Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Reisimine
Italia
 
La Srtada 22. jaanuar 2009, kl 10.40
Palun kiitke v laitke mõtet La Stradaga Itaaliasse minekust! Hind on kena ja bussireisid ka mulle meeldivad. Mis kuu oleks parim aeg Itaalia jaoks? Kas La Strada on usaldusväärne firma?
 
triin 22. jaanuar 2009, kl 11.21
On olemas OÜ Baltic Kuurort Grup, mis erinevate nimede all teeb erinevaid reise (La Strada, Bohemian Travel, Carinthia Reisen, Avenue France jne). Tegemist on odavreisifirmaga, mille hinna ja kvaliteedi suhe on paigas. Kui raha vähe, siis soovitaksin küll, ise nendega ei läheks. 9 päevasest reisist saad Itaalias kohapeal olla 4 päeva, väga palju aega kulutatakse iga päev hotelli edasi-tagasi sõitmiseks; üldjuhul minnakse kahekordse bussiga, kuhu pressitakse 70 inimest, mis tõttu kulub ka wc peatustes väga palju aega. Kuna tegemist on vene firmaga, võib reisil olla palju venelasi ja giid rääkida vaheldumisi kahes keeles. Paljusid see ilmselt ei häirigi. Loe nende kohta rohkem trip.ee-st.
Muidu Tensi Reisidel on kevadel üks selline reis, kus mõlemad otsad bussiga, maksab vähe rohkem, aga kohapeal saab olla 6 päeva, sees ka Capri saar. Ise soovitaksin Germalot, lennukiga kohale ja kohapeal nende oma bussiga 7-päevane ringreis.
 
huvituja 22. jaanuar 2009, kl 12.38
ei ole sellel firmal kahekordseid busse, büroost öeldi, et kunagi ei ole olnud ja nad ei võta ka. ja eesti ning vene reisid toimuvad ikka eraldi, v.a. talvine jõulureis, sest siis on sõitkaid vähe ja grupp ei pruugi täis tulla.
aga tripist saab jah palju infot.
 
La Strada 22. jaanuar 2009, kl 13.39
Aitäh. Uurin seda trippi siis. Capri jätaks selleks ajaks, kui on palju raha. Siis lendaks Sitsiiliasse, üüriks auto ja põrutaks Caprile :)
 
niminimi 22. jaanuar 2009, kl 14.07
Mina käisin La Stradaga paari aasta eest - absoluutselt rahul. Norm seltskond, ei mingit kakskeelsust ja ühekordne buss.
Meie giid oli Tiiu-nimeline daam, kes ei pidanud paljuks juba Eesti kohtade kohta rääkida. Väga palju saime näha ja giid oli tõesti tasemel.
Bussiga Itaaliasse teeb võluvaks sõit läbi Austria Alpide. Võrratu.
Käisin juunis ja kuuldavasti parim aeg, sest edaspidi liiga kuum ja looduski kõrbeb.
 
soovitan 22. jaanuar 2009, kl 16.54
Mina käisin Germaloga, oli lennureis, maandusime Prantsusmaal Nizzas ja sealt bussiga edasi. Põhja-itaalia ikka võrratu oma looduse poolest, jumala õnn, et lennuk Roomas või kuskil mujal lõunapool ei maandunud. Väga tore reis oli, ka Capril käisime ära. Tagasi sama teed.
 
ma 22. jaanuar 2009, kl 19.12
käisin selle aasta jõulureisil ja ka oli Tiiu. Vat, sõnu jääb väheks kiitmaks giidi ja reisi. Hotellid korralikud, Tiiu aina rääkis, vastas küsimustele.Meiega oli vene grupp ka, aga neil oli oma giid kaasas.Alpid, Veneetsia,San Marino- ma ei või, tahan tagasi-Tiiuga!
 
miisu 22. jaanuar 2009, kl 19.47
loe trip.ee la strada
 
meie 22. jaanuar 2009, kl 20.47
käisime ka eelmisel suvel la stradaga itaalias, hind on liiga soodne nii hea reisi jaoks. suurepärane! muidugi bussi tasub võtta meelelahutust ja miskit pehmet istumise alla, mudu jäävad jalad sutsu kangeks, aga sellega harjub ära. plaanime see aasta minna sama firmaga austriasse :)
 
kas 23. jaanuar 2009, kl 08.03
nad teevad siis Austria reise ka, ma arvasin, et ainult Itaalia. Kus kohast neid reise vaadata saab?
 
triin 23. jaanuar 2009, kl 11.38
la strada nime all tehakse itaalia reise. bohemian travel nime all tšehhi ja ungari reise (on proovitud ka slovakkia, poola, peterburi reise teha). carinthia reisen nime all tehakse austria reise. avenue france nime all prantsusmaa reise.
austria reiside link http://www.hot.ee/carinthia/
 
kas 23. jaanuar 2009, kl 12.06
tänud Triinule!
 
tibulind 23. jaanuar 2009, kl 20.38
Austria on neil ka väga hea!
 
x 27. jaanuar 2009, kl 13.53
Rimini reisi puhul on võimalik valida ka kolmetärnihotelli.Kas selleks on vajadus?Poolas ja Austrias olid küll kahetärni omad ka normaalsed.Vastake ainult need,kes omavad kogemust kogemust.Rumalat juttu sai siit eestpoolt juba lugeda.(kahekordsed bussid,venelastest seltskond jne)
 
Margit 06. märts 2010, kl 15.58
olen käinud nendega eelmine aasta Austrias, see reis oli küll väga tore ja giid oli ka tasemel, aga tema nime kahjuks ei mäleta. Nüüd kahe nädala pärasti siis Itaaliasse, ootan väga. Reisi teeb ka see heaks, et kuna ma olen õpilane siis läheme oma kooliga ja kuna grupp sai täis siis peale meie ei lähe kedagi. Julgen Baltic Kuurort Gruppi soovitada, väga kvaliteetne reisifirma. :)
 
Soovitan soojalt 06. märts 2010, kl 18.54
Mina käisin La Stradaga 2a tagasi Itaalia ringreisil juuli lõpus ja giidiks juba eelnimetatud Tiiu. Väga jäin rahule kõik korraldus ja organiseerimine oli paigas paremat ei oskagi tahta.
Aga soovian varem minna näiteks juunis siis kui me käisime oli tohutult kuum, mis ei ole linnareisideks just kõige meeldivam kui kogu aeg veepudel kaenlas ja higistad.
Hotellid olid väga ok La strada poolt.
 
fg 06. märts 2010, kl 22.06
Põhjus,miks ma la stradaga ei läheks on see, et nad ei külasta lõuna Itaaliat,mis mulle jättis kõige meeldivama mulje.
Bussiga sõit vesuuvi kraatri tippu ja sealt avamere ja naapoli linna vaatamine.Nimelt see sõit sinna üles tippu oli vapustav kogemus.Ajaloolise pompei linna külastamine ,kaunis capri saar ja naapoli.Pool itaaliat jääb nägemata kui lõuna itaaliasse ei pääse.Viru reisid viib ka lõuna itaaliasse ja hind sama ,tensi reisid pakuvad ka seda aga hind vist 2 korda kõrgem
 
g 06. märts 2010, kl 22.09
mulle ei meeldi et nad hommikusöögi inimesele vägisi pähe määrivad, mulle meeldib poest osta seda mis mulle meeldib ja teha ise endale süüa ja mitte süüa seda mida vägisi pähe määritakse
 
b 07. märts 2010, kl 09.41
Mina tahan ikka hommikul putlu saada ja tahan ise omale nämmat putlu teha. Siit nüüd point. Peamine, et sellise mõtlemisega beebi reisile ei satu, siis ongi tõrvatilk meepotis olemas. Aga reeglina sellised jobud suht kitsa silmaringiga ja uhavad mööda Otepääd ringi ja jauravad ja inisevad seal.
 
sss 07. märts 2010, kl 13.56
käisime paar aastat tagasi rimini reisil nendega, jäime väga rahule. võtsime odavama hotelli, õhtust käisime söömas linna peal. meie reis oli juuni algul, tol aastal oli minu jaoks liiga jahe ja vihmane, aga ega ilma ette ei tea. oli ühekordne buss ja samuti giid tiiu, kes oskas huvitavalt rääkida ja teadis palju. soovitan küll seda reisi.
 
igaks juhuks 07. märts 2010, kl 17.48
Pudrulembidele ja teistele, kes oma sööki eelistavad: see continental breakfast, mis neis hotellides pakutakse, on vaid kakk ja törts moosi kohvi kõrvale, sest nad ei söö hommikuti eriti. Aga nad polnud neis odavamat sorti hotellides ka üleüldse väiklased, kui võtsime tõeliste eestlastena oma musta leiva ja leivakõrvase alla kaasa ja sõime seda nende kohvi ja kakkude kõrvale. Omast kogemusest räägin. Ja mul olid kaasas need väiksed kiirpudru-pakikesed, nii et putlu saab ka teha - kas just nii nämmat, aga - küll siis kodus sööd jälle, kõike head ka ei saa.
 
Baltic Kuurort Grup 07. märts 2010, kl 18.35
Ongi nii haige nimi või? Sellistega ei läheks elu sees kuskile.
 
Caprile. 07. märts 2010, kl 20.49
Keegi tahtis Sitsiilias auto rentida ja Capri saarele sellega pörutada? Äkki kaatri hoopis?
Pealegi turistide autosid Caprile ei lubata.
 
väga rahul 10. märts 2010, kl 14.49
Väga väga rahul. Mõelda, mis hinnaga saab Itaalias käidud. Hotellid tip-top ja reisikorraldus super ! Muidugi Itaalia on ise üks suur IME ! Kui raha napib ja ikka kuskile tahaks, siis ei ole paremat ja soodsamat valikut !
Tänud giid Tiiule.
Et veenduda, mis ka kallid reisid endast kujutavad, sai käidud 13 tuhhisel Germalo reisil...Tulemus - ikka meeldis, aga hotellid jm - täpselt samal tasemel, mis odavreisil. Suurt vahet polnud.
Käidud ka Tšehhis, Austrias sama firmaga - kõik on olnud toredad reisid.
Nüüd proovin ka nende Pariisi reisi ära. Põnevusega ootan.
 
Mimm 10. märts 2010, kl 18.42
Just sellele samale Itaalia reisile La Stradaga veel 2-3 viimast vaba kohta veel huvilisi ootamas! Läheme oma sõbraliku kollektiiviga + sõprade sõbrad. Väljasõit 20. märts. Tagasi 28. märts. Tore seltskond. Hind 3990 + viisa ja ekskursioonid+laevasõit kokku 4450. Kahesed toad jne... igati tore!
Helista kohe! Malle 5516458
 
iy 11. märts 2010, kl 13.54
http://www.virureisid.ee/index.php?lang=est&main_id=34
viru reisid pakub ka viimse hetke sooduspakkumist itaalia 3990 krooni
 
Kati 18. mai 2010, kl 16.20
Kas mõni La Stradaga käinutest kommenteeriks veel täpsemalt neid 2* hotelle? Olid keskusest (poed, söögikohad) väga kaugel?
 
2* 18. mai 2010, kl 17.50
Katile: ei.
Olime kaugeimas punktis keskusest ja poode oli paksult iga 20 m järel toidukas. Max 1 km kaugusel meie 2* hotellist suurpood väga odavate hindadega- odavamad kui meil. Kahel õhtul jalutasime sinna- teeääred pudipoode täis, limpsisime jätat! ja nautisime melu. Ja ostsime Itaalia käsitööseepi ja kommi ja ühtteist ja sõime pitsat ja....
Itaalia oli pidu minus eneses.
Parim koht maapeal.
 
jah 21. mai 2010, kl 07.11
jõululaupäev Vatikanis jääb eluks ajaks meelde. Hotellid armsad, reis ilus ja Tiiu super!
 
k 25. mai 2010, kl 15.56
ma käisin 2 a tagasi sügisel it. ringreisil, giidiks ka Tiiu aga kokkuvõtvalt öeldes - oli ikka raske küll, jamasid palju. aga samas nii väikese raha eest võib öelda, et nägi kogu itaalia ära ja rohkem enam sinna tagasi ei taha. väga kallis riik ülbete inimestega.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!