Lolliklubi
Sügisene teater
 
Manka 05. september 2012, kl 01.45
Avaldati survet, tagasihoidlikult muidugi, et mil teatrisse minek on sügisel...

Leidsin siis etendused sedaviisi, mis kõlbaks naerusuiselt kaeda...

Tartus etendus KALENDRITÜDRUKUD nt 16.november, hind 9,10-15€

Tallinnas draamateatri etendused, novembris, hind 10-16€
CANCUN
RAHAUPUTUS
AABITSAKUKK
AUGUSTIKUU

Püüdke valida ennem teater, siis alles etendus... muidugi kui valik Tallinnale langeb :)
 
Näitleja 05. september 2012, kl 02.07
Ma soovitaks enne valida naine, kellega tulla teatrisse või siis mees, olenevalt orientatsioonist:)
 
Manka 05. september 2012, kl 03.33
sel suurt vahet pole, kõik on oodatud, kel nali pole võõras komponent loomustuses ;)))
Ainult klubikad peavad eelnevalt otsuse langetama :)
 
NUMMIKAS 05. september 2012, kl 16.42
Manka läheb teatrisse oma abikaasaga, kelle ta juba suvel ära valis ;) Orientatsiooni pole ollagi :)))

* Tegelt ei hakka veel veksleid välja viskama. Eelmine kord sai saatuslikuks... :D
 
Manka 05. september 2012, kl 18.02
just just nummikas, mul pole enam suurt valikut jah ;DD
 
Peakas 05. september 2012, kl 19.54
Peakas eelistaks muidugi tartus teatrisse minna. Ega mullune või tunamullune või kes pagan seda mäletab mitmes mullune see üks kord oli, kehva old.
 
Ropka 05. september 2012, kl 21.20
Tahan kaaa tulla,aga
Tallinn-TARTU ei oska valida
 
NUMMIKAS 05. september 2012, kl 21.37
Ropka, võta mõlemad ;)
 
Ropka 06. september 2012, kl 07.32
(NUMMIKAS)tere hommikust.
AGA oskad sa mulle(mainida)
millises linnas on põnevam etendus?
Ei ole mind(lastud) teatrisse
 
gytha 06. september 2012, kl 21.07
mina alati tahan teatrisse..ja tulen igale poole kui kuupäevad vähegi klapivad...oktoobri esimesed kaks nädalat olen võõrsil, jällegi...;)))
ja kuna teatsisse väga tihti ei kutsuta, siis olen alati vähenõudlik ja tänulik...;) ainult üks kord viljandis teises vaatuses läks silm korra kinni...a ma vähemasti ostsin kava ja tulin ikka saali, mitte ei jäänd puhvetisse nagu mõned...;D
 
ööliine 06. september 2012, kl 21.36
Hea kui ainult korraks. Mu silmanahk vajus juba esimese vaatuse teises pooles kokku

Ise ei luba enam midagi, muidu juhtib nii nagu viimased kaks korda. Nii tahaks ju igast seadustele vastu astuda ja öelda, et kolm ei ole kõveriku seadus. Või kui ütlen, siis ainult seda "tulen, kui saan"
 
soffi 06. september 2012, kl 22.06
kui see tükk vähegi reedese või laupäevase pääeva peale langeb, siis mina ja veel 2 persooni peaaegu et kindlad tulijad.Ja Draamateatrisse tahaks, sest häbiga tunnistan, et pole jalgagi sinna majja sisse saanud.....olen nõus isegi puffetis istuma, kui saali ei mahu;)
 
ööliine 06. september 2012, kl 22.18
Soffi - sul viljakas suvi olnud, lollilt paljunenud. Ühest kaks ja kahest kolm ;PP
 
soffi 06. september 2012, kl 22.25
Liine, no lollilt kahekesi me kogu aeg olnud, nüüd võtaks ühe pealinna lollikese kaasa, saab ehk kergemalt öömajale;)
 
gytha 06. september 2012, kl 22.31
soffikene, jumalime...kuna suvi kadus nagu unenägu, siis ära ole kuri, et ühtki möödasõitu ei tulnudki...;)
igaljuhul oled sa ja ta päälinnasõidu võlgu juba ammust ajast...;)
ja liine...kas sul kotike mu aknalaual on ikka meeles...? ma võin seda kogemata lõpeks tarvitama ka hakata...juba loeti mu asjad jälle üle ja jõuti järeldusele, et neid on liiga palju...;)
 
Manka 07. september 2012, kl 00.23
kuna mõned on võõrsil ja mõned poolejalaga mehel ning kuskil kotid üle... siis mis ripakil, see ära... ja ma oled teist kõiksee lähemal ;PPPPPPP


Jääme siis draamateatri juurde seekord. Tartu jätame kevadeks kirsiks kui seal jälle tihedam mängugraafik tuleb :)
 
ööliine 07. september 2012, kl 08.30
Gytha - viieteistkümnendal selle kuu päeval olen kohal. Tõsi, ainult korraks, sest ülejäänud aur läheb teisele poole rauast teed. Nii, et ole külakorraks valmis! Kohvi teha pole vaja aga silm oleks soovitav küll nii üheteistkümneks lahti ajada. Või isegi veidi varemaks

Manka - üle pole kunagi midagi, alati jääb puudu ;P
 
gytha 07. september 2012, kl 21.08
Liine, selleks kuupäevaks täiesti olemas...silmad luban pähe teha ja...ilma kohvita sa ei pääse...;)))
 
heh 08. september 2012, kl 12.40
kuidagi uimane see teater teil siin, oota ja oota seda järgmist repliiki, nigu uutaastat.
 
ww 09. september 2012, kl 17.24
tuleks heameelega-aga nagu alati tööl..
 
gytha 09. september 2012, kl 17.43
see vabandus, ww, ei veena enam kedagi...pole veel selgegi, millal teater toimub, aga sina oled ikka tööl...,;)))
 
Niki 09. september 2012, kl 22.56
halloo,mu kallikesed..tulge vahepeal yle-lahe teatrisse või teatrit tegema kindlasti silmad kinni ei vaju..ups!
 
Manka 13. september 2012, kl 16.22
26.oktoober kell 19:00, peale Augustikuud, õhtul hiljem Beer Gardeen (Aia 10)?! Öömaja vaatab/orgunnib kaugeltvaataja endale ise, kuna Tallinn kihab lahketest lollidest ;)))


*keegi peale soffikese miskit tellinud kaemiseks, siis leppige soffi sooviga, seega hiljem vigisemiseks pole ka põhjust... ;)
 
soffi 13. september 2012, kl 18.29
no tere hommikust, ma netist lihtsalt vaatasin, et head näitlejad ja nalja vist saab kah...mulle püev sobib, kuigi teinepool hakkab ilmselt tõrkuma,kuna jaht algab;)) tahab vist vägisi, et ma ta püsse peitma hakkaks...aga noh, bussiliiklus meil veel toimib, kuigi ma teie linnas nagu maali maalt - essugi ei orienteeru;))
 
gytha 13. september 2012, kl 21.35
tere hommikust jah, minugi poolt..;)))
palju teil neid püsse majas on, soffike? ühe võid ju enda kätte jätta, hea seda teistpoolt tallina poole ajada...las jookseb ise ka vahelduseks püssi ees...;P
ja meie linnas võetakse sind kohe rindkaitsele, tule sa bussi või autuga...niiet tule aga julgesti...ja kindlasti...;)))
 
Peakas 13. september 2012, kl 22.01
mul sofiga sama mure. Lahkusin kilulinna lähistelt juba 5a tagasi ja teil nüüd deal puha uus liikluskorraldus, ei tea kas oskabki enam tulla.
 
ww 16. september 2012, kl 22.36
kasutan nagu alati sama fraasi-kui saan,siis tulen.
niietesialgu arvestage minuga,pärast enam mitte..:D
tervisi antsudemaalt-linnast nimega Soest!
 
Manka 16. september 2012, kl 23.25
pulli pärast võiks siia ka kirja panna, kas üldse kellegi on soove veel pileti ostuks peale soffikese, gytha+asjakas, liine, manka...?!
 
Manka 16. september 2012, kl 23.27
ww, igaks juhuks ei arvesta sinuga! Kui saad ja soovid, siis vead omad kondid kohale tantsingule ;)
lollipopu 17. september 2012, kl 00.17
Mina tulen! Kuupäeva ja etenduse jätan üldsuse otsustada.
Lihtsalt tahan kõiki näha!

teie lugupetetud lollipop
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!