Lolliklubi
Sügisene teater
 
ööliine 17. september 2012, kl 09.13
Esialgu sai nimetatud kuupäev kalendaris suurelt ja punaselt ära tähistatud. Edasipidiseid käike teab vaid tuul a lootust ei või kaotada
 
Manka 17. september 2012, kl 11.16
liine, su jutt viimasel ajal mõjub nagu pööripäev... kuidagi võõralt. Oled ikka see eksööliine? :)
 
kah mees 17. september 2012, kl 11.34
ja zaa....vaami!
 
ööliine 17. september 2012, kl 12.37
Manka - mina jah, mina jah....mis vaja on? :PP
Ja kui sa ei usu, siis laupäev andsin endast näolistelt ühele õigemini kahele isikule teada ka. Nii tõenduseks või sedasi. Karbike sai viimaks ära võetud ;P
 
ööliine 17. september 2012, kl 12.43
Ja veel Manka - ei mingit eksi(võimalike variantidega) vaid ikka ja jätkuvalt ja kindlasti ja jäädavalt, ööliine :D
 
sarah 17. september 2012, kl 18.23
Arvatavasti - võibolla tulen "Beer Gardeeni" või kus iganes teil afterpaati toimub...kahjuks mitte kudagi ei saa 7-ks kinoetendusele..keegi peab tööd ka tegema ja paadiga loksuma;)aga vaatab seda tarka asja veel..õnneks aega on;)
Tervitused ka teile kõigile!
 
soffi 17. september 2012, kl 21.34
ommik! kas keegi selle eest kah hoolt kannab, et need piletid mul olemas kah oleks, või peab igaüks ise vaatama, kuhu ritta ja kellele jäägrit edasi saata;)) / kes aru sai, see sai)Mina muidu 3-e piletit sooviks....ja konto nr.-t, kuhu veeringud saata;)
 
ööliine 17. september 2012, kl 22.11
Olen aru saanud, et selle kõige eest hoolitseb meil seekord Manka. Või kuidas? :P

*kogub kah igast numbreid, kõige rohkem raha omi. Kuigi jah, vahest (meeldesegaduses muidugi) annab viimaseid isegi välja. Nii, et Manka, kasuta juhust ;P
 
Manka 17. september 2012, kl 23.23
ausalt öeldes kästi mul vaid teema teha, aga käskjannast pole enam kuulda ei ööd ega mütsi ;)))

soffike, soov tulla koos mahalastud sigadega vai? Algul üks pilet, nüüd kolm :D


popuke ehk nii kallis, et saadab kirjad lalai. Ma siis orgunnin teatripiletite eest.
 
ööliine 17. september 2012, kl 23.41
Liha läheb mu meelest alati vaja, eriti enne talve, kui vaja nahavahe täis parkida. Ja üks mis kindel, teda(liha) pole kunagi liiast, isegi siis kui on olemas mõni kärsakandja
lollipopu 18. september 2012, kl 01.22
saab kirjad lalai saadetud, armas Manka,
SAAB!

kuigi Porsche on vingem ;P
 
Manka 18. september 2012, kl 15.56
deem, popushka, mis krdi porsche... ja meie kliimas (teedel), ah????
 
ööliine 18. september 2012, kl 16.45
Uskuge, meie teedel on kõige mõistlikum liikuda Gaz-iga.
Seega Popu - gaz ja gunas. Muidu juhtub nii nagu ikka, X-d vales kastis ja plaanid võpsikus
 
ööliine 18. september 2012, kl 16.48
Suurest koonerdusest, et mitte panka raputada, vajutasin tuvi enne teele kui selgituseni jõudsin. Gaz ja gunas Eerodeni jõuame, päev on vist kindel 26
 
ööliine 19. september 2012, kl 09.29
Ja üleüldse, mul hakkavad varsti tekkima kahtlused ja kõhklused, et on tagumine aeg on lipstükke tellida. Sest vaevalt, et keegi kassas piletid näppus ootab, millal lollud kohale suvatsevad tulla


*harrastab monoloogi
 
Manka 19. september 2012, kl 10.08
ma uinun sorts iluks, siis naasen. Momendil out ;)
 
Peakas 19. september 2012, kl 19.09
mulle pole veel ühtki kirjatupi postkasti prantsatand, ootan ja ootan.......
 
soffi 19. september 2012, kl 20.20
ma ka asjalikest kirjadest tühi....ma muidugi ei tea,kui kaua enne tuleb need piletid ära tellida...sogan siin ehk ilmaaegu nii vara vett..;))aga ma valmis kandeid tegema, kui mingi konto antakse,tahaks sellega ühelepoole saada;)
 
ööliine 19. september 2012, kl 20.33
Tegin luuret ja rahuldasin uudishimu, praeguse seisiga põrandal 82 vaba kohta, rõdul samuti 82 kohta. Tükki hind kuni 14.40
 
soffi 19. september 2012, kl 20.47
mina pimeloom rõdult muffigi ei näe;) oleks mu enda teha, ma läheks esimesest reast ettepoole kah veel, kohe katsuda tahaks asjaosalisi;)) ...ega ma mingeid tingimusi muidugi ei sea, kui vaja, vahin rõdu viimasest reast kah....peaasi et isteplatsi saab;)
 
ööliine 19. september 2012, kl 20.56
Soffi - tänapäeval pidada teatris head suflöörid olema, peale ette ütlemise, kirjeldavad pildi ka ära ;P
 
peakas 19. september 2012, kl 23.12
Minu meenutamist mööda saab kõige rohkem teatrit ikka lolliridades, Iccc.
Mul ülemus käis eile vanemuises, näidati paljast Mäeotsa....
 
Sannukene 19. september 2012, kl 23.20
Palun säästke palja maadami üksikasjalikust kirjeldusest - rippuvad rinnad jne. Seda me oleme kõik juba kuulnud...... Me saame aru küll, et t ähtis öö on ees, aga siiski.

:(
 
Sannukene 19. september 2012, kl 23.24
.... Kuigi ma saan aru, et maadam ise teeb kõige rohkem reklaami.

...
Aga Sannul on pringid rinnad. Vähemalt midagi. :)
(kuigi kõik ei erutu isegi selle peale)
 
Manka 21. september 2012, kl 12.46
kuna lollipop on kadunud nagu tinatuhka, siis jätsin mõned koordinaadid maha näkku. Kes tahab, see leiab ;)))
lollipopu 22. september 2012, kl 11.48
ma ei ole kadu nutt, ma olen hõiva dutt.

aga saan aru nii, et komejanti läheme nautima 26-ndal ja etendus on Augustikuu.
ma naudiks Augustit ennast.
kas just kuu aega?! see läheks ehk liiga pikale. keegi peab tööd ka tegema.
et te kõik juba piisavalt targad olete, siis lähevad tuvid vaid valitud persoonidele.
Manka luges mulle eile ette:
soffi 3
ööliine 2
gytha 2
Manka+Nummikas
lollipopu 1
kahmees 1

ja vabad on veel 9 piletit, minu rehnungi kohaselt ja nagu Manka jutust välja lugesin.
pileti hinnaks nii pika molutamise peale on 16 eerot. rehkendage igaks juhuks sellega.

kas paneme peakat vanni või võtame teatrisse?
 
Peakas 22. september 2012, kl 17.11
Peakas roniks ka hea meelega vannist välja, ajaks riided selga ja tuleks teatrisse, aga pean veel ona haagisega läbirääkimisi pidama, kas ehk tuleb kah kaasa mind turvama.
P.S. Ropka oli vist kah huvitet.
Saadan talle kohe kirjatuvi enda tuvipuurist tema tuvipuuri edasi.
 
soffi 22. september 2012, kl 18.32
üks küssa.... kui palju tuleb välja käia pensionitunnistust omava isendi eest...kui selle summa kah teada saaks, siis ma loobiks oma arve tühjaks manka omale;
 
ööliine 22. september 2012, kl 19.12
Soffi - arvesta 12.80-ga. Vähemasti nii leian ma teatri lehelt
 
soffi 22. september 2012, kl 19.20
ole sa tänatud, liinekene;)) mina muidugi laisk, ei tulnud selle pealegi, et ise sealt lehelt vaadata;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!