Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Reisimine
Nikal Travel iga reisile
 
rändaja 24. september 2013, kl 21.00
Kas on keegi juhtunud selle firma teenuseid kasutama.Kuidas rahule jäite.
 
Johanna 26. september 2013, kl 20.21
Täna broneerisin nendelt kampaanias oleva Lõuna-Türgi ringreisi, mis kahele kokku 584 eurot. Olen Türgis enne palju kordi käinud, aga ootaks ikka, et keegi, kes juba jõudnud käia, siin pisut muljetaks.
 
Matilda 30. september 2013, kl 18.53
Johanna, uurisin nende kodulehte, nii odavat reisi ei leidnud. Ehk annad uusi viiteid.
 
69 30. september 2013, kl 23.31
See on sama firma kes top shopi "tasuta" reisikampaaniat korraldas, trip.ee-s selles pikemat juttu. Esimese reisi jätsid ära, ei olevat gruppi kokku saadud, väheusutav.
 
homme 01. oktoober 2013, kl 17.56
saabub mu tuttav sellelt top shopi-i soodusreisilt, saame teda, kuidas meeldis.
 
uudishimu 03. oktoober 2013, kl 11.58
Tahaks ka infi,peaksin homme reisi ära maksma aga kui tagasisidet eilsetelt tulijatelt ei tule siis vist jääb ära.
 
homme 03. oktoober 2013, kl 13.08
Saan täna õhtul tuttavaga kokku, aga telefoni vestluses oli ta väga rahul, nägid palju. Üleeile käisid ujumas. Täpsemalt hiljem õhtul.
 
viki 04. oktoober 2013, kl 14.17
Ootan põnevusega uuduseid reisilt. Ise lähen 09.10 väljumisega.Uudishimu on suur.
 
viki 04. oktoober 2013, kl 14.19
Ootan põnevusega uudiseid reisilt. Ise lähen 09.10 väljumisega.Uudishimu on suur.
 
uudishimu 04. oktoober 2013, kl 17.16
Ei jõudnud ära oodata tagasisidet.Helistasin hommikul Ergo kindlustusfirmasse,mis on Nikal Traveli koostööpartner.Sealt öeldi,et on väga usaldusväärne kvaliteetfirma,millel on väga suur kliendipagas ja on maailmas tuntud kui hea mainega reisikorraldaja.Eks siis näe,kedagi ju peab uskuma.Maksin reisi ära ja jään ootama.
 
homme 04. oktoober 2013, kl 22.53
Reisilt tulnud jäid väga rahule, lubasid muljetada trip.ee-s. Vaadake sinna, ehk keegi on juba jõudnud kirjutada!
 
Katz 04. oktoober 2013, kl 22.54
Mina uurisin maksuameti lehelt ja kõik ok. Helistasin eile ka tarbijakaitsesse, et tehtud on 2 kaebust ja 1 asi on menetlemises. Palusin infot menetluse sisu kohta, öeldi, et ilma süüdimõistmata nad öelda ei saa, aga küsimus võib olla ka näiteks reklaami veas. Maksin täna ja ootan tulemit 6. novembri mineku kohta. Tegelikult ei tohiks nii paranoiline olla, aga elu õpetab nii mõndagi .....?
 
6 okt. 05. oktoober 2013, kl 14.02
Lisan lingi kus on juttu sellest reisist, kes juba käinud, hea oli lugeda ,et inimesed jäid rahule.
http://trip.ee/content/t%C3%BCrgi/t%C3%BCrgi-reis-top-shopi-kaudu.html
 
Johanna 07. oktoober 2013, kl 12.33
Mina sain soodustuse kui Halensi klient. Reis kahele koos hommikusöökidega oli 584 eurot. Õhtusööke ei võtnud (98 euro´i ninalt), samuti kindlustuse võtn mujalt. Minul väljumine ka 06.11.2013.
 
on 19. oktoober 2013, kl 18.37
on küll usaldusväärne. Käisin just ja vääääga rahul.
 
aaa 19. oktoober 2013, kl 19.31
Tulin reisilt, väga meeldis
 
johanna 14. november 2013, kl 10.51
No nii, tagasi reisilt. Ütleks, et polnud väga viga. Mulle ei meeldinud kolm asja: see lõuna ja õhtusöökide pähemäärimine ja hirmutamine, et kui ei osta, peate nälgima. Tegelikult nii hull ei olnud ja kui kodust pisut nikki- näkki kaasa võtta, saab hakkama. Need, kes tellisid suht kallilt lõunad ja õhtusöögid, kurtsid selle kvaliteedi üle tõsiselt. Teine asi, mis ei meeldinud oli see, et praktiliselt väevõimuga hoiti meid normaalsetest ostukohtadest eemale, st jumala eest, osta ainult ettenähtud prihti-prahti, et kaks giidi kui ka bussijuht saaksid pärast kohalikelt oma protsendi prahi läbimüügist. Suurlinnas Antalyas anti vaba aega vähem kui kaks tundi ja kellel tõsised soovid ikka midagi asjalikku kaasa osta, matku see unistus maha. Ja kolmas ebameeldivus oli see, et meid veeti vaibapoodi, kullapoodi ja nahapoodi. Tegemist oli reisiga, mis oli soodushinnaga ning siis veetakse nahapoodi aega raiskama, kus jopede- mantlite hinnad ca 3500 eurot. Kullapoes ka hinnad 2-3 x kallimad, kui Antalya tavalises kullapoes, kes ostuga ka sertifikaadi kaasa annavad. Ja sellest vaibapoest ei taha ma enam midagi kunagi kuulda- kui vaipa ei osta, siis osta midagi muud. No näiteks t-särk hinnaga 20 eurot, mille meil Eestis saab poest 2-4 euroga.Nendest "keskustest" käimisest kõrvale hiilida pole ka võimalik, sest tegemist ju ringreisiga ning üldjuhul on need keskused "keset põldu", st kui närv enam ikka vastu ei pea, põgened õue kitsi lugema.
Aga maa on ilus ja kohad, mida ajaloolised kohad, mida külastasime, on ilusad. Ja päikest seal reisil võtta ei saa, sest tegemist ei ole
rannapuhkusega. Ilm oli pluss 25 (mägedes jahedam ja õhtuteks peaks ikka jope kaasas olema), merevesi ca 20 soojakraadi.
 
reisija 23. november 2013, kl 12.53
Tulin 13.11.väljumisega Türgi reisilt. Kõik oli viimase peal.Reisi korraldus ladus, buss kõigi mugavustega,giid super,5tärni hotellid,toredad reisikaaslased üle Eesti . Mida veel tahta? Mitte keegi ei määrinud pähe ei õhtu- ega lõunasööke,Kes tahtis see ostis. Igas kohas olid rootsilauad,söö palju tahad.Kui tellisid lisaekskur.-d,said juurde automaatselt kõik lõunad. Ostukohtadest sai tõesti kvaliteetset kaupa ja ega sinna ostureisile ei mindud, Kes ei tahtnud, see ei ostnud, Igatahes meie grupp jäi väga-väga rahule.
Nii et ma ei saa aru eelkirjutaja rahulolematusest.
 
Ilsen 25. november 2013, kl 20.34
käisin samuti oktoobris ja ka ainult head mälestused. ja mingite oma nikkide-näkkidega ma põhimõtteliselt ei reisi. Kes virisema on harjunud, see viriseb ka siis, kui kõik hea on. Ka vist põhimõtte asi :)
 
öö 31. jaanuar 2014, kl 15.50
Vaatan ja loen neid reisijutte...mul ka Türki- Lüükiasse minek...pidi olema uus reis ja soodukaga Bakkeri kaudu 8 päeva.lähen 23.aprill...kas veel minejaid on, andke märku.
 
Toromen 31. jaanuar 2014, kl 17.32
Sama siin, mul ka 23 aprill Lüükiasse minek... Ootan ja loodan...:)
 
xxx 31. jaanuar 2014, kl 21.03
mina ka 23.04.14.
 
öö 31. jaanuar 2014, kl 22.25
Kuulge kallid reisilised, rändame siis rõõmsasti koos!
 
xr 03. veebruar 2014, kl 08.46
ikka reisile mis muud,pakin juba sumadani
 
mmm 06. veebruar 2014, kl 15.24
Mis selle reisi lõpp summaks koos kindlustusega tuleb, kui koos kaaslasega minna?
 
e. 08. veebruar 2014, kl 17.55
Nüüd jälle pakub Bakker Türgi reisi.Üks poolmuidu,teine täishinnas.Kas on minejaid.Huvitav oli,et 3 reisi oli kohe välja müüdud.
 
p. 10. veebruar 2014, kl 11.27
Lisaks Bakkerile pakutakse neid reise Halensi klientidele ja Top Shopi klientidele ja juba sügisel neid pakuti nii eelmiseks sügiseks kui käesolevaks kevadeks.
 
reix. 12. veebruar 2014, kl 13.10
Kui palju tippi bussijuhile ja kiidile tuleb maksta, ning mitu protsenti seal üldse tavaks on ?
 
ootan 14. veebruar 2014, kl 10.22
lähen Bekkeri kaudu, aga 16 aprill, Lüükia!
 
p. 14. veebruar 2014, kl 15.20
Bussijuhile korjasime 7 päeva eest 2 euri per face. Giididele (neid kaks) korjasime 1 eur per face. muidugi kes tahtis pani rohkem.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!