Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Milline inimene üldse on loll?
 
dek 10. veebruar 2005, kl 15.56
Mida ta peab sellist tegema, et ta on loll, no kohe ongi loll, sõna otseses mõttes? mina näiteks tean, et minu sõbranna on loll, teda tahetakse aidata, aga ta ei võta abi vastu... No on loll, tänapäevases raskes elus, ta ei taha lasta end aidata, no puhta loll.
Aga teie arvamused???
 
vaatleja 10. veebruar 2005, kl 16.00
no need lollid siin ikka haritud lollid , diskuteerivad ja puha :))
 
roy 10. veebruar 2005, kl 16.02
to dek:

...sõbrats Sul vist hoopis kangekaelne...mitte loll
 
dek 10. veebruar 2005, kl 16.03
Lisaks kangekaelsusele on ta ka loll, ma leian, aga seda leiangi AINULT MINA. Ma tahtsin teie arvamusi!!!
 
nenah 10. veebruar 2005, kl 16.06
Loomulikult peab lolle ka olema .Kõik on tasakaalus.Kuidas mõned targad muidu end targana saaksid tunda.Näiteks mina olen loll,sest ma tean seda,et mul on vaja siin maamuna peal palju õppida.
 
mees 10. veebruar 2005, kl 16.10
no ma olen näiteks kohanud lolle kes on puhta idioodid. kuidas seda seletada?
 
buu 10. veebruar 2005, kl 16.16
Eks igas külas peab oma loll olema . Muidu kuidagi igav we ? Aga ega loll ise aru saa , et ta loll on : selleks ju sõbrad ongi.
 
esiloll 10. veebruar 2005, kl 16.31
vada, dek. inimene ju tuleb siia ilma, et õppida. õpib õpib kuni taipab - mitte midagi ei tea. ja sureb ikka lollina:)))
 
mimmu 10. veebruar 2005, kl 16.40
...ja seega oleme ühed lollid kõik , mis klubi siin veel vaja on :)
 
nodzu 10. veebruar 2005, kl 16.41
vastan ausalt - mina olen.
 
loLL 10. veebruar 2005, kl 17.05
avastasin et ka mina olen loll
juba sellepärast et siia vaatama tulin
loll mis loll
no ei tea mida ma siit lootsin,ühesõnaga loll
tere tulemast klubisse
 
uudishimulik 10. veebruar 2005, kl 17.10
Aga kui inimene ise aru ei saa, et ta loll on, aga kohe kõvasti on? Kuidas teda sel juhul klassifitseerida?
 
esiloll 10. veebruar 2005, kl 17.29
to uudishimulik

vaimselt haige.
 
vatts 10. veebruar 2005, kl 17.35
loll targutab, tark lollitab
 
nenah 10. veebruar 2005, kl 18.14
lollidele küsimustele ei saagi targaste vastata ja lollide teemade all ei targutata
 
hm 10. veebruar 2005, kl 18.41
aga mõni inimene on kohe tõesti loll, aga ise arvab, et on lihtsalt luuser, on hästi negatiivselt meelestatud enda suhtes jne... mida sellisega peale hakata?
 
rare individual 10. veebruar 2005, kl 18.53
vatts andis praegu clubile slogani :D
 
esiloll 10. veebruar 2005, kl 19.35
to hm

anda talle eneseusku? samm sammult...ikka tasa ja targu
 
väikelinnast 10. veebruar 2005, kl 20.01
Iga inimene võib mõnikord lollilt käituda, kas kogemata või nimme.Ega ta siis päris loll pole. See on üldine termin.
 
ka tahaks kluppi 10. veebruar 2005, kl 21.37
..no mis neist lolludest ikka kiita ja eneseusku lisada? ikke puid alla:) ma ka na loll, et tahaks tarkade tarkuse järgi joonduda;)..a nätsa va peakolu ei võta:) krt, no mis teha?
 
Teie nimi: 10. veebruar 2005, kl 22.31
üki kaki kommi nommi vanamees hüppas üle pommi
 
25aastane läbipõlenud pedagoog 10. veebruar 2005, kl 22.32
Täna sain aru, et mina olen loll. Töötan nimelt koolis - tark noor inimene seda reeglina siiski ei tee ju.. Palk madal, kollektiiv koosneb pensionieelikutest pedagoogidest, tehnikasajand maakooli pole ka jõudnud veel ning õpetajatetuba kujutab endast mutikeste klatšinurka. Seega olen loll, et seal olen, mitte mujale läinud ei ole.. viimane aeg ehk see viga parandada.. Mis arvate, kas lollist saab asja?
 
ise 11. veebruar 2005, kl 16.07
Ehk saab , kui jaanipäeva külm ära ei võta.
 
nanah 12. veebruar 2005, kl 13.34
ehee , ididkas oled 25 a pedagoog.Mina olen jällegi kassiir kasiinos ja annan eluheidikutele ja muudele põmmpeadele krooni vastu münte. Kas ei ole vahva tööots !
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!