Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Reisimine
Hotelli broneerimine interneti teel
 
Mures 02. veebruar 2018, kl 21.30
Mul on kavas sõita 24-26-daks veebruariks Stockholmi. Ma tegin broneeringu internetis, kuid majutusasutusega kontakti ei saa. Tahan ju teada, kas asi on kindel. Kuigi eesti keeles ilmus teade, et mu broneering on kinnitatud ja isegi mu pangakaardilt vastav summa maha läinud, ei tea ma ikka midagi kindlat. See oli esimene kord mu elus, mil internetis broneeringu tegin ja kardan et ehk midagi siiski on halvasti. Ma olen mures. Ei taha, et sinna hotelli saabudes selguks, et seal keegi ei tea midagi minu broneeringust. Kuidas saada selgust asjale? Olen algaja netis broneeringu tegemise suhtes
 
R 02. veebruar 2018, kl 22.18
Kindlasti asi toimib, aga prindi see teade, et broneering on kinnitatud, välja ja võta kaasa, pangakontolt võetud summa kohta võid ju ka väljavõtte kaasa võtta. Tegelikult on kindlasti kõik korras, aga siis on kindlam tunne.
 
hotell stockholmis 13. veebruar 2018, kl 17.23
kui tube on, saate toa, kui ei ole, siis ei saa, nii ongi. meid ei koti broneeringud juhul, kui saame toa kallimalt ära sokutada. stockholm on suur ja lai ning leiate öömaja igal juhul. papikest tuleb natu rohkem välja käia, aga see on teie mure.
 
B Hellu 22. veebruar 2018, kl 21.59
Ei ole kordagi olnud probleemi neti teel hotelli bookimisega. Ega nad ei hakka ju sulle üle helistama vm, et nüüd on ikka broneering kindel. Ise olen edukalt broneerinud viimati Kreekas siit https://www.novatours.ee/otsing/puhkusereisid... ja siis https://www.airbnb.com ja ka https://www.booking.com nii et kui kasutad ühte neist kolmest, prindi lihtsalt kinnitus välja ja mine rahuliku südamega kohale.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!