Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Tadaaaa.........
 
Dee 10. veebruar 2005, kl 23.57
Aga tänasel tähtsal päeval...mõni minut on veel jäänud tänast päeva...lahkun ma teie cluubist. Toredad olete! Kahjuks läksin liiga lolliks koos teiega!:))))))
Küsimustele ei vasta. Võtan vastu kauneid tadaasid vaid!
*Mälestuseks vaadake pilte minust.
Vabastan oma väikese kohakese uutele ja parematele!!!:))))
 
Manka 11. veebruar 2005, kl 00.05
mes?! Läksid mehele vai?? Kuidagi äkitsi teine....
 
jeelolll 11. veebruar 2005, kl 00.07
kas oli kuldne kuu selgas teisel?
 
Dee 11. veebruar 2005, kl 00.08
 
jeelolll 11. veebruar 2005, kl 00.09
ja tuiskab nii et ma ei saa homme kodunt väljagi, käisin just õues vaatamas...kohati põlvist saadik lumi
 
Manka 11. veebruar 2005, kl 00.12
mes, tuiskas teisele kuldse kuu selga??? Kle dussuke räägi nüüd ausalt, mes juhtus. Kas või meilile.
 
Dee 11. veebruar 2005, kl 00.20
Ei, pildid on lahedad:DDDDD Käisin praegu, uue päeva hakuks just vaatamas!
Aga sinikas on kintsul...kukkusin lolliks minnes peale seda kokkutulekut kapi otsast alla. Ja ratta otsa just. Ma ronin peale kokkutulekuid alati kappide otsas. Nii lolliks minnaksegi!:)))
*Manka, homme kirjutan.....või mittekunagi...aga väga võimalik, et isegi täna, kui valge jälle on.:)))))
 
Manka 11. veebruar 2005, kl 00.22
kui minust homme muidugi lugejat on.
 
Dee 11. veebruar 2005, kl 00.25
Vot...seda minagi!:)
 
Dee 11. veebruar 2005, kl 00.35
Aga mul on hea meel, et on olemas nüüd selline "legaalne" lobanurgake. Keegi ei kirjuta siia nähtavasti sellist lauset, kui ta just ikka päris loll pole : kobige msn-i.
Pealegi me tahame ju kõik lugeda teiste privaatvestlusi natukenegi pealt.
 
head.... 11. veebruar 2005, kl 00.36
....magusat und muidugi kaaaaa!:)))))))
 
vanaloll 11. veebruar 2005, kl 05.52
mis nüüd, Dee? Et kohe lehva-lehva?
* otsi lolli, kes usuks:P
 
vanaloll 11. veebruar 2005, kl 09.39
kle Dee, hea küll, aga vanaloll siis siiski loodab, et kirjatuvid lendavad vahel edasi - hull lugu küll, kui ka sellele ka tule otsa paned ;( niuks....
* mine või kirjamarke ostma nüüd ja hakka veel eesti posti koormama...
 
Dee 11. veebruar 2005, kl 09.40
Nii, et sa postikana arvad, et ma läksin täna öösel lolliks? Ei, ei, palun jätkake lahkumiskaardikeste saatmist mulle. Võib ka adrele.
 
jan 11. veebruar 2005, kl 10.02
Dee ja mis sinuga nüüd juhtus siis?äkki seletad lahti
 
Dee 11. veebruar 2005, kl 10.41
Ei, teie olete toredad!! Ärge endiga seoses küll pead vaevake. Ütleme, et kõike ei saa. Ja eriti need, kes liiga lollid on.
*aga nii muuseas, see ei puutu küll asja : kui laual on viina, siis mehed, sina d. just eriti,...siis palun pange õlud luku taha. (Juhul kui toas on lollid naised)
Ja ma istun täna rongile (kui mind kaasa võetakse üldse)....ja tagasi tulen ma enammittekunagilollina.
 
killuke 11. veebruar 2005, kl 11.38
üks loll targaks saanud , või ei jaksanud joomises sammu pidada:)
no tegelikult peab olema vaba ja vallaline , et sellises kohas kaasa lüüa , peres teinepool ei kannataks ju sellist läbu välja...
 
kilu 11. veebruar 2005, kl 11.57
mitte midagi ei saa aru:(
 
sarah 11. veebruar 2005, kl 12.01
Minuarust keegi teine kellegile vastu tema tahtmist ja vägisi ei kalla alkoholi sisse.Ise peab ennast kontrollima ja omi piire seadma.Alati võib lõpetada,ei pea ju lolliks kätte minema.Nüüd on kõrvalt vaatajal tunne nagu lolliklubi korraldaks ainult mingeid joomakaid.Ränk eksimus sel juhul.Meil kõigil on pered,lapsed,oma tuttavad ja oma elud..see kui me üritustel dringime,on vabatahtlik,mitte kohustuslik tegevus:))Paljud on üritusel autodega,kas nad siis joovad..EI.Selle pika möla lõpetuseks tahaks öelda,et..olgem need kes te olete ja ärge pingutaga üle,et teistega sammu pidada:)Jäägem ikka ja alati oma liistude juurde:))
Sulle kallike Dee..Ära pikka viha pea ja kõike ilusat Sulle!!!
 
dam 11. veebruar 2005, kl 12.03
ma arvan , et see oli yks suur lollide eufooria , mis nüüdseks vaibuma hakkab.kaua sa ikka pidutsed , reaalne elu ju midagi muud .ja tundub , et Dee" l seel elu olemas ning ehk selle tõttu kannatadagi saanud.
 
Dee 11. veebruar 2005, kl 13.35
See on fakt, et igalühel oma elu.
Ja ma tean, mida järgmine kord oleks vaja teha...plaadid seina panna.....ja neid ristikesi oleks vaja, mis sinna vuukide jaoks on vaja panna. Ja järgmine üritus toimubki a la lollid ehitusel.
*liistud liistudeks, aga viin ja õlu koos, see lihtsalt tuleb mõnel harjutamisega välja, teise organism viskab õigel ajal siiski kõik välja.
Ja autojuhid olete te kõvad!:))))Punased sportautod ongi mu lemmikud!
Sarah, armas, mis ära "pikka viha pea"...kust see siis tuli nüüd sedasi lupsti. Ma saadan sulle midagi varsti!:))))
 
vanaloll 11. veebruar 2005, kl 13.38
issant, enam lollimaks minna ei saa! ;(.....
*LÄHEN PERSONAALSELE RÜNNAKULE!
 
mina saan aru 11. veebruar 2005, kl 17.17
et lolliklaab on ühest kiibitsejast priiks saanud!!! Õnnitlused!!!!
aga sina, tibikene Dee - ei ole au teada sinu vanust - mõtle ikka, kas TEISED peavad sinu eest pudeleid peitma!
Sa ei passi lolliklubisse, sa oled lihtsalt rumal!
 
Dee 14. veebruar 2005, kl 10.31
to minasaanaru : jah, mu organism on rumal. Väike otseülekande lisavärv claabiürituselt : oksendasin. Jube häbi.
See oli kõik, mida alkoholi kohta tahtsin öelda.
*täiskasvanud inimesed, ärge häbenege tunnistada, et vahel alkoholi tarbite. Milleks pidada mind "avalikustajaks"......jumala pärast, keegi ei arva, et me-te üritustel kained kõik oleme, olete. Juhtub.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!