Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Reisimine
Rendiauto Krimmis
 
Luule 03. mai 2008, kl 19.51
Kes teab, palju maksab rendiauto Krimmis? Kavatseme lennukiga Simferoopolisse sõita, lennujaamast seal mõneks päevaks mikrobussi võtta 9 inimesele ja sõita ringi. Palju maksab ööpäev?
 
liisu 05. mai 2008, kl 12.25
käisin Krimmis, rendiautost ei tea ma midagi, aga sealne liiklus on õudnus kuubis võrredles Eestiga, igaüks sõidab nii nagu ise tahab ja kasutatakse mingit jubdat bensiini. Ühistransport on küll seal super, väga lihtne on liigelda:) Võib-olla koha peal räägite ära paar kohalikku, seal paljud sõidavad mikrobussidega "taksot". Muidugi turistidelt nõutakse hingehinda. Niisama saab seal mikrobussiga igale poole...
 
K 05. mai 2008, kl 17.35
Käisime oma autoga ja ei ole see liiklus seal nii hull midagi u nagu Tallinnas tipptunnil ja teed on sama kehvad. Teeviitasid võiks küll rohkem olla aga sellega harjub ka ära, et nt ärapöördu näitab kohe, mitte 200 m ette ja siis teeotsal. Osad viidad võivad ka valet pidi olla jne. Kohalikud kasutavad jah teap mis kütust, mis haiseb nagu meilgi nõuka ajal. Autorent oli suht kallis, netist peaksid ka otsinguga miskit leidma.
 
dayrealco965 02. november 2018, kl 11.54
Ise võtsin auto Economybookings, jäin väga rahule, väga mõistlikud hinnad, soovitan teile ka
http://tonzes.com/rentalee.htm
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!