Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
Elektrik Viljandis
 
juhtmejupp 24. veebruar 2009, kl 16.06
Sooviks mõne elektriku mailiaadressi või telefoninumbrit.
 
Lungmark 25. veebruar 2009, kl 10.54
Võta ühendust : Lungmark@hot.ee

Ehitus ja torutööd
Samas teeme ka elektrit
 
........)))))))))))) 01. märts 2009, kl 19.01
..Teeme ka elektrit...!Et siis mees väntab velokaga natike elektrit juurde...:))))))))
 
Mats 09. märts 2009, kl 13.43
Kirjuta ka seda milleks Sulle seda elektrikut tarvis on. Mingit suuremat tööd ma teha ei viitsi aga natuke ähkida aitan küll!
Mõnel juhul piisab sellestki.
Kui targad on praegused elektrikud?
1. Krohvialune juhtmestik. Kui palju küsite kui näitate kus juhtmed seinal asuvad. Loomulikkult seina lõhkuda ei tohi.
Kuidas need juhtmed leiate?
2. Kujutage ette madalpinge võrku maal. Liini mitu km, poolsada hoonet. Ühe hoone sisendis tekkib lühis mida väljast silmaga ei näe ja alajaamas lööb kaitsme välja. Kui kaua läheb teil tõenäoliselt aega, et lühise koha üles leiate? Kuidas viga otsite? Kui hakkate vea otsimiseks tarbijaid postiotsast ükshaaval prooviks lahti ühendama siis te ühe päevaga hakkama ei saa. Siis makske mulle 500 EEK ja ma õpetan kuidas vea üles leiate paari tunniga + paarikordne liikumise aeg alajaamast rikkekohani.
Olgu muld kerge ühele tuttavale elektrikule kes kolm päeva viga otsis ja siis posti otsas voolu alla jäi ning suri!
 
elektrik 19. märts 2009, kl 14.36

Elektrik, kuid Tallinnas. Pädevustunnistus kat."B", suur tööstaaž

puaro2@mail.ru, võite kirjutada, soov. vene keeles
 
kaim 19. märts 2009, kl 23.00
To Mats: said vist, kulla mees, nüüd natuke oma alaväärsuskompleksi teiste kallal tänitamisega välja elada? Asjaks seegi...
Selle 500 krooni jätan rõõmuga oma tasku. Ameerikat pole vaja avastada, piisab võrgutestrist ja matemaatika- ning loogikaoskusest. Sama jutt käib ka süviskaabelduse kohta- korralik tööriist ja natukene mõistust kõrvade vahel. Aga selliste juttude jaoks on vist teine foorum...
 
Kellu 19. märts 2009, kl 23.32
Kas elekt. ka ei jöätku tööd ,et lolli jutttu ajada?
 
Mats 21. märts 2009, kl 12.00
Kaim, milles probleem? Tore kuulda, et praegused elektrikud selliseid probleeme suudavad lahendada. Tean elektrikuid kes ei oska ja minu pakkumuine oli neile.
Muuseas, kas kusagil on spetsiaalne elektrikute foorum? Läheks vaataks
 
kaim 07. aprill 2009, kl 19.57
Olen ka selliste "elektrikega" küllalt kokku puutunud. Aga selliste meeste ametinimetuse panen alati jutumärkidesse.Ametivennaks pean ikka inimest, kellel peale kõlava nimetuse ka mõistust ja kogemusi on.
Mis foorumisse puutub- oli vist elektrik.pri... ega pole ise ka sinna mitmed kuud vaadanud.
 
Mats 11. aprill 2009, kl 21.49
Ehk Kaim kirjutaks lähemalt kui huvitavate elektrikutega ta on kokku puutunud? Üks tuttav noorik nimetas mõningaid mehi "dielektrikuteks". Päris andekas nimetus.
Mina näiteks olen näinud ühte elektrikut, et kui oli tarvis harutoosi ühendada siis otsis välja oma väärt kaustiku kus olid sees kõikvõimalikud harutooside variandid, leidis sealt sobiva joonise ja selle järgi ühendas. Rohkem ma nii põhjalikke inimesi ei ole kohanud.

Eespool kirjutasid:
Ameerikat pole vaja avastada, piisab võrgutestrist ja matemaatika- ning loogikaoskusest .........

Mis riistapuud ja mis hinnaga sa võrgutestri all silmas pead? Uurisin huvi pärast ühte kataloogi. Ei leidnud ampertange mida alla 500 EEK osta oleks saanud. Tavaline numbriline tester oli vist poes 150 ja turult saab heal juhul 80 EEKi eest.
Matemaatika ja loogika oskusest on aga üldiselt suur puudus.
 
proff 12. aprill 2009, kl 23.09
korralikud testrid maksavad alates 140000.- eek
 
aleksandr 29. aprill 2009, kl 14.03


Vana teema... kas oled kursis kes korraldab koolitused pädevustunnistuse saamiseks? Olen tallinna Polütehhi lõpetanud, sel erialal ei ole töötanud pikemat aega.
 
Suvitaja 05. juuni 2015, kl 12.39
Elektrik, keda aastaid kasutanud: Villu 55662680
Korralik töö, mõistlik hind
 
eelmisele 05. juuni 2015, kl 22.49
arvad et teemaalgataja pole 6 aasta jooksul ikka veel elektrikku leidnud?
 
hell 22. august 2016, kl 16.21
vahet ei ole, minul näiteks oli nüüd vaja ja kohe võtta hea, tänud info eest!
 
MartKasepold 10. detsember 2018, kl 18.07
Nüüd saab Viljandis kõik elektritööd ühest kohast: https://www.elektrikviljandis.ee/
Telefon: +372 5302 2725
E-mail: info@elektrikviljandis.ee
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!