Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Oli ikka lahe küll ;)
 
rare individual 10. veebruar 2005, kl 15.19
Et eilne läks jälle asja ette...
 
alissandra 10. veebruar 2005, kl 15.20
Ja nüüd kohe iga loll avab oma teema avamise puhul.:))) Lahe.

*mis jamate, nii jääb töö tegemata:))))
 
poStikana 10. veebruar 2005, kl 15.23
ja kuidas veel läks...krt. silun ikke veel sulgi ja jube hirm on , et töö ikka tõsiseltvõetavaks jäniseks varsti hakkab, kui niiviisi sedasi edasi....kaaa-gutan SIIN ;)
 
rare individual 10. veebruar 2005, kl 15.23
kas teemade arv on siis piiratud alissandrake? Mõnus ju, mina olen kohe nii erutatud selle nurgakese avamisese... :D
 
sarah 10. veebruar 2005, kl 15.25
Teil muskel ei valutagi??Jõuate toksida...hea et vaba päev,muidu tööd enam teha ei saakski!!!:)Lürbin supi ülejääke ja itsitan öise stripi üle:))))))
 
rare individual 10. veebruar 2005, kl 15.28
sarah, minu rõivad jäid küll selga, muidu te oleks oma silmad ära lõhkund irw aga mõtlesin sellest beachpartyst mitte lõuga laitutada aga itsitan ja vaatan pilte ja siis itsitan veel ja veel :D
Mul on ka vedelikupuudust vähe, aga nagu lubatud - mõnda aega nüüd kuivan ja olen ilmaviinataloll :D
 
rare individual 10. veebruar 2005, kl 15.33
oih, nii vigane jutt, et ma ikka pean endale tunnistama, et on ikka jahh pohmakas. Nimetame asju õigete nimedega!
 
poSikana 10. veebruar 2005, kl 15.33
kle. kondid ei kõssagi kuskilt otsast tõesti veel...ma pikkade juhtmetega ka, üldse ei imesta, kui homme õhtuks ratastooli alles nõuan;)
* ple siin miskit rare...unista edasi - ilmaviinataloll:P
 
rare individual 10. veebruar 2005, kl 15.37
ikka loll, mis loll! Viin teeb lollidki targaks :)))))
Mõned veel ERITI targaks :))))
 
sarah 10. veebruar 2005, kl 15.39
uskumatu..ma ei oska kohe siin olla,tea kas tuleb lolli või mõõdukalt lolli juttu ajada:)))
Kondid hakkavad alles omme valutama kõige magusamalt:))
 
rare individual 10. veebruar 2005, kl 15.41
sarah kallis, Sina ei saa aega konte valutada, tähtpäev ju kohe uksest sisse astub!
 
sarah 10. veebruar 2005, kl 15.46
Lähen keeran ukse lukku ja aknale kardinad ette...siis ei tule:)
 
rare individual 10. veebruar 2005, kl 15.47
Just mõtlesin, et nii armas, et ww ikka läbi astuda suvatses!
Ja sookoll ka... lahe! btw, kas paksuke jõudis eluga koju?
 
rare individual 10. veebruar 2005, kl 15.49
sarah, kumba mailiaadressi Sa enam kasutad, ka seda "e" või "s" tähega? Paneks Sulle ka mõne lolli näo maili peale;) Mankale panin teele juba, ta võiks ikka märku ana kasa sai kätte...
 
roy 10. veebruar 2005, kl 15.56
...kle...kas saite paksukese väja meelitatud????...mis valemiga???...iseenesest väga tore, et tuli!!!
 
rare individual 10. veebruar 2005, kl 15.59
Roy, näed õnnestus jahh... Nüüd ta küll vaikib... diskreetsusest... vist... Selline kari aktiivlolle koos ikka ehmatab ära küll ;)
 
roy 10. veebruar 2005, kl 16.01
to rare:

...eeeee...kuskil Ta kirjutas, et läheb juukseid maha lõikama...mingi kihlvedu vä???
 
rare individual 10. veebruar 2005, kl 16.04
roy, ma ei tea sellest midagi... Ei usu hästi, et keegi säärase lollusega hakkama saab et kiglveo peale oma lakka lõikuma kipub... eriti mitte veel paksukesesugune arukas tidrik. Aga hell knows...
 
sarah 10. veebruar 2005, kl 16.04
minu mail ikka s tähega,kui sarah olen..:)Vaffa,et paksuke tuli ja veel vaffam on ta ise:)Ta ehmatas kindlasti,nähes kes me oleme ja mis pulli koos teeme,aga harju sellega,olemegi sellised:))
Jessuke kes kõik eile minu pool olid.!!!...ja jan...tule siis kallike ja teeme selle remondi millalgi ära,äbi mul ju siia muidu kedagi kutsuda:))
 
roy 10. veebruar 2005, kl 16.10
to rare:

...ega ma arvanudki...et Ta seda tegema läheb...nii loll ma ka pole:)))
 
rare individual 10. veebruar 2005, kl 16.12
*sarah kallis, meeste järele jäädki ootama - tulen panen ise need plaadid Sul seina!
saadan kohe mõne pildi Sul kal, ehk suunurk ülespidi siis :D
 
ww 10. veebruar 2005, kl 16.14
teretere!
mulle ka!
ettetänades,jooksen edasi..
 
roy 10. veebruar 2005, kl 16.15
Tere ww!!!

...mis traavid???...ette ja taha tänades:)))
 
sarah 10. veebruar 2005, kl 16.22
Kallike,rare..ootan juba kannatamatult...mnjahh..eriti neid pesuvooru omasi!!!:))))
Ww!!Elu ja tervise juures:),jube ruttu jõudsid ikka kohale,kärmas poiss,sõitsid 150 või:)
 
rare individual 10. veebruar 2005, kl 16.36
sarah Pildid saadetud... icitan siin omaette ja mõtlen, et mille peale veel inimesed tulla võivad :D Aga see oli massipsühhoos vist... ma pole ennast kunagi lasnud mõjutada massiprovokaatoritest :)
 
paksuke 10. veebruar 2005, kl 16.45
nonihh..mis taga rääkimine siin ka käib ;)))
jah lõikasin juuksed maha ;) tehke nüüd mis tahate ;)
ma tahaks ka pilte näha!!
tagumik on ka natike valus ;)))
rare, koju jõudsin....kuda...no see jäägu saladuseks ;)))
ja muide, mis stripp????

tere issi ;)
 
sarah 10. veebruar 2005, kl 16.49
Paksuke..sul on poisipea,ei või olla:)))Pildid on vaffad ,rare saadab sullegi!!!No ja miks niiii vara ära läksid,stripist ilma jäid,küünlavalgel ja issake ma ei saa,itsitan nigu totakas:))))
 
paksuke 10. veebruar 2005, kl 16.50
no rääkige ssiiis...kes kus strippas??? ja oli ka väärt vaatepilt??
 
rare individual 10. veebruar 2005, kl 16.52
Sa läksid veidi liiga vara ära paksuke ;)
Ma nüüd alles sain aru, mis kondivalust te sokite :)))) Ma olen ikka paras juhe... :)))
Minu omad veel saunakast valusad, niiet ma ei märka erinevust :))
Kui palju maha lõikasid siis? Ja taga rääkima me alles hakkame ;) Kui msn - s oled, siis saadan paar pilti Sullegi!
Või tahad maili peale?
 
rare individual 10. veebruar 2005, kl 16.53
Oot, kas siis veel olid paksuke, kui d. saabus...?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!