Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kodu, kallis kodu
Disainer
 
Gabriela 01. veebruar 2005, kl 18.43
Kas kellelegi on kogemust disaineritega? Nimelt plaan kodus remonti tegema hakata ja idee olemas aga tahaks mone asjatundjaga ka oma ideed labi arutada ja seda just varvilahenduste osas pohiliselt. Kas keegi oskab soovitada monda disainerit kes sellise asjaga tegeleb ja mis voiks olla orienteeruv konsultatsiooni hind? Tegu on 2 toalise avatud koogiga korteriga.
 
disainer 02. veebruar 2005, kl 16.32
460 eeki tund, võin pakkuda.
 
Kristi 02. veebruar 2005, kl 17.07
Aga anna enda kontakt andmeid, ma oleksin ka huvitatud
 
disainer 03. veebruar 2005, kl 08.59
neti.ee otsing on kasuks.
 
ka kodu kujundaja 04. veebruar 2005, kl 00.32
Minu disaineri tund maksis 500.-. Oli noor ja kuulas minu soovid ära. Ütleme siis ok oli. Kuid lubas kamina värvi osas tagasi helistada kuid nüüd juba varsti oma 2 nädalat möödas ja pole midagi tagasi helistanud.
 
vale valik 04. veebruar 2005, kl 09.40
lubas tagasi helistada ha-ha....
On ikka vaimuvaesed inimesed kes disainerite abi kasutavad.
Rahaga vist ei ole midagi peale hakata.
Olen käinud disinerite poolt teostatud kodudes ja nutt tuleb peale.
Enamus kodusid tuleks 2 aasta pärast ümber värvida, kuna moest läinud.
Neile meeldib inimeste peal ekperimenteerida, sest ega nemad seal elama ei hakka.
Mingi noor kooli lõpetanud, sellise nõu ei tahaks üldse kuulda.
Laste tubadesse (8 aastane poiss) joonistavad seintele liiklus skeeme, sama sugused vaibad põrndal.
Anna andeks poiss hakkab kahe aasta pärast naisi vaatama, mitte autodega mängima.
Tüdruk 12a vana, tema tuba värviti tume punaseks ja üks sein tume siniseks. lakke pandi barbi piltidega lamp, sama ruloo.
Mida, sellises toas elades muutud ma ei tea kelleks.
Fantaaia on neil vägev.
Õnneks ei ole ise nende orki lennanud
 
sisekujunduse fänn 04. veebruar 2005, kl 15.03
vale valik, Disainerid ei tee ÜHTEGI asja ilma perekonna soovita ja nõusolekuta! kui disaineri tehtud kodu on kole, on selles süüdi pererahvas, mitte disainer ise.
kui inimene ikka tahab lillelist tapeeti, peab sisekujundaja selle talle orgunnima.

ega need ajsad ei käi ikka nii nagu totaalses muutumises, et teevad ära ja siis alles näed esimest korda oma kodu :D
 
ka kodu kujundaja 08. veebruar 2005, kl 11.55
to vale valik

Sa oled vist mitte ainult pettunud sisekujundajates, vaid ka muidu elus, et nii vaimuvaest teksti paned.
Muide, selleks palkasingi tunni alusel disaineri, et raha kokku hoida. Muidu läheb disaineri hinnaks ju mitmeid tuhandeid. Veel, sain temalt väga häid ideid ja lahendusi. Pakkus ta neid koguni mitu, et oleks valiku variant.
Kullakene, kui sul pole sisekujundajatega pistmist olnud, siis ära ela oma kibestunud elu siin välja. Huvitav milline näeb välja sinu kodu? Kujutan ette, et.........Muidu oleksid ju nõutud kas siis sisekujundajate nõustamises või hoopiski hinnatud kriitikuna:) ha ha haaa.
 
r 08. veebruar 2005, kl 15.43
tasub kasutada, ma vehin neid kortereid oma 10-... aastas valmis ja pole siiamaani pettunud neis kunsti inimestes
 
karina 10. veebruar 2005, kl 09.20
mina kasutasin disainerit, just noort, kes veel õpib. Väga rahul olin.
Kui 8-aastase poisi tuba värvitakse liiklusskeemidega ja 12-aastase tüdruku tuba liiga pimedaks, siis siin on see koht, kus ema peaks ütlema, et nagu ei sobi.

Minu 5- aastase poja tuba on super. Ma ise kartsin, et on liiga täiskasvanulik, kuid disainer ütleski, et no kuule, ega sa hakka ometi paari aasta pärast kõike ümber tegema. Pigem mängis rõõmsate julgete värvidega ja praegu on väga tore see tuba. Laelambi kohta oligi nii, et ma küsisin üle, et kas see nagu liiga tavaline (loe:täiskasvanute oma) ei ole, ja siis ta küsis hapu näoga, et kas sa tahad siis midagi päkapikkudega või?
Igal juhul kasuta asjatundja abi (kui tunned, et ise ei oska nii hästi), aga julge ka oma arvamust avaldada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!