Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Reisimine
VIRU REISID-KAS PEAKS VÄLTIMA..
 
teadja 13. oktoober 2010, kl 22.21
to nojah
buss ei läinud mitte katki vaid poola liiklus ja maanteepolitsei määras teatud defektide eest,mida polnud likvideeritud sellised trahvid,et otsustati buss välja vahetada.süüdi selles oli bussifirma,mis sellise defektse bussi välja rentis.
 
nojah 14. oktoober 2010, kl 11.04
nojah, eks ta ole... lihtsalt Tenside ja Germaloga reisides pole midagi sellist juhtunud...
kokkuvõttes oli kindlasti kõik hästi, halvasti oleks olnud, kui uut bussi poleks tellitud...
 
aa 14. oktoober 2010, kl 12.00
aa, kõigest likvideerimata defektid, siis on muidugi kõik kombes :)
 
reisimees 29. oktoober 2010, kl 12.19
kurb aga ei vaja siin valet infot anda, on läinud katki Dentsi kui ka Germalo bussid ja on pidanud reisijad kannatama..........................
Viru Reisid on üks normaalne firma kus pakutakse odavamaid võimalusi reisida neil kes ei kuulu Eesti rikkurite hulka ja nad saavad iga aasta ikka paremini sellega hakkama.
Jõudu neile!!!!!!!!!
 
tjah 29. oktoober 2010, kl 22.38
Dentsiga küll ei ole veel juhtunud reisima :) - on see ehk mõni erifirma dementsetele ja töntsidele?
 
ei soovita 31. oktoober 2010, kl 01.32
http://www.tarbijakaitse.ee/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=1682
http://www.postimees.ee/?id=23461
 
reisimees 01. november 2010, kl 20.59
vastuseks ,, ei soovitajale,,
olles ise sellel reisil osaleja, tean kuidas see reis toimus ja rahvas jäi reisiga rahule.
ainult paar inimest pahandas, et pole lyx-teenust
viru reiside tõusu näitap see,et kui varakult piletid ära ei osta siis pärast võib hilja olla.
 
Lastradast 07. november 2010, kl 16.28
Kui oled ikak mõne asjaliku bussifirmaga käinud siis Lastrada Autria reiside giidide töö jätab ikka soovida küll-teadmised väga nigelad,käitumine puine
 
kogenud 18. november 2010, kl 14.47
5a tagasi pikk bussireis Eestist Prantsusmaale,muidu giid ok ja huviobjektide tutvumine ok,kuid.....buss vedas kohe alguses kumm katki ja tulles Saksamaa-Poola piiril jällegi bussiga jama,niiet osa rahvast sõitis omal käel sealt Riia kaudu koju! Aga enamjuhul olen kuulnud negatiivset infot.
 
nipi35 18. november 2010, kl 22.00
tahaks mehega aprilli lõpus Itaaliasse minna Viru reisidega. millal oleks viimane aeg,et ennast ära registreerida,et saada odavam hind.
me pole hetkel veel päris kindlad,kas see aeg minekuks sobib. et siis,kaua on võimalik viivitada selle otsusega ja kas pileteid reisile on suht vabalt saada.
 
kuda-kuda? 19. november 2010, kl 19.36
Kes siin Lastrada Austria giidide üle nurises? Anu on väga tasemel! Merit mitte nii hea.
 
reisinaine 20. november 2010, kl 19.19
Kas mitte Austriat ei tee Carinthia ja meil oli just Merit,ei kurda. Muideks kvaliteedi ja hinna suhe paigas kui nüüd keegi bussireisilt ei tea mis mugavusi ootab.
 
xx 21. november 2010, kl 00.14
Carinthia- LaStrada --Bohemian Travel, see on kõik üks firma, ja nimetused erinevad maade järgi, kuhu reis läheb. Ja selle firma kohta (kuigi ka odav) kuuleb õige harva halba sõna - erinevalt Viru Reisidest
 
n 21. november 2010, kl 13.23
mina üütlen halva sõna Carinthia- LaStrada --Bohemian Travel suhtes ja see on see et nad ei anna inimestele sellist valiku vabadust kui viru reisid - nad panevad inimese kohustuslikus korras söökide eest maksma ,mida ma ei taha ja nad pakuvad ka ainult kalleid 2 inimese tubade hotelle,mida mul jälle vaja pole ja sellepärast eelistan alati viru reise . Ma ei vaja toitlustamist ja üksikreisijana on kallid 2 inimesed toad mõttetud !
 
reisinaine 21. november 2010, kl 14.42
Meid ei sundinud küll keegi sööma,küsiti,kes soovivad ja neile ka telliti.Mis info see selline on.
 
oli huvitav kuulda 21. november 2010, kl 17.17
... et Viru reisidel tuleb ette sedagi, et kuigi oled maksnud 2 inimese toa eest, pannakse neljasesse...
 
Liis 06. jaanuar 2011, kl 20.11
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?9,10757714,10758600#msg-10758600
 
k 07. jaanuar 2011, kl 11.07
eks näis. La Strada koha pealt annaks kõvasti viriseda, suvel proovime Viru reisid ära-
 
naine 10. jaanuar 2011, kl 14.23
no mis kallis, la strada pakub itaalia reisi hinnaga 3995.- koos söökide ja 2 kohaliste tubadega, see ju täitsa muidu käes, mida siin veel vinguda. Kui reisiksin üksi ka siis ei tahaks 3 tuppa sattuda kuigi elan üle...
 
nm222 14. jaanuar 2011, kl 00.21
la srtrada ei külasta lõuna itaaliat ja bussi sõit vesuuvi kraavi tippu on vapustav elamus millest jääte ilma ,,ka naapolist ja kapri saarte võludest jääte ilma
see ainult viru reisidega
 
Ojee 19. jaanuar 2011, kl 21.43
aga ennem seda võlu ja elamust vintsutatakse sind romu bussiga mööda euroopat.

lenda odavlennuga itaalisse, ja tee endale ise tore reis.
 
hiireke 22. jaanuar 2011, kl 21.15
See on puha lorajutt, et lastrada-carinthia "sunnib peale" "KALLEID" 2-kohalisi hotellitube. Erinevalt VR-st, jah, ei kuulu nende paketti jah Formulad ega mingid kämpingulaadsed. Aga pole need 2-kohalised kallid küll mitte! Poolas nad enamasti veel ka väga viisakad, Prahas saab valida reisi tellides, kas soovid 2-tärnilises või veits kallimas 3-tärnilises hotellis ööbimist. Ma olen reisinud nii virukatega kui lastrada-jne-ga, nii et tean, millest räägin.
Aga need ajad on ka läbi, kus romu bussiga mööda Euroopat sõita lastakse.
 
andrus 18. juuli 2011, kl 19.59
Mina käisin just Viru Reisidega bussireisil Peterburis ja veendusin, et Soodne hind tähendabki SOODSAT hinda, s.t. mittekvaliteetset teenust. Buss oli kusagilt 90-ndate algusest, see polekski probleem, kui aknaäärsetele istujatele pidevalt vihmavesi kaela poleks sadanud. Suurim jama oli piirile jõudes, kui selgus, et reisibüroo oli kogu grupi passid Tallinna jätnud. Eelnevalt lepiti bürooga kokku et giid võtab need kaasa, kuid too ei teadnud asjast midagi, nii pidimegi Narvas 4 h oma passe ootama. See lõi kogu reisiplaani ajakava sassi ja hakkas üks tormamine. Ööbimskohta sõites ei leidnud bussijuht seda kuidagi üles, sõideti mitmeid tunde ringi seda otsides.Leida õnnestus see alles kaugelt peale südaööd. Peaks ju ometi olema selgeks tehtud sellised asjad. GPS-i juhil ei olnud. Ööbimiskoht oli mingi kooli ühikas, lihtne ja odav aga ei virise, kuna olime teadlikud, et tegu pole lukshotelliga.Samas kõik vajalik olemas ja katus pea kohal. Ka toitlustamine oli ok, lihtne, nagu ikka nõuka-aegses kohvikus, sai nostalgitseda. Kuna liiklus on linnas hull, võtsid sõidud ühest kohast teise väga palju aega. Bussijuht ei suutnud korduvalt kuidagi õiget suunda leida ja tiirutas tunde ringiratast. Seetõttu jäime sihtkohtadesse hiljaks ja ekskursioone-külastusi tuli teha jooksujalu. Palju läks seetõttu kaotsi ja hulk aega kulus lihtsalt sõitmise-otsimise peale. Viimane ekstreemüllatus oli kojusõidu algus, kus pidime tund aega teadmatuses bussi ootama.Oli kartus, et ei saagi koju enam. Hiljem selgus, et bussijuht sai kokkulepitud ajast valesti aru (tund aega hiljem), kuigi kogu grupp 50 inimest teadis õiget aega. Ei tea, kuidas on muude sihtkohtadega aga Peterburgi Viru Reisidega küll mingil juhul sõita ei soovita, kui vähegi kvaliteetset teenust ja kindlustunnet soovite.
Peterburg muidugi on väga ilus linn ja vaadata on seal kuhjaga. Soovitan minna, kuid mitte selle firmaga.
 
ljulja 18. juuli 2011, kl 21.17
See on küll kummaline, et büroo Talinnast välja sõites passide jm dokumentide olemasolu ei kontrollinud. Kas tead ka, mis firmast oli nii logu buss ja koba bussijuht tellitud? Ma ka ikka ei väsi imestamast, kuidas mõnel firmal nii palju "juhtub".
 
R 19. juuli 2011, kl 18.35
tulime nädal tagasi Horvaatiast, buss korralik, ei mingeid viperusi, ylimalt rahul, järgmine aasta jälle Viru reisidega löuna poole
 
ds 19. juuli 2011, kl 23.07
to andrus
viru reiside peterburi reisid on sellele firmale esmakordne üritus ja kõik mis on esmakordne võib ebaõnnestuda, vali aastaid kestnud kreeka ,itaalia,hispaannia,norra,austria jne reisid ja need on paremad sest reisijuhid teavad neid asju .
 
Ruuru 21. juuli 2011, kl 06.30
Olin sellel ebaõnnestunud uusaastareisil Saksamaale, millest siin kirjutas. Juba põhimõtte pärast enam Viru Reisidega ei reisi.
Kui buss läheb katki, siis parandavad seda bussijuhid ise ja inimesed siis vahivad kuskil kolkas.
Hiljem, kui nõustusin rumalast peast kohese tagasisõitmise asemel Poola jääma, maksti tagasi kõigest paari ärajäänud hommikusöögi raha. Seega sai firma kasumit reisi pealt, mis tegelikult ebaõnnestus täielikult. Väga tore nali on korraldada reis, koguda rahad kokku ja viia inimesed poolele maale. Piinlik lugu!
 
Lihtsalt niisama 21. juuli 2011, kl 13.06
Kohtusime möödunud kuul ühel parkimisplatsil Euroopas Viru Reiside 2x bussiga ja no see oli küll väga viks-viisakas ja korralik buss. Inimesed kellega suhtlesime olid nii oma reisi, giidi kui kogu korraldusega rahul.
Nemad tulid tagasi koju ja meie alles suundusime reisile.
 
mn 21. juuli 2011, kl 13.37
8 reisist on 2 olnud ebaõnnestunud viru reiside puhul,ärge tehke ühe reisi põhjal kohe järedusi
 
kk 11. august 2011, kl 11.25
No nii käisime juulikuus Norras. Buss oli selline nii ja naa - kui sadas vihma, sadas ka sees. Vetsu kasutada ei saanud. Soe vesi tuli ainult siis, kui mingi pump järgi panna (ehk ei saanud siis kui tahtsid),iga peatus parandati ja putitati. Selle tõttu hilinesid ka peatustest väljasõidud ja lõpuks oli kiire-kiire ja mõni asi jäi ära, ning mõni asi lükkus järgmisele päevale. Aaa mikrofon läks ka katki, mis teha alumise korruse rahvas, kus oli maks 10 inimest - nendega seal all giid rääkis, ülejäänud 40 inimest istusid vaikuses üleval. Mikker parandati ära tänu ühele reisijale alles teisel päeval. Giid ise oli muidu väga tore ja rääkis huvitavat juttu!
Aga, mul oli kahju bussijuhist, kes kahe bussijuhi asemel pidi kogu aeg üksi sõitma - mõeldes vaid milliseks kujunesid tema tööpäevad. Mõnikord hommikuti alustasime teekond nii, et nii öelda nende ketaste järgi ei oleks tohtinud seda veel teha. Koju jõudsime siiski õnnelikult tagasi, nii õnnelikult poleks aga läinud neil, kes pärast Tallinnasse saabumist edasi teise eesti otsa selle bussiga sõitsid. Sest see bussijuht, kes oli Nrras, läks maha ja peale tuli teine (kes olevat olnud tööl hommikul poole viiest juba ja nüüd asus roolikeerama uuesti pool 1 öösel). Bussijuht jäi roolis magama, õnneks jõudis üks reisja tema juurde ja suurem õnnetus jäi ära. Hiljem valvati, et ta magama ei jääks.. Nii et odav reis võrdub tõesti...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!