Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
kas jätta mees maha või lihtsalt ignoreerida teda?
 
inglipreiliina 12. veebruar 2005, kl 19.37
Mul on meheks liigagi tavaline eesti mees, kes töötab tublilt, 30% palgast kulutab pubis istumisele, lapse eest hoolitsemiseks peab nädalas korra 1/2 tunnist hopa-hopat ja kogu aeg iriseb, et ma olen natsa liiga priske. Tõesti tunnistan, et mul on tervelt 70 kg raskuseks. Ma pole veel suutnud saada maha rasvu, mis mulle poole aasta tagusest rasedusest külge on jäänud... Oh, sobin vist ka lollide klubisse. Vahest tunnen ennast lollina, et üldse selle mehega tita sain ja teinekord loodan (nagu sinisilmsele kombeks), et eks homne päev ole parem. Olen õppinud meest ignoreerima. Purjus mehega ma lihtsalt ei suhtle. Siis ei riku ta ka minu närve. Kui mees oma kangust ajab, siis lasen tal tark olla ja kehakaalu koha pealt võtan rahulikult. Mees mind ei peta ja mina ei ole veel petnud teda. Korra nädalas tulen ma talle meelde ka ja siis puistab ta mu komplimentidega üle. Tegelikult ma ju tean, et omat moodi ta armastab mind. Nüüd arutlengi, kas elu ilma suurte tunneteta on kooselamist väärt. Samas on paljudes peredes olukord märksa hullem.
Ehk selline ongi kooselu rutiin.
Mida arvate? Kõik kommentaarid on teretulnud!
 
lootusetu 12. veebruar 2005, kl 19.48
kui kaua olete koos olnud?
 
inglipreiliina 12. veebruar 2005, kl 19.50
nii 4 aastat.
 
vallaline 12. veebruar 2005, kl 19.52
pole pikalt koos oldud, ei oska kommenteerida ise olen suhtest koore endale saanud ja argipäevast põgenenud.
 
mutt 12. veebruar 2005, kl 19.57
hea kannatus sul
 
? 12. veebruar 2005, kl 20.24
Imelik elu. Mina küll seda ei kannataks.Parem oleks üksi koos lapsega elada..Olen kolmandat korda abielus ja nüüd näen tõelist, mida tähendab armatus, hoolivus.Olen õnnelik.
 
lootusetu 12. veebruar 2005, kl 20.57
Kui iseenesestmõistetav on tema sinule? kas pead teda loomulikuks nähtuseks? kas teed talle vahel komplimente? nagu küla koerale...
 
omamoodi 12. veebruar 2005, kl 21.48
Mina ütlen kohe me elame korra elus ja miks me teeme oma elu ise raskeks. Kui sa oled suuteline oma last kasvatama ka üksi ilma selle meheta siis, viska mees välja ta pole sind väärt. Ma arvan et kuskil on õnn ka sinu jaoks olemas. Mine oma eluga edasi.
 
iksel 12. veebruar 2005, kl 23.46
võta koer
 
kilu 12. veebruar 2005, kl 23.50
ära koera küll võta.
 
hamlet 12. veebruar 2005, kl 23.52
võtta või mitte võtta koera
 
hamlet 12. veebruar 2005, kl 23.54
ma võtaks pigem jah peni kui mehe
ma ise mees
 
kilu 12. veebruar 2005, kl 23.59
kui on probleemid, siis tuleb need lahendada. mitte võtta koer...

nii arvan mina:)

hamlet, sa ka naljatilk:) - juba põhikoolis õpetati, et hamlet oli mees:)))
 
hamlet 13. veebruar 2005, kl 00.00
Pigem oota pool aastat ja vaata siis.
6-kuuse kõrvalt ehk su oma hormoonid möllavad.
Kirjuta mulle, ma ka Tartust.
 
esiloll 13. veebruar 2005, kl 00.12
inglinna -

mees suri, andis pojale kaks laegast. ütles - kui sul on väga hea või väga raske, tee laegas lahti. möödusid aastad, pojal läks kõik väga hästi. avas 1. laeka. seal oli kiri - kõik läheb mööda. möödusid aastad, pojal oli väga raske, avas teise laeka. seal oli kiri - kõik läheb mööda.

*kannatust. see on perele raske aeg. kõik läheb mööda. ära jää üksi.
 
foxi 14. veebruar 2005, kl 12.23
mis tähendab-omamoodi armastab?mõtle nüüd ise ka.....
nojah,tal on võõrutusnähud-enne oli tema,nüüd on beebi.
Aga pubi ei ole lahendus.
kui juba alandab Sind(70kg,tule taevas appi!)-
-siis järelikult oled Sina kõiges süüdi,ka selles,kui ta 10a pärast varaimpotendiks saab.
Vaata ette oma adestamisTEga-see saab tõesti rutiiniks.
Tujutse,krt võtku,pane ta lapsega tegelema-ära anna end kätte,kui pubisse jookseb-ja kui parasjagu sinna sätib,siis teata,et tahaksid just nüüd ja paregu temaga olla.
30% maha juua?-Milleks Sulle ta üldse?-mõne aasta pärast hooldada?-Et töökohta peaks,et lapsel ikka mingigi isa oleks,sest õige hetk on mööda lastud lahku minna-laps mäletab,et tal ON isa.
Pane end maksma.Aja ta armukadedaks,ära tee temast enda jumalust,pigem vastupidi.Oled ju naine.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!