Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Reisimine
Amsderdam
 
Julle 08. aprill 2004, kl 12.46
Kavatsen järgmisel nädalal Amsderdami sõita. Enne ma seal käinud pole ja kohalikke sõpru- tuttavaid ka ei ole. Soovitage Amsderdami öös seiklejale kohti, kuhu ei tasuks kindlasti sattumata jätta. Ja kellel on kuulsate shokolaadikookidega kogemusi? Tahaks hirmsasti proovida... aga pärast tahaks midagi mäletada ka.
 
Fluffy 08. aprill 2004, kl 13.31
Amsterdam on see nimi muidu. Mina mäletan Paradisot kui üht põnevat paika. Ja veel meenub Korsakoff, see oli selline pisem koht aga hästi lahe ja sünge pisut.
 
tarantel 08. aprill 2004, kl 15.23
eh, mulle jälle jätsid hallukat tekitavad seened kustumatult toreda mälestuse:) kuidagi äärmiselt sobilik atmosfäär oli. naisterahval ei soovitaks mina küll öösel punaste laternate rajoonis üksi ringi töllata, seal on jube palju narkotsimüüjaid ja muidu kriminogeenset elementi liikvel. sex shop'e on nigu muda, samuti igasugu showetendusi seksi teemal. ja vaata, et sa mõne jalgratta alla ei jookse, seal on neid linna peal väga palju liikvel.
 
hmm 08. aprill 2004, kl 19.32
ilusaid mehi ja naisi pole v?
 
Plahh 10. aprill 2004, kl 20.00
mulle tundub, et Amsterdam ongi ilusate inimeste linn...uskumatult palju igas eas kenasid inimesi ja milline lahe rahvaste paabel
 
*** 10. aprill 2004, kl 20.05
julgen väita, et Amsterdam on kôige rôvedam linna Hollandis
 
veips 12. aprill 2004, kl 20.43
igasugugused kanepi koogid ja maiustused on kõik bluff:)...need ei anna midagi
mine astu ikka mõnesse coffe shopi sisse...sealt saad õiget kraami:)...ei ole mõtet raha raisata koogikeste peale:)

ja sexshowle ei tasu ka minna....ma käisin ja no seal ikka ka tõsist näitlejaoskust vaja.....mehel ei läinud kõvakski:D ja naine tegi mingeid automaatseid liigutusi:D

jah mulle isegi pakuti miskit narkootikumi tänaval:S

Aga üldiselt huvitav kogemus!...vahakujudemuuseumisse ei jõdnud....olin juba ukse ees kui suur hind pani ümber mõtlema:)
aga selles vanaaegses muuseumis kus piinamisriistad olid....seal oli päris äge:P...nimi krt ei meenu

aga jah toredat reisi!!!
 
pii 14. aprill 2004, kl 16.07
Kangemaid narkootikume jah pakutakse suhteliselt avalikult. Samas punaste laternate tänav tundub Amsterdamis olevat küll üks turvalisemaid, seal patrullivad pidevalt politseinikud. Ei maksa karta sinna sattumist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!