Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Reisimine
Kohvri parandus
 
Kata 08. detsember 2009, kl 13.50
Tere,

ei oska mujale postitada, aga ehk leidub keegi, kes oskaks aidata.
Laenasin tuttavale reisikohvri, nüüd aga see katki....5 cm mõra kohvri külje peal (ükski heategu ei jää karistamata :D). Kas kohvreid ka parandatakse, uut ei raatsi osta, aga reisida veel tahaks. Paiknen Tartus.

Tänud ette.
 
mh 09. detsember 2009, kl 12.50
ei oska nõu anda, kuid moraali ka ei saa lugemata jätta. Mina ei laena enam ammu omi asju, tulemus tihti sama. ja tead: kui jõuame osta reisi, siis kohvri sinna juurde ka..
 
2 09. detsember 2009, kl 16.12
kas mingi kleeplindiga ei anna parandada? aga pane otsingusse kohvrite parandus,minu meelest on olemas küll need kohad!
 
Kata 10. detsember 2009, kl 08.57
Kohvrite parandus olemas jah, aga paraku andis netiotsing ainult Tln parandustöökojad :(.
 
piia 11. detsember 2009, kl 09.29
õigem on jah enda asju mitte laenata kellelgi...sai ka reisilt tuldud ja kohver on samamoodi ära lõhutud...nad loobivad neid jubedalt...kahju kohe...ainult 3 reisi pidas vastu... :)
 
mann 11. detsember 2009, kl 23.43
No las tuttav ostab sulle uue kohvri ja vaatab ise, kuidas ja kas vana parandatud saab. Miks sa võtad katkise asja tagasi?
 
mariina 06. jaanuar 2010, kl 23.37
Uurisin sama asja eelmise aasta alguses. Kohvritr parandus on ainult Tallinnas. Lahkesti seletati ja lubati isegi postiga parandatud kohver tagasi saata.Aga..plastikkohvrit olevat mõtetu parandada.Tulemus ei olevat püsiv.
 
Rando 17. jaanuar 2010, kl 02.39
Kellelgi samasugune mure on, siis avasime just kohvrite ja kottide paranduse tartu linnas, lähem info www.raktogrupp.ee
 
mnjah 19. veebruar 2010, kl 14.10
Need vähesed kohvrite parandustöökodade hulgas on kõige hullem see Kingseri oma, töö jube @!#$, vanamees veel ennast täis ja ülbe. Hind ei vasta teenusele absoluutselt, nüüd vähemalt tean et Tartus olemas uus töökoda aga mida ma näen kes on Teie koostööpartner on - Kingser :P, üks kähmakate punt.
 
Rando 06. märts 2010, kl 02.12
Vastukajaks eeskõnelejale, et jah...me teeme selle firmaga koostööd, kuid oleme siski kaks eri firmat. Meie ei ole kursis, millega seoses Teie halb kogemus seoses Kingser OÜ`ga seostub aga nii üldivustavalt ei peaks siiski asjasse suhtuma - vigu teeme me kõik. Meie teeme siiski oma tööd nii, nagu meie teeme ja Kingser OÜ nii nagu nemad teevad. Konflikte klientidega on ma arvan kõigil mingit teenust pakkuvatel firmadel ja vigu teeme me kõik.
Kui minul on elus olnud halbu kogemusi naisterahvastega, siis ma ei tule Teid ju samamoodi süüdistama, kuna Teie ka naisterahvas olete.
Kingseri tegevusvaldkond on väga lai, seega nendel on ka väga palju kliente, see tähendab ka seda, et alati võib lahkarvamusi tekkida. Seda firmat hinnatakse ja neil on kogemust 1992 a. saadik - teist selles valdkonnas tegutsevat firmat, nii pika ajalooga ei leia, meie oleme aga noor ja veel arenev perefirma.
Kui meie oleme Teile mõne töö ebakvaliteetselt teinud, siis me tunnistame ka seda aga kui me seda teinud ei ole, siis ei oleks mõtet üldistada lihtsalt huupi pakkudes. Samamoodi ei ole Kingser OÜ`d õigus süüdistada kui teeme meie vea...
Kingser OÜ jA Raktogrupp OÜ on siiski kaks eri firmat, kes teevad koostööd teatud valtkondades ja omadel tingimustel.

Lugupidamisega Raktogrupp OÜ
 
Andrus Kaseste 15. veebruar 2019, kl 12.10
Kas te ütleksite, mis aadresil teid leida võib?
Maaks 18. veebruar 2019, kl 11.21
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!