Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Reisimine
sihtkoht, kui rahaga pole priisata
 
kogemusteta 23. märts 2013, kl 19.53
Plaan minna sügisel soojamaa reisile (valdav soov puhata, päevitada ja õige veidi shopata - ongi selline naistereis).
Peale Soome-Rootsi-Venemaa rohkem reisinud ei ole.
Mis võiks olla sihtkoht, kui üle 500€ kokku kulutada väga pole võimalik?
 
t 23. märts 2013, kl 20.00
egiptus, türgi, viimase hetke pakkumised
 
!!! 23. märts 2013, kl 20.08
Mitte mingil juhul Egiptus!!! See on raharaiskamine.
 
... 23. märts 2013, kl 23.25
Ryanairiga Tallinn-Barcelona Girona (Hispaania), piletid võid saada ~120 € (kui veab ka soodsamalt), rendid korteri (kui mitmekesi minna soodsam) ja voila :)
 
kiur 24. märts 2013, kl 10.01
šoppamine peaks ka 500€ sisse mahtuma? kindlasti sobiks türgi ehk ka kreeka. hispaania kindlasti kuid kui omal käel ei julge minna siis vaata reisipakkujatelt pakette costa brava või costa del sol.
 
to kiur 24. märts 2013, kl 16.33
mis sellest hispaaniast siis karta :)? tulime just omal käel marokost. käisime kohalikes mägikülades ja inimtühjades paradiisirandades - lahe oli. hispaanias olema ka kolanud - no see on ikka väga turvaline :D aga teemaalgatajale soovitan kreekat. ja lastminute.ee-st on võimalik 200-300 euriga reis kätte saada, kui hoolega pakkumisi jälgida.
 
kosmosemutt 24. märts 2013, kl 17.54
Sügisel on Ungaris veel soe ja ilus. Päevitada ilmselt enam ei saa, aga neil on vägevad spaad ja meie mõistes väga odavad.Ja vein on üliodav:)ja kui shopata tahate, siis igasugune paprika, maitseaineid ja riided ja muu nodi kah suht odav.500 EUR saad ennast täitsa rikkana seal tunda.Bohemian travel teeb sinna soodsa hinnaga reise.
 
nn 24. märts 2013, kl 22.21
sai käidud sügisel Barcelonas, kahepeale kokku lend+korralik hotell ca 500.- Palju vaadata ja imelised liivarannad ka lühikese rongisõidu kaugusel (eriti soovitaks Castelldefelsi, kuigi ka Sitke oli ok). Ainult sügiseti võivad Vahemere kandis ilmad olla heitlikud. Kreeta on ka ok hindadega, ainult pakettreisidena tsipa kallim. Aga sooja ja päikest on palju.
 
h 25. märts 2013, kl 07.36
to nn - kui pikk oli teie puhkus selle 500.- € eest? Väike vihje hotellile?
 
ax 26. märts 2013, kl 22.01
Ma ei ütleks, et Kreeta pakettreisid eriti kallid oleksid..
 
nn 26. märts 2013, kl 23.40
Barcelonas sai oldud nädal aega, hotelliks Aranea. Väga hea asukoht, enamus vaatamisväärsusi lühikese jalutuskäigu kaugusel (asub Sagrada Familia lähedal). Bussijaamast max 10 min jalutada. Imelised hommikusöögid Napoli tänava kohvikus, keskmiselt 10 EURi hommik (kahe peale). Valdavalt hotellihinnas hommikusööke pole.
 
kogemusteta 27. märts 2013, kl 08.02
jätke juba see hispaania promomine, inimesel kel pole niigi raha on hommikusöök 5 euri eest ka liig.
 
mess 27. märts 2013, kl 12.35
Barcelona on suht kallis linn. kui eelarve on piiratud siis vali parem nädalane paketireis ja selline kus kõik hinnas või vähemalt hommiku ja õhtusöögid. sel juhul kohapeal oluliselt raha ei kulu, saad mõnuga päevitada, jalutada ja šoppamiseks terve suvi veel aega raha koguda.
 
kui 27. märts 2013, kl 18.34
rahag pole priisata, siis on sihtkoht lähim SÄÄSTUMARKET
 
roheline 28. märts 2013, kl 13.53
minu arust, kui raha pole, on paketireisi ostmine priiskamine. pisukese otsingu ja aegade klapitamisega leiab näiteks Ryanairi piletid Itaaliasse, Hispaaniasse, Kanaaridele või ka muudele puhkusesaartele 100+ euroga, kui äraantavat pagasit ei võta. siis otsi kas booking.comist hotell oma hinnaklassist või rendikorter (veelgi odavam kui hotell) ja ongi puhkusepakett valmis, ühe inimese kohta kujuneb hinnaks 200-300 eurot. jääb veel raha järele auto rentimisekski soovi korral või väljas söömiseks.
 
Peeter 28. märts 2013, kl 21.46
Päris aus vastus oleks, et selle rahaga ei olegi võimalik, läbi suure häda saaks kohale ja ööbimise, ütleme nädalaks, aga see ka kõik. Kanaarid unusta kohe ära, sest lend liiga kallis, ka Ryanairiga. Muide rayaniga sinna saamine on paras pähkel, lisanub kindlasti 1-2 vaheööbimist, ja ei ole need piletid nii odavad midagi. Edasi-tagasi 300-400 euri kindlasti+ umbes 200 väga odabv ööbimine+ muud reisikulud+ kohapealsed elamis-transpordikulud.
Lennufirmadest soovitaks vaadata ka Norwegiani Helsinkist väljuvaid lende, samuti võib leida odavaid üheotsapileteid näiteks Finnmatkade kodulehelt.
 
Peeter 28. märts 2013, kl 21.57
Kui kellelgi peaks huvi olema siis praegu pakub Norwegian air Helsinkist imeodavaid lende aprilliks Mallorkale.
 
Peeter 28. märts 2013, kl 22.16
Veel näiteks Ryaniga Girona- Tall 19. 04 36,94 euri
tall- Girona 08.04 58,99 euri
Lisaks veel transport Gironast Barcelonasse ja elamine.
 
roheline 29. märts 2013, kl 08.35
to Peeter: on võimalik küll Kanaaridele selle reisieelarvega sõita, omal nahal katsetatud. küll algusega Riiast ja vahemaandumisega Londonis me novembris käisime Gran Canarial. tagasiteel Stanstedi lennujaamas ligi 6 tundi ootamist oligi kõige tüütum osa, aga maksma läks lend pluss ööbimine rendimajas kahepeale kokku 700 eurot. lisaks siis rendiauto 200 eurot koos bensiiniga. muid kulutusi (toit muidugi v.a.) nagu polnudki. saab ka bussiga lennujaamast sihtkohta sõita ning toit on poes üsna meie hinnaklassis, kohati odavamgi.

mulle meeldis väga ka puhkus Itaalias - Tallinnast Milaanosse saab üsna odavalt, siis edasi kas teise lennuga kusagile alla Lõuna-Itaaliasse või jääda Põhja-Itaaliasse, kus kauneid kohti küllaga: Como ja Garda järved, Liguuria rannik, Toscana piirkond. Itaalias saab väga hästi rongiga liikuda ringi. september-oktoober on ideaalne aeg Itaalias puhkamiseks.
 
Peeter 29. märts 2013, kl 11.20
Roheline, siis jah sai, aga uuri hindu ja võimalusi sel aastal.Ja muide, kas Riiga said tasuta?
 
roheline 29. märts 2013, kl 15.46
Riiga ei saanud tasuta, aga ega me poleks Tallinna ka tasuta sanud. kõik ei ela pealinnas.
 
nn 31. märts 2013, kl 23.50
ega vast Helsingissegi tasuta saa?
 
ss 01. aprill 2013, kl 12.17
tasuta mitte, aga Helsingisse liigub ju netis nii palju neid kinkekaarte ja lihtsalt erinevaid pakkumisi ja võib saada selle otsa mingi 5-10 euroga, ei ole ju väga hullu, kui sealt ikka tunduvalt odavam lend läheb.
 
kogemusteta / teemaalgataja 05. aprill 2013, kl 20.25
No miks peab minu nime all kirjutama? Hakkab parem, kui saab anonüümselt selja taga nähvata?
-----------------
kogemusteta
27. märts 2013, kl 08.02
jätke juba see hispaania promomine, inimesel kel pole niigi raha on hommikusöök 5 euri eest ka liig.
--------------------------------

Mul on minekuni aega, ma tahaks lihtsalt teada, millise rahaga/ kus riigis ma normaalselt toime tulen, sellest ka selline teema. Aitäh kõigile teistele! Head mõtted, soovitused, tähelepanekud ikka oodatud.
 
canis lupus 06. aprill 2013, kl 06.50
Riiga saab ka enamvähem 5-10 euroga (kampaaniate ajal võib 3ga ka saada). :D Tartust on näiteks Riiga odavam sõita, kui Tallinnasse. Lihtsalt ühendus on kehvem.

Ma saana aru, et teemaalgatajat huvitavad soojamaareisid, aga mina lähen juulis Teravmägedele ja arvestuslikud kulud tulevad umbes 600 euri. Samas ma lähen muidugi matkama, mitte hotelli täisteeninduse peale, ehk siis ööbin telgis ja toidu võtan Eestis suuremas osas kaasa.
 
kogemusteta / teemaalgataja 06. aprill 2013, kl 10.19
Ma hetkel olen küll seisukohal, et eelkõige tahaks soojamaa puhkusereisi. Ka pole mu jaoks olulised peened hotellid, piisab, kui on puhas:)
 
kiur 06. aprill 2013, kl 17.33
siis on ju lihtne. vaata reisipakkujatelt kuhu nad sulle sobival ajal reise teevad. võrdle veidi pakketide hindu, loe kuurortide kohta ja tee väike uurimustöö ka sobivas hinnaklassis hotellide kohta. trip.ee ja tripadvisor.com on abiks. omal on elu lihtsam kui saad võimaldada paketi koos hommiku- ja õhtusöögiga, või isegi kõik hinnas. siis on sul kindel eelarve paigas ja tead palju puhkus maksab. kohalikke ekskursioone jms ei pea ju tingimata ostma.
 
j 06. aprill 2013, kl 22.02
bulgaaria pääseb odavalt 350 euri,, türgi ka odav aga naistele viletsam koht eriti õhtustel aegadel , kreeka on kallim varant ,
egiptus ka odav aga ainult naistele ei ole hea , hispaania on kallim ,,kreekast kallim lõbu
aga kui tahad odavamalt elada kui eestis siis vali bulgaaria ,varna jne
marokost ei räägigi, kanaarid on liiga kallid
 
to j 06. aprill 2013, kl 23.13
No ja mis seal Egiptuses ja Türgis siis õhtusel ajal juhtub mõne delfi mutiga?? absoluutselt mitte midagi, kui ise seiklusi ei otsi.
 
j 06. aprill 2013, kl 23.48
õhtusel ajal istambulis naisi näha ja eriti üksikuid naisi on haruldus,, nii ka kairos jne vahest hotellide lähedal teine olukord aga see ainult hotellidelähedal, selle eest bulgaaris rööskavad purjus naiste kambad öösel ringi ,
ja paljaste rindadega ei saa ka eriti egiptuses ja türgis ringi liikuda, haruldus
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!