Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
kas kellelgi on sama probleem?
 
sarah 13. veebruar 2005, kl 21.41
Esimesed lolluse ilmingud juba paistavad igatahes:)))Võõrast elemendist pole raske aru saada...
 
rare individual 13. veebruar 2005, kl 21.47
Ma ei saa naeru pidada enam :D
Tarkpea - Mina olen ka "tark" ju!
:)
 
kohalik lollike 13. veebruar 2005, kl 21.49
issand kui mõnus rubriik,lõpuks leidsin omasuguseid!!!!!
 
sarah 13. veebruar 2005, kl 21.51
kohalikule..Hea et kaugemale otsima ei läinud,tere tulemast omasuguste juurde:)
 
tarkpea 13. veebruar 2005, kl 21.51
Lolluse ilmingud?Need on Sinu jaoks võõras element,peaks nagu omas elemendis ju olema,ja ka täiesti arusaadav
 
... 13. veebruar 2005, kl 21.53
tarkpead tarkade klubisse ei võetud,näe nüüd trügibki omasuguste hulka. tere tulemast siis!!!
 
rare individual 13. veebruar 2005, kl 21.53
Oi poisid - plikad tore on see elu
kui kõikidel on seltsimees ja semu :D
 
kohalik lollike 13. veebruar 2005, kl 21.54
ma olen ikke nii loll et poleks nagu sellepeale ise tulnudki kaugemalt otsima minna,kohe peris loll
 
sarah 13. veebruar 2005, kl 21.55
Sa vaeseke pead ju siis topeltmängu mängima..meil see olemine loomuses ja loomulik:))
 
kohalik lollike 13. veebruar 2005, kl 21.57
ei te kas lolluse vastu seerumit ka on,äkki saab seda kuidagi ravida
 
... 13. veebruar 2005, kl 21.57
alati hoos-alati koos!
 
sarah 13. veebruar 2005, kl 22.00
kohalikule..-ravi - uus ja suurem sigadus,aitab ka tobeduste ,nõmeduste ja idiootsuse puhul!Tavaliselt pole lollusi ravida vaja,nad vahetevahel läevad ise üle...
 
kohalik lollike 13. veebruar 2005, kl 22.02
peaks ostma kambapeale ühe lolluse mõõdupuu ja võistlema kes on lollim
 
tarkpea 13. veebruar 2005, kl 22.09
Kohalik on ikka täitsa loll ju,ostame lolluse mõõdupuu,kus lolli klubis seda müüa on.Ühe korraliku lolluse jaoks on ikka head tarkpead vaja.Tarkpeade klubi jaoks olen ma liiga tark ikka,valiks ikka geeniuste klubi
 
kohalik lollike 13. veebruar 2005, kl 22.13
no ma ju ütlesin et olen täitsa loll1!!!!
 
lollipop 13. veebruar 2005, kl 22.15
Nii tark olen,et iga lolli käest luba ei küsi,astun kuhu tahan oma tarkuses

kuule sina tarkpea, vaata, et sita sisse ei astu!
 
kohalik lollike 13. veebruar 2005, kl 22.20
muide pean lollidele ütlema ,lolle PEAB olema,muidu ei paistaks targad lihtsalt välja-see on lollide lohutus
 
maimu 13. veebruar 2005, kl 22.24
kes teab kus on tarkadeklubi
 
tarkpea 13. veebruar 2005, kl 22.28
See popp
Sa ikka ülemõistuse loll,popp ka vee,kes siis fännid on.Ei astu ükski tarkpea sita sisse,lihtsalt nii tark olen.Sina aga oma lolluses juba astusid
 
lollipop 13. veebruar 2005, kl 22.31
tarkpea, pihtas, põhjas, ma polegi sealt välja tulnud!
 
tarkpea 13. veebruar 2005, kl 22.32
See kohalik ikka järjest lollimaks läheb,tea kas enam kuskile minna ongi,targad paistavad oma tarkusetta nii või teisiti välja ,lihtsalt nii targad on.Lollidel jälle jama kui liiga loll võidakse kinnisesse klubisse pista
 
kohalik lollike 13. veebruar 2005, kl 22.36
kuule tarkpea,sa ajad liiiiiga tarka
 
lollipop 13. veebruar 2005, kl 22.39
tarkpea, me panemegi sind kinnisesse klubisse, kui siia ähvardama tuled!
 
tarkpea 13. veebruar 2005, kl 22.45
No ikka täiega lollid,kohalikud popid saaraga eesotsas,kes arvab ,et lollus vahest tuleb ja siis läheb jälle üle,Lollike,see on ikka täiesti ravimatu asi,see pole isegi haigus,vaid asi.Kui ikka oled loll,siis lollina ka elad.Ja lollid sind ka lollitavad.Eriti siin on hea lollitada,olete ikka täiega lollid,endil hea meel ka veel,esimene lolli tunnus
 
lollipop 13. veebruar 2005, kl 22.47
tarkpea, aga kus sina siis praegu oled? ja mida teed? ÄMBER!!!
 
rare individual 13. veebruar 2005, kl 22.51
Nii tarkadele, kui Sina ei olegi ühtegi klubi. See nagu president ei saa kuuluda ühessegi parteisse. Niiet kõnge üksindusse või katsu adapteeruda ;)
 
tarkpea 13. veebruar 2005, kl 22.53
Popp on enda arust ikka täiega tark,isegi ei saa aru kui lolliks ennast teeb,tuleb mingist ämbrist lobisema.Sina oled hoopis selles ämbris,mina üritan Sind sealt välja sikutada,aga sa oled ikka nii lootusetu,sa mitte ainult ei ole sinna astunud vaid ta on sul ka kogu selle pasaga peas.
 
tarkpea 13. veebruar 2005, kl 23.00
See rare
Sa ikka sama loll,president ei saa kuuluda ühtessegi parteisse,see loosung ainult teiesuguste lollide jaoks ongi.Ja üksindusse ei kõnge ma mingiljuhul,alati leidub lollikesi kes mind vastu võtavad,tarkpea sõbrad tahavad kõik olla,eriti lollid,rääkige mida iganes,selline on elu.
 
vanaloll 13. veebruar 2005, kl 23.06
ma'i tea, vat loen seda tarkpead ja tead, mul sust kohe kahju, kudagi tige nagu? Kas kasvatad sapikivisid? Kuskilt Kesk-Aasias räägitakse, et pidavat nende eest hästi maksma? Aga muidu oled kindlasti hea inimene, on nii?
* parem sada lolli sõpra, kui üks tujurikkuv tarkpea
 
lollipop 13. veebruar 2005, kl 23.11
issand, tarkpea, ma vist armastan sind! et nagu esimesest silmapilgust! homme on sõbrapäev, kas kommi tood mulle?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!