Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
niiskustõke
 
siil 11. juuni 2010, kl 17.55
vist on mõned kuulnud midagi kipsi (või saepuruplaadi või...) taga olevast aurutõkkest (ei lase niiskust soojustuse/ karkassi sisse) ja seepärst üritavad kuhugi niiskustõket panna.
 
eh 31. juuli 2013, kl 09.58
Ajalehte seinas on võimalik läbi valge tapeedi lugeda :D
 
taimps 20. august 2022, kl 02.36
nakkedispersioon käib ka hüdroisolatsiooni alla,aga nakkedispersioon ei ole kunagi hüdrotöke,tema nimi ütleb ära milleks ta on.naket pannakse poorsetele ja mustadele pindadele nakke parandamiseks,betoonseintele vöib harilikult lahjendada veega 1,1-1,3.olenevalt tootest,st,kui kallist oled ostnud.
Sageli tekitab probleeme hüdroisolatsioonimastiksi halb nake aluspinnaga. Hüdroisolatsioonikiht ei ole kinnitunud aluspinnale piisavalt tugevasti ning tuleb lahti väikseimagi konstruktsiooninihke puhul. Halb nake on tavaliselt põhjustatud kahest tegurist: murenev või nõrk aluspind või vale nakkedispersioon kasutamine. Igal hüdroisolatsioonitootjal on välja töötatud paigaldusjuhend, kus on kirjas ka kruntimiseks sobivad tooted. Paigaldaja peaks alati koos kasutama sama tootja nakkedispersiooni ja hüdroisolatsioonimastiksit. Toaseintel tuleb nakked kasutada enne pahteldamist kindlapeale ,samas ka ainult pahteldatud vuukidega kipsplaadile,kuna ta katkestab liimiimamise tapeetimisel.
 
Lõuapoolik 21. august 2022, kl 13.23
Sa tead ka palju see hüdromastiks maksab??
Minul sellist raha küll pole välja käia. Meie panime põrandaplaatide alla naakkedispersioooni lahjendamata kujul mitu kihti ja kärab küll..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!