.
Ning mõnikord on vahelduseks hea ka pahnakirjandust lugeda ;)
 
:) 30. aprill 2007, kl 10.57
Viisin enda vanad raamatud, mis kindlalt enam ei huvita, raamatukokku. Võeti tänuga vastu :)
 
nupsik 01. mai 2007, kl 01.06
raamatud on parim sisekujunduselement, mida ma iganes nimetada oskan - kõige muuga võib olla nii ja naa, aga kui ikka tuba on üsna täis raamatuid, on seal igal juhul õdus ja kena :)
 
rk 01. mai 2007, kl 14.17
aga palun, kes soovib oma vanadest raamatutest lahti saada, saatke kiri. kui kaugus sobib, tulen ise järgi,kui ei sobi,leiame muu lahenduse-cargobus vms.
tegelikult oleksin väga tänulik, kui raamatud prügikastide asemel minu kätte jõuaksid.
 
de facto 01. mai 2007, kl 22.12
raamatud sobivad maamajja riiulitele
 
pinchu 02. mai 2007, kl 13.36
ära ei taha anda? võtaks hea meelega sarja "maailm ja mõnda" raamatuid
 
vetevana 02. mai 2007, kl 16.51
otsin ise ka "Maailm ja Mõnda" sarja osta.
 
. 03. mai 2007, kl 09.38
heldeke....raamatud kui sisustuselement....aga jah, võibolla tõesti (ise sellisest kodust, kus nii meil, kui vanavanematel kõigil alati olnud seinatäied raamatuid, mis nüüd pärimist pidi minuni jõudnud, jagan neid oma linna-ja maakodu vahel ja mõtlen, et ah, kui kaif, et nad mul olemas on.Mitte üht ei raatsi ära anda, mõnda on topelt, aga mis siis.Tean, muide, täpselt, kus miski teos asub, nii et minu jaoks ei ole nad lihtsalt sisustuselement, vaid...ma ei tea...vajadus?)
 
n41 04. mai 2007, kl 22.24
viisin kunagi paar karbitäit vanemaid raamatuid invaühingusse, seal leiavad need raamatud kindlasti ka lugejaid.
 
kkk 05. mai 2007, kl 12.26
Kas te teate, mitu raamatut üldse oli sarjas "maailm ja mõnda"? Küsimus siis sellele, kes tervet sarja tahab.
Mul on seda sarja pool kappi täis ja oleks hea meel küll neist lahti saada. Kindel ei ole ainult, kas terve sari on.
 
pinchu 07. mai 2007, kl 08.20
no seda sarja antakse siiamaani välja. arvata on et see on üks eesti mahukamaid sarju. KKK - annad niisama ära või tahad nende est mingit raha ka saada?
 
pinchu 07. mai 2007, kl 12.33
149 raamatut on Raamatukoi järgi seda sarja
 
b 30. september 2011, kl 09.51
Mis on su e-maili aadress, et saaks ühendust võtta?
 
sipsik 30. september 2011, kl 15.36
soovitan soojalt: teha pildid ja ninimistuga osta.ee'sse müüki.
 
sass 30. september 2011, kl 21.01
KKKle.see on kallis sari see maailm ja mõnda seda tasuta ei jagata kusagil.Selle eest küsitakse ikka üsna palju raha.
 
ti 04. oktoober 2011, kl 22.06
Raamatukoi raamatupood -- Maailm ja mõnda
www.raamatukoi.ee/cgi-bin/sari?2 - Puhverdatud
Maailm ja mõnda. 167 raamatut, järjestatud värskuse järgi ... Alain Felker, Alexander Hogh, Uwe Kersken, Helfried Spitra ja Judith Voelker, Germaanlased ...
 
hea variant 17. detsember 2011, kl 10.03
Hea variant on Eesti Hoiuraamatukogu (Suur-Sõjamäe 44a), sealt saavad raamatuid kõik raamatukogud üle Eesti. Olen ise neile korduvalt raamatuid andnud, Tallinna piires tulevad ise järele ja viivad tasuta ära, kui vaja, siis pakivad ka. Võib ka ise viia, aga eelnevalt tuleb kindlasti kokku leppida, sest sinna majja lihtsalt niisama sisse ei saa. Võetakse vastu mistahes keeles raamatuid, ka ajakirju. Kui hästi läheb, võib sealt endalegi midagi leida, seda küll väikese tasu eest. Töötajad on väga toredad ja vastutulelikud ja hea on teada, et minule üleliigseks muutunud raamatuid on kellegi võimalus laenutada.
 
Agnes 16. november 2017, kl 15.25
Kus sa asud? Toon hea meelega oma vanad raamatud sulle.
 
Soovitus 10. jaanuar 2018, kl 16.31
Pane paja alla
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!