Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Millal uus pidu?
 
magic-maagikloll 12. veebruar 2005, kl 10.24
Tere varahommikut kõikidele lollidele.

Ühesõnaga tekkis küsimus, et kas on veel plaanis teha midagi sellist nagu oli Vana Villemis? Mulle tundub, et peale seda üritust on toimunud nagu väikest viisi kihistumine. Inimesed, kes seal nägid on hakanud rohkem nagu isekeskis suhtlema. Mind huvitab kui palju on veel liikmete nimekirjas neid lolle (peale minu), kes esimesel peol ei viibinud, aga võib-olla soovivad ka tutvuda?

Ühesõnaga kui juhtkond peaks uue peo varianti kaaluma, siis võiks see olla märtsis.

Kunagi d. küsis siin inimeste sünnipäeavasid. Minul oleks soov saada neid andmeid oma mailile, et ma mitte kellegi sünnipäeva maha ei magaks ja ikka soojad kallid teele jõuaksin saata.

Alandlikult Teie (ja vastukajasid ootav) maagikloll

=)
 
to magic 12. veebruar 2005, kl 11.11
Korralda ise ka midagi...
 
magic 12. veebruar 2005, kl 11.20
No ma olen ikka natuke häbelik ka ja pealegi ma usaldan täielikult lollklaabi juhtkonnas olevaid inimesi. (Vähemalt juttude järgi võib aru saada, et eelmine üritus läks igati edukalt.)

=)
 
sarah 12. veebruar 2005, kl 12.51
Pidu tuleb..kunagi kindlasti veel..kuhu ta ikka pääseb..ma juba täna algust teen..:))
Ja sooja kalli võid mulle juba täna teele panna...vaata et maha ei maga siis:))))
 
magic 12. veebruar 2005, kl 13.08
No pean tunnistama, et isegi täna vist paar pitsi kummutan (põhjus kuskil allpool teemas).
Sarah, lõbutse siis Sinagi hästi.

Ja kõigile kalli (mitte sünnipäeva, vaid lihtsalt ilusa ilma puhul - no ja kui juhtub, et kellegil nüüd just ka sünna on, siis selle puhul topelt).

=)
 
sarah 12. veebruar 2005, kl 13.15
sul na lollilt pikad juhtmed...olen pettunud...:)))näha,et täieõiguslik klubikas!!!
 
vanaloll 12. veebruar 2005, kl 13.18
kle, sarah, sünnalatseke - said mu hommikuse kaagutuse kätte vai?...vaikselt uurin siin. Kui ei, siis kalli-kalli ja seda head ja paemat ikka akkaotsa;)
 
magic 12. veebruar 2005, kl 13.20
to sarah

Ma palun väga vabandust (alguses sain aru küll, aga siis mõtlesin ümber).


PALJU ÕNNE!

=)
 
vanaloll uuesti 12. veebruar 2005, kl 13.20
head ja paremat ikka takkaotsa st.
* lase loll loodusesse, siis vaevleb tükk aega osoonimürgituse käes - mina, kes vahtis hommikul Kadriorus luikedega tõtt - la-laa-la!
 
sarah 12. veebruar 2005, kl 13.23
vanaloll,tänud sulle kallike!!aga ma pole veel jõudnud post piiluda.Vaaritan hoolega ja tordi järgi hakkan minema!!!
magic,tänud sullegi!!ma lihtsalt armsalt kiuslik ka nati:))))Sa nii otse ja ausalt küsid ja mina samuti vastan..õigemini saladust reedan:)
 
magic 12. veebruar 2005, kl 13.37
Ma põhjendan oma pikki juhtmeid sellega, et ma ju tegelikult tööl ja see lugemine ja kirjutamine käib jõudehetkedel turbokiirusega. Kui mahti saan, siis luuletan Sulle, sarah, midagi.

=)
 
to sarah 12. veebruar 2005, kl 13.39
Õnne,tervist,hingerahu,
rohkem siia vist ei mahu...

*hoia kõrgel lollklaabi lippu
 
piduline 12. veebruar 2005, kl 15.32
magicule oli ju jutt et tuleb pidu 26 veebraril ja ma metlen veiks olla miski stiilikas või värvipidu
näiteks naised helesinises ja mehed roosas vaat see oleks alles loll
 
magic-maagikloll 12. veebruar 2005, kl 16.19
??? 26-l veebruaril ???? (Ma tõepoolest ei tea miskit selle kohta.)

=)
 
Pihlakas 12. veebruar 2005, kl 16.26
siis pidi ju 1 lahkumispidu toimuma...
sina reklaamisid tänaõhtust rock ... ?
ise ikka mineja veel?
 
magic 12. veebruar 2005, kl 16.35
Kelle lahkumispidu (mis teemat pean lugema, et see koht leida)?

Täna arvatavasti mineja (kindel pole veel midagi), aga saabumine sinna miski hiljem (loodetavasti mitte liiga hilja).

=)
 
Pihlakas 12. veebruar 2005, kl 16.40
tutv. : uus pidu, jan. millalgi vist kuu alguses jooksis läbi.
 
magic 12. veebruar 2005, kl 16.51
Tänud, leidsin, aga sellest peost polegi nagu rohkem kuulda olnud.

Ja kes on pihlakas ja kas sa ise lähed õhtul?

=)
 
Pihlakas 12. veebruar 2005, kl 16.53
vaat kui paremaks läheb... siis mine tea... aga lähemalt enda kohta siin reklaami ei tee.
jätsin ju meili adre...
 
magic 12. veebruar 2005, kl 16.53
Vabandan, arendusloll (a, muud ma miskit ei tea ka).

=)
 
Pihlakas 12. veebruar 2005, kl 17.06
16,26 vaata seal on meili adre ju...
 
magic 12. veebruar 2005, kl 17.20
to pihlakas

Vaata posti.

=)
 
Pihlakas 12. veebruar 2005, kl 17.25
to magic ... aga sa ise ka...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!