Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Reisimine
Booking.com krediitkaart
 
Trriin 03. mai 2015, kl 22.34
Tahan broneerida booking.com-ist üht soodsa hinnaga paketti Tallinna hotelli. Samas pole mul endal krediitkaarti, et broneeringut lõpuni viia.
Kas sobib, kui broneerin paketi enda nimele, aga krediitkaardi lünkadesse kirjutan oma ema krediitkaardi andmed?
Emaga on räägitud ja temale kõik sobib, aga lihtsalt kui ise hiljem kohale lähen ja maksma hakkan, ega nad seda krediitkaarti minult ei nõua? Et võin ikka ise enda isikliku deebetkaardiga maksta?
 
:) 03. mai 2015, kl 22.55
Jah, võid. Nad ei nõua maksmisel just seda krediitkaarti mitte kunagi, aga võivad sealt broneerida mingi summa ( nt kui sa kohale ei ilmu). Kas võid maksta deebetkaardiga, sõltub hotellist. Euroopas reisides mõned nõudsid ainult krediitkaardiga maksmist (suvalisega, mitte sellega, millega broneerisid). Ei tea, kuidas Eestis on.
Ja ma olen korduvalt ka broneerinud täitsa vale krediitkaardi numbriga, midagi pole juhtunud. Bronn on olemas olnud, tuba oodanud.
 
Lisan 03. mai 2015, kl 23.23
Euroopas reisides mõned nõudsid ainult krediitkaardiga maksmist (suvalisega, mitte sellega, millega broneerisid).
-----
Neist, kes nõudsid ainult krediitkaardiga maksmist, oli vaid üks, kes keeldus ka sularaha vastu võtmast. Teistele sobis kas krediitkaart või sula, aga mitte deebet.
Sa suhtle oma hotelliga ja uuri, see ju Eestis:)
 
nesterovaklavdia4 04. november 2018, kl 07.04
Hotelli broneerimine - http://www.booking.com/index.html?aid=1172962 Bookingul peaks olema ju ka hinnagarantii. Kui suudad tõestada, et kuskilt saab odavamalt samadel tingimustel, siis saad vahe tagasi.
 
taavi357 27. veebruar 2019, kl 08.07
Booking.com kausu broneerimisel on võimalik saada 10% raha tagasi. Selleks tuleb kasutada vastavaid soovituslinke. Panen enda oma siia:

https://www.booking.com/s/35_6/taavi357
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!