Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Reisimine
Austria reis
 
reisija 15. oktoober 2013, kl 21.45
Lisaks veel,et sellel reisil olid esimeste pingiridade kohad 10 eurot kallimad,kui tavahind.Nn.lisatasu siis vaate eest läbi bussi esiakna.Paraku ei pestud bussi esiakent reisi jooksul kordagi ja see oli kogu aeg päris must.Nii,et 10 eurot maksate selle eest,et saate läbi räpase esiakna välja vaadata.
 
meribel 16. oktoober 2013, kl 09.45
Minul sa reisil käidud ja olen väga rahul. Hinna ja kvaliteedi suhe paigas. Maurice on imeline, poola hotellid väga head. Meil oli keeduspiraal kaasas, tegime ise kohvi. Kohvi puudumine ei muutnud minu jaoks reisi halvemaks. Peatustes tuleb jah oma asi ära ajada, aga maha küll kedagi ei jäeta kui WC s kulub rohkem aega. Mõnikord on ees mitu reisibussi. Graafikust peetakse kinni, sellepärast jõutakse õigel ajal ööbimispaikadesse. Mõnus ja uue kogemuse võrra rikkam. Sattusin nii hoogu, et Ungaris ka käidud.
 
ka reisija 16. oktoober 2013, kl 19.23
Reisija , Sa oled ikka paras vingats.
Kas ei saanud meest reisile kaasa moosida ja pidid üksi seda vett ja vilet taluma?
Pole siis vaja koonerdada ja võib ju kallimatele reisidele minna, kus kõik on megahüpersuper.
 
Matilda 17. oktoober 2013, kl 08.38
Minagi nimetatud firmaga Austrias käinud. Kõigepealt tuleb endale selgeks mõelda, mis on bussireisi ja kalli lennureisi vahe. Samuti 2* ja 5* hotellide erinevused, sarnast infot leiab internetist. Kui minna reisile ja teada mida oodata siis ei pea pettuma. Olen oma reisiga väga rahul, tore giid ja reisiseltskond. Buss on siiski kinnine ruum, kus oleme koos terve päeva ja ilmsiks tulevad inimeste iseloomujooned. Siiski peaks 7 päeva suutma ennast talitseda ja käituma nagu ajutises kollektiivis. Lugesin nüüd moraali, aga mulle väga meeldis see reis. Reisi valime oma rahakoti järgi, tegin seda minagi ja see ei jäänud minu ainukeseks bussireisiks.
 
reisija 17. oktoober 2013, kl 10.27
Kui nüüd viimased postitajad oleksid võimelised loetust aru saama,siis oleksid nad ehk märganud,et plusse sai reisile antud kaks korda rohkem kui miinuseid.Ja kuna siiani on selle firma reisidest ainult head lugeda olnud,siis oleks aus ka reisi nn.varjukülgedest kirjutada,et oskaks nendeks valmis olla.Kõik ei ole sugugi nii hüper-super hästi reisikorraldaja poolt organiseeritud nagu siiani lugeda on olnud.Ja alati pole internetist hotellide kohta lugemisest kasu,sest nt.hotell Wodniku kodulehelt ei saa sa teada,et Eesti grupile ei pakuta hommikusööki teiste hotelli külastajatega ühest rootsi lauast,vaid neile pannakse termos lahustuva kohviga eraldi lauale ja lisaks siis igale grupiliikmele taldrikule kaks viilu sinki,juustu ja killuke võid.Kas selle info leiab keegi hotelli kodulehelt?Ja meribelile: kas tegemist on linnaliiniga,et graafikujärgselt peab kuskile kohale jõudma?Ringreisil ei saa graafiku järgi liikuda,sest kunagi pole teada kuidas liiklus juhtub olema-kas satutakse ummikusse jne.Ja mis mõttes jõutakse õigeks ajaks ööbimispaikadesse? Pole ühelgi bussireisil kuulnud,et vot selleks ajaks peab hotelli jõudma v.a muidugi need hotellid,kus peale üheksat õhtul enam ühtki töötajat pole,kes toavõtmed üle annaks.Ilmselgelt on paljud inimesed vähe headel reisidel käinud,kui selle firma reisid nende jaoks väga head tunduvad.Minu arvamus on ikkagi selline,et neil on arenguruumi veel üksjagu.
 
Matilda 17. oktoober 2013, kl 11.34
Pean ütlema, et Viru Reisidega on pidevalt probleeme graafikust kinni pidamisega, mis on bussireisi puhul väga oluline. On olemas puhkeaeg bussijuhtidele, mille ajal peab buss reaalselt seisma. Võib-olla olen vähe reisil käinud, aga kutsun üles aru saama mis on võimalik selle raha eest saada. Olen reisinud lennukiga, omal käel ja bussiga. Paraku on alati nii olnud, et reis kujuneb selliseks kui kõrgeks olen oma ootused sättinud.Ehk ei ole ka eriline snoob, hotellis peavad olema puhtad linad ja pesemisvõimalus. Kotis leidub alati kaasavõetud näksimist. 5* hotellis Tuneesias oli tõesti hommikusöök väga suurte võimalustega, aga tagant järgi mõeldes kui palju siis söödud sai. Kas mitte ei olnud kohv nimega Maria Theresa, mida giid soovitas Viini kohvikutes proovida, 2 aastat tagasi maksis see 5,60 eurot, aga ausalt minu hommikukohv, mille olin keeduspiraaliga keetnud oli palju parem. See on valikute küsimus, aga proovisin Viini kohvikute võlusid ja ma ei kahetse. Ja palju sa tahad siis hommikul süüa, koduski jooksen võileib hambus uksest välja kui aega ei ole. Reisija, ei taha sind kuidagi halvustada, aga sellised on minu mõtted. Proovi kõike, ka reisistiilide valikul. Ehk oled liiga noor inimene, vanusega muutud leplikumaks.
 
Matilda 17. oktoober 2013, kl 11.42
Ise reisi kokku pannes olen kokku puutunud veel suuremate ootamatustega. Suur närvi- ja ajakulu, just enne reisi. Kõik tuleb ise paika panna. Ja hotellide kodulehed on poolikud tõed. Fotod on tehtud kõige ilusamast nurgast, mõnes pole pesemisvahendeid, kuigi on lubatud jne
 
liberty 17. oktoober 2013, kl 13.55
Olen käinud bussireisil ja enam ei lähe. See on laiskadele, mugavatele ja ise mõelda mittesuutvatele inimestele. Sul pole isegi võimalik ise valida, sinu eest valitakse.

Parem reisige omal käel, avastage ise, otsige veebist-raamatutest-tuttavatelt infot. Olla ise otsustaja, minna ja olla kus soovite, see on võrratu! Ärge rikkuge närve mingis kuradi organiseeritud bussis, kus väiksesse ruumi on surutud 50 erinevat iseloomu + närvilised bussijuhid + tagantkiirustavad giidid.
 
to reisija 18. oktoober 2013, kl 12.11
Wodniku hotellis olen ise 2-l korral ööbinud. See nadi hommikusöök on firma ja hotelli vaheline diil, st saada nii odav ööbimine kui võimalik. Seal oleks ka võimalus nö "valgete inimeste" hommikusööki saada, aga siis oleks kindlasti keegi jälle vingumas, et ta niikuinii hommikuti ei söö ja bla-bla-bla... Ja oleks ikka sutsu kallim. Tuleb endale selgeks teha: selle raha eest nii palju. Ja kõik. Büroo võiks muidugi reisijaid ette teavitada, siis saab oma võileivagi selleks hommikuks ligi võtta.
 
marina 25. mai 2015, kl 09.35
Kas keegi on käinud juba ka sel aastal, kuidas muljed olid? Omal plaanis minna juulis selle firmaga.
 
nn 28. veebruar 2017, kl 21.14
Kas keegi muljetaks, kuidas reis oli.
 
Tähti 14. mai 2017, kl 18.42
Mai algul kaäisin selle firmaga Austria väikelinnades. Väga tihe graafik. Näha saab palju silmale pakkuvat. Reisikaaslased on alati olnud toredad. Üldiselt on reis küllalt raske, aga saab hakkama. Hea oleks üks päev pikemaks, siis ei oleks nii tempokas. Giid on ajalooga hästi kursis. Tänapäev on natuke lahjem. Reis on tore - kindlasti minge selle firmaga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!