Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Reisimine
SKY TRAVEL REISIBÜROO
 
REISIJA 18. veebruar 2014, kl 14.49
SKY TRAVEL reisibüroo 2014.

kas on kellelgi kogemusi selle firmaga,suheldes jätab kuidagi kahtlase,ebausaldusväärse mulje.Ajalugu on negatiivne.Kas on midagi paremuse poole muutunud või esmamulje järgi pigem mitte tegemist teha.
 
Anneli 18. veebruar 2014, kl 19.42
Kui vähegi võimalik vali teine büroo. Kasutasime firma teenust okt.2013- jändamist oli üksjagu.
 
... 19. veebruar 2014, kl 15.10
http://trip.ee/node/41919
 
Urve 13. märts 2014, kl 00.05
Sain meilile neilt häid pakkumisi.Kohale minnes rääkisin oma soovist jne.Saadeti koju,minge vaadake meile,saadame teile uue pakkumise.Mida asja,tulin kontorisse ,et suhelda inimesega ja küsida ja uurida isiklikult,mis ja kuidas.....jättis tõesti ebaprofesionaalse firma mulje.Läkisn ja valisin siis teise firma,kus sain palju kasulikku inot.
 
u 10. juuni 2014, kl 09.49
Ei soovita seda reisibürood mitte kellelegi. Esimest ja viimast korda kasutasin nende teenuseid (samas seda ei saagi eriti teenuseks nimetada). Informatsiooni ei anna, kleinditeenindajad on ebaviisakad (muuhulgas lubavad päevas 4 korda tagasi helistada, aga ei tee seda). Piletid saab kätte viimasel minutil enne äralendu. Asjad ei ole korras selles ettevõttes ja edaspidi pigem broneerin ise lennupiletid ja hotelli.
 
noo 10. juuni 2014, kl 10.54
Mina ootan juba teist nädalat "tagasihelistamist"
ja reisipakkumist aga GoAdventurelt. Nüüd kui talveks on Egiptus maas, ei tea kas on kellelgi järjekordne pankrottpäevakorras
 
triin 02. mai 2017, kl 04.15
ei soovita ,ootasin nädala oma pakkumisele vastust mida ei saanud siis kirjutasin uuesti ja lubasid vastata järgmine päev ja siis saatsid ka pakkumise valele reisile.ja nyyd ootan jälle mitu päeva vastust aga ei olen loobunud selle byrooga tegemist teha.
 
Annmari 26. juuli 2017, kl 20.58
Kahjuks ei ole nende asjaajamine ajaga muutunud. Väga ebaprofessionaalne teenindamine. Selline tunne jäi, et reis on omal vastutusel. Kõige tipuks unustati meile hotell broneerida, see muidugi selgus alles siis kui olime hotelli jõudnud öösel kell kaks. Esimest ja viimast korda kasutasin nende teenust. Ei soovita selle firmaga tegemist teha.
 
Reisija 23. august 2017, kl 19.17
Tere, Kas keegi on käinud SKY TRAVEL Reisibürooga Horvaatias bussireisil? Kuidas rahule jäite?
 
Reisija 02. november 2017, kl 14.50
Sky Traveli näol ei ole tegemist reisikorraldajatega, kes mingi korraldamisega üldse hakkama saavad. Ilmslet meeldib neile vaid raha korjata. Meie (6inimest) käisime nendega Hispaanias 2017 oktoobris. Saime mitte korraldatud reisi, mis oli meil kinnitatud juba sama aasta aprilli alguses. Ei olnud meil lubatud otselendu ei sinna ega ka tagasi (lennud toimusid) saime ümbermaailmareisi läbi saksamaa ja brüsseli meeletute ootamisaegadega, ei saanud infotundi kohapeal, ei saanud ka hotellis mis me endale märtsis valisime ja pealekauba ei anta meile pagasiraha tagasi mida lubati anda enne reisi kuna meie lennud nüüd sisaldasid pagasit juba aga peale resisi otsustati et ei anna, kuigi põhjendusi neil selleks ei ole. Eks meie juhtumiga tegeleb vastav asutus ja loodame, et asjaosalised saavad oma karistuse.

Kellele oma aega ja raha armas siis tasub usaldada Sky Traveli kohta käivat infot internetis - ise ei lugenudki ennem, kuid teadsin et saan oma reisikorraldajat usaldada (tuttav)kuid tuleb välja et ei saa kedagi usaldada kui raha mängus sisi ei ole s
sõprust . Et see aeg mis meil kulus hispaaniasse reisimiseks oleks võinud juba kaugemale jõuda. Meie ostsime otselennu pikkusega 3,40 h, kuid saime 12 h reisi ning ka kibekiire reageerimise kuna muudetud lend väljus oluliselt varem ( algul 21.15 ja muutus 7.00 hommiku peale) .
closere3533 18. november 2020, kl 09.37
Hotelli broneerimine - http://www.booking.com/index.html?aid=1172962 Bookingul peaks olema ju ka hinnagarantii. Kui suudad tõestada, et kuskilt saab odavamalt samadel tingimustel, siis saad vahe tagasi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!