Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Reisimine
autorent tenerifel eestist/kohapealt?
 
s 02. aprill 2008, kl 13.46
Kas horizontravel pakub kohapeal infotunnis autorenti samade hindadega, mis kodulehel? Kas on nt odavam või kallim bronnida juba eestist ära?
tnx
 
suur juht 02. aprill 2008, kl 14.19
Hinnad on minu meelest samad.
Eelmisel aastal tellisime Eestist ette, sel aastal võtsime kohapealt. 5 päeva oli vist 330 euri - aga see oli suurem auto, meile lihtsalt meeldib kui ei ole väga käbi. Ja mägedes ka hea sõita, suurem mootor ja saab mägedest ilusti üles :)
 
kk 02. aprill 2008, kl 15.43
Kohapeal on Horizon Travelil täitsa viisaka firmaga viisakas leping. Muude kaudu (tänavalt) küll ei soovita võtta.
 
... 02. aprill 2008, kl 18.55
Ise võtsime kohalikust firmast VW ja maksime 5 päeva eest 154 euri, mägedes raskusi ei tekkinud. Samas tean üsna ebameeldivaid juhuseid, kus rentides väidetavalt nagu omavastutust pole, aga kui miskit juhtub, siis nõutakse ikka omavastutuse maksmist. kui ise võtate kohapealt, siis lepingu tingimused 3 korda läbi lugeda ja vaadata kas kindlustused olemas jne.
 
* 03. aprill 2008, kl 08.18
Kas kk on Horizon Traveli töötaja?
Oleme ise ka alati kohapeal tänavalt rendifirma otsinud. Kõik on läinud hästi (muidugi ka midagi ei ole juhtunud). Aga loomulikult tuleb leping enne allakirjutamist korralikult läbi lugeda.
Hinnad on reeglina odavamad kui meie reisifirmade kaudu rentides (ei oska võrrelda Horizoniga).
 
tenerife 03. aprill 2008, kl 14.17
Tulime just tenerifelt- bronnisime eestist ette oma auto -orcar-nimelises firmas hind oli 76 eur- 4 päeva, palju soodsam kui korraldaja pakkus, ja üldiselt ka soodsam sest kohapeal võtsid osad 40 eur päev autot. kõigega rahul, kõik kindlustused olemas.
 
dayrealco965 02. november 2018, kl 12.02
Ise võtsin auto Economybookings, jäin väga rahule, väga mõistlikud hinnad, soovitan teile ka
http://tonzes.com/rentalee.htm
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!