Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Reisimine
AirBaltic ja erinevad lisatasud
 
**** 09. juuni 2009, kl 17.23
PLaanis lennata AirBalticuga varsti, pilet sai ostetud Bookinghouse.ee kaudu.
Nüüd vaatasin AirBalticu kodulehte ning seal oli kirjas, et pagasi eest tuleb lisaks maksta (vist oli 13 EUR). Kas keegi oskab selle kohta midagi kosta, nt kas on maksnud, kui palju on maksnud jne?

Lisaks, lihtsalt igaks juhuks küsin üle, AirBalticu poliitika on ju vist selline, et check-in pagas on 20kg ja käsipagas salongi on 8, seega kokku 28kg maksimum?

Aitäh vastajatele!
 
t 09. juuni 2009, kl 17.57
loe oma paberit, mis sa bookinghouse'st said. seal peaks 1 ühik pagasit sees olema. kui tahad rohkem, eks siis vastavalt hinnakirjale tuleb maksta.

ja pagasireegleid võib ju ka airbalticu lehelt lugeda või sa ei usu seda, mis seal kirjas?
http://www.airbaltic.com/public/baggage_transportation.html
 
**** 09. juuni 2009, kl 18.23
Need on ammu läbi loetud, ma lihtsalt ei ole eriti lennanud, oleks tahtnud natukene rohkemate kogemustega inimeste käest julgustvat nõu, et olen asjadest õigesti aru saanud.
 
mumm 10. juuni 2009, kl 08.27
bookinghouse kaudu ostes 20kg pagas sees, käsipagas jah 8kilo ja näiteks Kopenhaageni lennujaamas kontrolliti viimane kord käsipagasi kaalu, seega mitte väga üle külvata :)
 
air baltic 15. juuni 2009, kl 12.53
Kui ostsid bookinghouse kaudu, siis air balticu pagasi lisatasud sinu kohta ei käi, Bookinghouse piletis on 20 kg pagasit sees, lisaks veel käsipagas. Sõltub jah lennujaamast, kui range käsipagasiga ollakse, ise olen Riiast lennanud Bookinghousest ostetud air balticuga seljakoti ja sülearvutiga salongis, (st siis 2 ühikut) ja ei mingit probleemi.
 
nesterovaklavdia4 20. mai 2019, kl 14.14
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!