Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Kas Juhan P. ka vastu võtta klubisse?
 
naljatilk 12. veebruar 2005, kl 09.28
Kas ta käitumine on kooskõlas klubi põhikirjaga?
 
Robin 12. veebruar 2005, kl 09.46
Kuhu me kassi paneme,ta pole ju loll.
 
vanaloll 12. veebruar 2005, kl 09.54
vat, miizu võtaks küll kampa, teadis, kelle kinganinale saba tõsta, vaene lollike jäi sellise käitumise töttu oma isase tunnustest ilma...
Aga Parts on ebastabiilne, kohati nagu jobu ja siis jälle nagu liiga tark, las areneb veel;) - nii, et mina sellise kahtlase isiku poolt jalga ei tõsta...
 
esiloll 12. veebruar 2005, kl 10.04
tea jah, lollklaabi eelduseks on, et peab olema veel midagi siin elus õppida ja kuhugi areneda...a jussi meelsust ses osas - vat mida ei tea, seda ei tea...
 
mina saan aru 12. veebruar 2005, kl 11.10
irw - robin kirjutab siin nagu klubilane: kuhu ME kassi paneme, irw, irw, irw!
robin, olen siin vaatlejana aru saanud, et enamus klubilasi hoiab sinust nagu katkust eemale ja saan väga hästi aru, miks: oled selle ära teeninud, nii et järgmine kiibitseja!!!
 
täisturakas 12. veebruar 2005, kl 11.24
tüüpiline - lollid peavad ennast teistest targemaks
 
!!! 12. veebruar 2005, kl 11.31
õelate vanatüdrukute kamp, muud midagi.... kui mõni mees nende õuele piilub, kukuvad kohe kraaksuma... tutid hallitavad juba vää?
 
õietutt 12. veebruar 2005, kl 11.49
tutid alles õitsel, mida vanal Juhanil siia asja...
 
mina tean 12. veebruar 2005, kl 13.31
kuule !!!, kas sul läkski tutt hallitama, oi-oi-oi!!!
 
!!! 12. veebruar 2005, kl 13.38
kuule mina tean, mul polegi tutti ja pole kunagi olnudki...
 
mina tean 12. veebruar 2005, kl 13.40
... siis see ...rippuv asjandus läks hallitama... ja kukkuski ära...
 
!!! 12. veebruar 2005, kl 13.45
tundub, et sa ei tea tegelt midagi... ei ripu, seisab hästi... ainult neil kes sinusuguseid v... vahtima jäävad võibki hallitama minna...
 
mina tean 12. veebruar 2005, kl 13.52
missugune minusugune...? mina olen igapäevases "kasutamises" ja olen siin vaatlejana, vahel mõtisklen, viin fakte kokku ja siis võingi kokku võtta - mina tean!
 
!!! 12. veebruar 2005, kl 13.58
mis sa siis lolliklubis teed, kui sa nii tark oled, et kõike tead?
 
vanaloll 12. veebruar 2005, kl 14.00
...mis toimub? Krt., ärge jamage...mu arvuti ekraan viskab inimnaha ribasid vastu silmi juba...
* aga !!! pole ammu saant, fakt:P
** nüüd peidan pea kenasti tiiva alla ja jään nokk töllakil edaspidiseid juhiseid ootama:D
 
!!! 12. veebruar 2005, kl 14.04
lolliklubi, aga siukses targad koos, kahtlane, nimetage oma naistegäng tarkade klubiks ümber...
 
!!! 12. veebruar 2005, kl 14.06
Juhan varsti vaba ametist, siis saab klubi ka presidendi. Väää.
 
esiloll 12. veebruar 2005, kl 14.11
Mees läeb arsti juurde. Kurdab 'asja' üle. Arst vaatab, vangutab pead: Tjah, siin ple enam midagi teha - peab ära lõikama. Eino kudas nii kulla doktor, ähk saab ikka kudagi teisiti, mees paluma. Hmm, mõtleb arst ... no ronige laua peale. Nii, tubli. Ja nüüd hüpake alla. Näe ... ei pidandki lõikama, kukkus ise ära!!!
 
kakk 12. veebruar 2005, kl 14.16
kellel kukkus, juhanil vai....oi oi oi...siis om läbirääkimised ja piirilepe ka raisun...;)
 
vanaloll 12. veebruar 2005, kl 14.24
ai jeerum - kakk ja tema tõsielulisi mölgutusi:P
 
esiloll 12. veebruar 2005, kl 14.53
Juhanist mai tea; a siin eespool !!! kurtis , et kellel hallitab ja kellel ripub ja kellel mitte ... ma siis üritasin niguet teemas püsida:)))
 
mina tean 12. veebruar 2005, kl 15.15
!!! ma ju kirjutasin, et olen vaatleja, ei ole lolliklubi liige - ma kass, kes kõndis omapead. Aga olen klubisõbralik küll! Sest siin on tõega nii targad inimesed koos, kes on aru saanud, et tegelikult oleme me kõik lollid. Aint mõned tunnistavad seda, mõned mitte. Ja nende lollitamised on vahetevahel palju teravamad ja õigemad kui nn õigete/tarkade jutud...Aga kiibitsejad siin klubi ümber pole lollid, nemad on rumalad!!!
 
??? 12. veebruar 2005, kl 15.29
!!! = robin
 
vanaloll 12. veebruar 2005, kl 15.36
!!! suhtes teab ainult delfi pikapatsiline kamp ilmselt, aga sigaõrritant tüüp küll - parandagu meelt ja jahutagu ajurakke, lõpuks läheb isegi ilm lollimoodi valgemaks ja rõõm on tõdeda, et seekord pääseti sapikivideta...eee, mina tean sest ma kah sõge old :P;)
 
Maailm ja Mõnda 12. veebruar 2005, kl 15.48
just, eeldatavasti on ??? õigus. Tuntud jutt oma tuntud headuses. Aga minu jaoks on ta nüüd kükitav mannaterake - ükspäev siin keegi kommis nii - ja selleks ta ka jääb. Käisin pealinnas, otsisin kükitavaid mannaterakesi, aga tuul oli ja mõnes kohas oli tolmu, või olidki need tolmuseks saanud kükitavad mannateraksed, kes seal lõbusasti veeresid?
 
??? 12. veebruar 2005, kl 15.53
Maailm ja mõnda tunnen ära su hääle ;)
 
Maailm ja Mõnda 12. veebruar 2005, kl 15.55
peadki tundma ju, mind terve sarjatäis raamatuid.
 
KÜKITAV MANNATERAKE 12. veebruar 2005, kl 18.22
mina istun küll vaikselt nurgas aga ikka jäin ette kellegile :(
 
kolla 12. veebruar 2005, kl 18.49
kas kükitav mannaterake on jällegi robin huud?
 
Maailm ja Mõnda 12. veebruar 2005, kl 19.06
mina ühel päeval ühes teemas avastasin tabava kommi, kus robin huudi võrreldi kükitava mannaterakesega, see oli nii naljakas võrdlus... Ei ole teda ise näinud, aga... nüüd ei saa seda pilti mõtetest. Ja tabav veel seepärast, et kirjutades eri nimede all, tuli tekst lõpuks ikka sama, nagu pisike mannaterkake mahtus igasse teemasse.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!