Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Reisimine
hotelli broneerimine
 
Kaire 12. märts 2008, kl 11.52
Lugu selline, et tarvis suveks mitmele poole Euroopas hotellid broneerida. Küsimus selline, et kas onlines broneerides võetakse kogu summa korraga kohe nüüd maha või ainult mingi osa summast? Endal lihtsalt puuduvad kogemused.
 
M 12. märts 2008, kl 13.25
Oleneb, millises süsteemis broneerida. On selliseid, kus tuleb kogusumma kohe krediitkaardiga ära maksta, selliseid, kus võetakse 20% ettemaksu ja kuu enne reisi ülejäänud 80%, aga ka selliseid, kus ettemaksu ei ole ja maksad kohapeal hotellis. Pead vastava broneermissüsteemi tingimused läbi lugema. Enamasti võetakse siiski raha kohe krediitkaardilt maha.
 
k 12. märts 2008, kl 14.50
Käisime eelmisel suvel ja oli ka ette kõik broneeritud, kõigi kohtadega võtsime otse ühendust ja ettemaksu jaoks saadeti arve, mis oli lõppsummast 10-30%, võtsime nende poolse kinnituse koha broneerimisest aga seda polnudgi tegelikult tarvis, sest kõik oli korralikult aetud. Ma ei saa aru mika te kasutate krediitkaarte ja pärast on segadused maksmise ja mitte maksmisega. Meilt ei küsinud keegi ei krediitkaari olemasolu ega nõudnud ka sealt maksmist. Maksime otse oma pangaarvelt.
 
Kaire 12. märts 2008, kl 16.26
Uurisin veel asja, sellekohane info puudub kõigil hotellidel, et millal ja kui palju on vaja maksta. Lahendus on ilmselt saata meil. Tahtsin krediitkaardiga maksta, sest see on mugavam, nagu ka kogu asi korraga online bookingus korda ajada. Veel tundub kummaline, et paljudel hotellidel puudub nn "secure site" kaardiandmete sisestamisel.
 
Üks asi 16. märts 2008, kl 22.20
Välismakse tegemine on Hanzanetis vist üle 100 eegu, päris soolane.
 
kiks 17. märts 2008, kl 13.55
mina broneerisin booking.com süsteemis ja hotellist välja kirjutades maksin arve. broneerimisel küll pidin sisestama on krediitkaardi andmed juhuks kui ma kohale ei ilmu.
 
nesterovaklavdia4 04. november 2018, kl 07.09
Hotelli broneerimine - http://www.booking.com/index.html?aid=1172962 Bookingul peaks olema ju ka hinnagarantii. Kui suudad tõestada, et kuskilt saab odavamalt samadel tingimustel, siis saad vahe tagasi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!