Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Tere hommikust, klubilased ;)
 
d-puruloll 16. veebruar 2005, kl 12.57
to lolli-lus

egas ma igapäev nii lihtsalt saa:(
enamus päevadel saan netti mulama alles peale 7-8 õhta:(
 
Reede - blondloll 16. veebruar 2005, kl 13.00
näh, d. - nüüd panid mind mu enda võimetes kahtlema !! a kus seda osavate näppude ringi läbi viiakse ? ja millised on variandid ?
aseesi - suurimad tänud hoiatuse eest !!! ilmselt peaksin mingid kursused kähku läbima ...
 
d-puruloll 16. veebruar 2005, kl 13.00
aseesi: olen seda kuulnud neh aga egas ma siis vastu vaidel;) aga nuh eks osavate näpude ringis võib ju koristada;) (nõusid ple vaja pesta selleks om aparaat olemas;)
heegeldada või kududa näiteks;)
 
aseesiloll 16. veebruar 2005, kl 13.03
seega laskem naised köögist priiks, aga kududa ja heegelada ju võib.
 
Reede - blondloll 16. veebruar 2005, kl 13.05
d.: kududa ? - tunned soojadest sokkidest puudust?
heegeldada ? - pitsilised linakesed kohvilauda kaunistama?
ja koristamiseks on ka masinaid leiutatud ju :))

aseesi: sada protsenti nõus kokkavate meestega :)))
 
aseesiloll 16. veebruar 2005, kl 13.07
seega üksmeelselt vastu võetud otsus, mehed hakkavad lolliklubis kokkadeks ja d. saab austusväärse peakoka ameti
 
magic-maagikloll 16. veebruar 2005, kl 13.09
Ma loodan, et kõigil meestel selliseid nõudmisi pole - kududa ja heegeldada ei oska, süüa teen harva.
Samas ma optimistlik (ja veel noor ka), kõike saab ju õppida.

=)
 
d.-puruloll 16. veebruar 2005, kl 13.09
ok vaata piakokk ma võin ju olla aga köögitöölise ametikoht veel vaba juu:)))
egas siis peakokk kartulaid koori või porgandit riivi;)
 
kariloll 16. veebruar 2005, kl 13.12
to d.
Kudumine on minu lemmikala ehk hobi. Mida soovid?
Heegeldan ka...
Kööki meelsasti ei tiku, aga hätta ei jää.
Kas on mõni sobiv loll üle jäämas, kes oleks hea kuulaja-kuulja ja turgutaks mind väheke. Hing läks katki!!!!!!!!!!
 
aseesiloll 16. veebruar 2005, kl 13.13
aga sa d. lepi siis teiste meestega kokku, aga kui meile ei meeldi, siis saab peakokk mööda päid ja jalgu
 
aseesiloll 16. veebruar 2005, kl 13.14
mina võin su muret kuulata kui sul soovi onkulla kariloll.
 
d-puruloll 16. veebruar 2005, kl 13.14
ja nii ma jäingi jälle vanapoisiks:))))))
 
aseesiloll 16. veebruar 2005, kl 13.16
ära nüüd pead norgu lase kallis d. sa ju alles nõnna noor.
 
Reede - blondloll 16. veebruar 2005, kl 13.17
see läks nüüd küll hästi !!! - d. peakokk :)))
 
magic 16. veebruar 2005, kl 13.19
tekkis küsimus. Kui vanalt on keegi vanapoiss ja vanatüdruk (ja paluks defineerida ka)?

=)
 
d-puruloll 16. veebruar 2005, kl 13.20
ihhi
statistiliste andmete järgi om mul yle poole eesti keskmise mehe elust elatud;)
ja kui statistika annab veel selle, et vabad ja vallised kauvad ennem siis mes siin ikka kaabuga vehkida;)
 
Reede - blondloll 16. veebruar 2005, kl 13.21
missuguse valemiga sa sellisele järeldusele jõudsid, d.-kullake ?
 
d-puruloll 16. veebruar 2005, kl 13.27
to magic

vanapoiss või vanatydruk om alates 40 n.ö. kui enam ise järglasi ple võimeline sebima;)


to blondloll

delfis oli mõniaeg sihke artikkel, kyll naistega seotud, et mida vanemaks naine saab, seda keerulisem on leida endale elukaaslane.
sest meeste arv väheneb trastiliselt, syndide arv võib olla võrdne aga mida aeg edasi seda vähem mehi om ja 60 aastastel naistel plegi enam lootust, kuna siis tuleb juba tikutulega mehi taga otsida;)
 
magic 16. veebruar 2005, kl 13.30
Ära sa märgi, esimest korda kuulen, et neljakümpised mehed enam järglasi ei saa sebida. ;))
 
kariloll 16. veebruar 2005, kl 13.30
to asesiloll

Tänan hea pakkumise eest! Kindlasti oled mõnus inimene, aga ma ei suuda seda paberile panna. Olen sassis ja puntras. Meeleheitlikult otsin väljapääsu. Sõbrannale seda kurtma ei lähe, siis seda peenikest naeru terve ilm täis.
Kas on mõni tegevus, mis viiks kõik mõtted hoopis mujale?
Tööpuuduse üle ei kurda, aga need neetud mõtted ei anna asu...
 
magic 16. veebruar 2005, kl 13.34
to kariloll

Minu puhul aitab muusika näiteks.
 
d-puruloll 16. veebruar 2005, kl 13.35
to magic

ma ju kirjutasin ALATES
seda sa vaidlustad jah, et mehed ei saa aga seal olid kirjutatud nii mehed ja naised kokku juuu
 
d-puruloll 16. veebruar 2005, kl 13.37
to kariloll

sa võid aseesilolli adret kasutada ju msn'is see nigu rohkem reaalne verk nigu inimesega suhtled;)
 
Reede - blondloll 16. veebruar 2005, kl 13.38
no AITÄÄÄH!! d. - pidasingi just plaani, kus küll paari aasta pärast väärikalt oma 60. verstaposti tähistada :))
ja kui mu vana mälu mind ei peta, siis umbes eile jooksis ajakirjandusest läbi karjuv teema selle kohta, et eestis liiga palju kõrgharitud naisi, kellele mehed ei julge läheneda ..
aga minu küsimus muuseas käis selle kohta, et missuguse valemiga sa ennast vanapoisiks määratlesid ? minu arust see variant (alates 40. ja ilma järglasteta) sulle nagu ei lähe veel mitte?
 
aseesiloll 16. veebruar 2005, kl 13.40
kallis kariloll, see mul msn ka, saab otsemalt rääkida kui tahad, pakun hea meelega oma õlga kui sul raske on
 
d-puruloll 16. veebruar 2005, kl 13.43
ihhi blondloll
nuh aeg lendab ju kiirelt;) suts ja 5 aastat lännu:)))
eriti kui arvestada, et elu om läind nii kiireks, et järgi om jäänd aint kiired autod, kiirsöök ja kähkukas:)))))))))
ja see piab kah paika, et järglastega probleeme nigu ple ma nigu teisele ringile katsuks minna:)))))
 
Reede - blondloll 16. veebruar 2005, kl 14.09
nu d., sa ikka vägisi tahad mind sinna vanatydrukute (ehk siis ALATES 40.) ringi arvata :))) millega ma selle ära olen teeninud, palun ?!?!
mmm ... tundub, et selline kiire elu määratlus nagu sa välja pakkusid, isegi sobiks :))) eriti, mis puudutab kiireid autosid, eksole !!!
ja ega see teise ringi variant ka paha pole, st et mul ka järglastega probleeme pole :))

(paganama töö ei lase ikka elada, nii möödubki see aeg minust märkamatult !!!)
 
magic 16. veebruar 2005, kl 14.12
to d.

Ei tahtnud norida, aga mulle meenus üks väga naljakas lugu.
Paar aastat tagasi arutasime sõbrannaga ka seda laste asja. Tema ütles täiesti siiralt, et naistel tuleb menopaus ja mehed jäävad impotentideks (umbes neljakümneselt), ja ta oli jumala kindel, et nii ongi. ;))))

=)
 
d-puruloll 16. veebruar 2005, kl 14.20
ei nuh kulla blondloll-ma ei suru sind sinna 40 + kaadrite sekka:))))
hotelas kak lutse nu polutsilas kak obõtsno:)))
 
d-puruloll 16. veebruar 2005, kl 14.29
to magic

looduse teed on kummalised- see värk võib tulla ka tunduvalt varem:(
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!