Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Reisimine
Tiit Reisid
 
lepatriinu 25. juuni 2004, kl 13.07
Mul tekib juba "sportlik huvi" miks keegi TIIT REISIDE kohta midagi ei kommenteeri (nende Norra pakkumine tundub OK olevat),firma tegutseb ka juba 12 aastat aga??????????
 
*** 25. juuni 2004, kl 13.19
Käisin Tiit Reisidega St Peterburis, jäin rahule.
 
tulp 25. juuni 2004, kl 14.00
2 korda käinud nendega, 1 reis oli fantast v.a. mõned hotellid mis olid parajad urkad. 2 kord oli kah reis ok, aga buss viimane peldik, hea et reis kestis ainult 3 päeva, see oli ka viimane taluvuse piir, buss ikkagi peamine elukoht reisil ju. giidid on toredad olnud.
 
Kati 26. juuni 2004, kl 22.00
Lasin eelmisel suvel teha Tiit Reisidel autoreisi marsruudi Norrasse. Olin väga rahul.
 
filia 27. juuni 2004, kl 01.23
@tulp: Tiit Reisidel ja buss peldik? Sry aga Sa vist eksisid firmaga.

Selle firmaga väga rahul.
 
lepatriinu 27. juuni 2004, kl 10.46
Kes on TIIT REISIDE selle aasta programmi vaadanud Mis sellest arvata OOtaks väga veel kommertaare ka nende majutuse, busside ja giidide kohta Läheksime muidu Germaloga aga nende programm tundub tõesti lühike ja Tensil on sobilikud kuupäevad välja müüdud
 
tulp 28. juuni 2004, kl 10.16
filiale : ei eksinud firmaga ja tahaks loota, et nad võtsid sellest korrast õppust ja rohkem selliseid busse ei kasuta. olen käinud ca 10 bussireisil eri firmadega ja tean, mida räägin. kaugematele reisidele pannakse üldiselt paremad bussid kui lähireisidele. see tiit reiside buss, millega mina peterburis käisin, oli : aknad kohati läbipaistmatud kahe klaasikihi vahele kogunenud mustusest, wc haises, giidi mikrofon töötas tõrgetega, konditsioneer ei töötanud & katuseluuk oli katki, raadiot ei olnud, et sõidu ajal muusikat kuulata. wc haisu probleem lahendati vist 2 päeval, kõige hullem oli aga õhupuudus ja palavus bussis. need, kes istusid katuseluugi all, kannatasid pideva tuuletõmbe käes. (kui luuk oli kinni, puhus sisse pragude vahelt)
 
anneli 30. juuni 2004, kl 11.55
Mina enam selle firma teenuseid enam ei kasuta, tänu reisisaatja Railile.Äärmiselt ebameeldiv inimene.Bussi, bussijuhtide ja muu koha pealt ei tee ühtegi halba piiksu.
 
Kati 30. juuni 2004, kl 14.23
Olen pool Euroopat läbi sõitnud selle firma poolt pakutud reisidega ja ei ütleks ühtki halba sõna. Raili on väga tore reisisaatja.
 
anneli 15. oktoober 2004, kl 15.22
Olen pool Euroopat läbi sõitnud erinevate firmadega ja Raili Tiit Reisidest on siiani olnud ületamatu oma ebameeldivuses ja ülbuses.Kulla Kati , sul lihtsalt pole olnud võrdlusmomenti.
 
Piiterisse 13. märts 2017, kl 21.33
Kas arvamused Tiit reiside kohta on ajaga muutunud? Sooviksin sõita nendega peterburgi. igasugune info teretulnud. Ka giid Raili Sule kohta.
 
Reisiselli 12. august 2020, kl 13.29
2020.a. augusti algul reis Saaremaale Esimest korda reisin Tiit Reisidega.
Korras buss ja puhas. Konditsioneer töötas. Giidi oli hea kuulata, mikrofon töötas.
Hotell hea. Eriti tahan kiita Saaremaa kohalikku giidi, kes tegi reisi tõesti äärmiselt huvitavaks.
Programm oli väga hea. Samuti reisisaatja oli tore ja hoolitsev.
Võib küll reisida Tiit Reisidega, kuigi jah rohkem olen reisinud Germaloga, sest seal on just minule sobivad sihtkohad. Edu!
 
Missie 29. september 2020, kl 12.21
Mina käisin nendega Vormsil ja Norarootsis, mõlemad reisid ok. Buss korralik, marsruut nagu lubatud, reisisaatja tasemel - mitte miskit ei jäänud kripeldama. Iga kell sõidaksin uuesti. Vormsil organiseeriti meile isegi kohalikku kala, saime suitsukala osta, see oli suisa boonus.
Nad on saanud isegi mingi auhinna, mis Eesti turul täitsa näitaja.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!