Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
aga kus on tramaivõiloll
 
käharsaba-loll 13. veebruar 2005, kl 00.04
kas tema ka siinse klubi liige on? hea uumuriga ja lahtise jutuga tüüp oli! kus te ta panite? ahh?
 
ww 13. veebruar 2005, kl 01.34
ei,ei ole klubis-pealegi,meil ei ropendata!
 
öösorr 13. veebruar 2005, kl 06.07
Tramaeivõi läks nii lolliks, et ei mahu siia nurka ära.;)
 
MaarjaMagdaleena 13. veebruar 2005, kl 08.00
Hommikust kõigile ja ikka rahu, ainult rahu...
Rumal jutt suhu tagasi.
 
aseesiloll 13. veebruar 2005, kl 11.28
ilusat hpäeva vist juba rahvale. meil siin jah ikka viiska kõnepruugiga lollud koos. ropendamine nii labane.
 
tegelikMaarjaMagdaleena 13. veebruar 2005, kl 14.48
noonii, tere "teisik"! Sa võiksid vähemasti teada, et pühapäevahommikuti ma põõnan poole lõunani...
 
tramaivõikuloll 13. veebruar 2005, kl 14.51
paranoia jätta
 
isver 13. veebruar 2005, kl 14.51
ma nii õnnetu, mind ei tee keegi järgi, mul polegi oma liba!!!! Siin nii paljudel libad, kuigi nad nagu tavalised inimesed. Mis libad neis küll võluvat leiavad, et neid järgi tehakse???
TAHAN KA OMA LIBA!
 
isver (liba) 13. veebruar 2005, kl 14.53
ole loll aga ole õnnelik!
 
MaarjaMagdaleena-ise 13. veebruar 2005, kl 14.56
tramaeivõi, sina libasid mind?
 
tramaivõikuloll 13. veebruar 2005, kl 14.58
ei libanud. ma ei liba kedagi, kellel on midagi asjalikku öelda. ma usun see maarjamagdaleena kes hommikul sõna võttis oli juhuslik, mitte tahtlik ja sihipärane libaja
 
MaarjaMagdaleena-ise 13. veebruar 2005, kl 15.02
tnx, tra, et minust nii kenasti mõtled! eee... kui mul oleks teine nimekuju (meelega kirjutasin nii, valesti), siis võiks juhuslikuks kokkusattumiseks pidada. See siin ikka teada kuju, lollid muidugi teavad, kes siin kogu aeg liba paneb - ajaviiteks vist!
 
tramaivõikuloll 13. veebruar 2005, kl 15.05
maarjamagdaleena, hindan su kirjeid tõega. aga see kl 8.00 MM pole teinud rohkem postitusi, seega ohutu. las lollil olla ka lõbus. sinu tunneme ära niikuinii. on vähe sinutaolisi
 
tramaivõikuloll 13. veebruar 2005, kl 15.05
... ja ainult üks tõeline MaarjaMagdaleena!
 
MaarjaMagdaleena-ise 13. veebruar 2005, kl 15.09
tramaeivõi, txx tõega, aga kardan kiitjaid...
Olen pikka aega vait olnud ja vaid lugenud, sest sain oma valusa õppetunni. Sattusin inimesega kirjavahetusse ning sain teda tema mures peaaegu joonele aidata, kui... ta taganes ... iseendast ning jätkas endist elu. Mind aga süüdistas siin avalikult oma elu ärarikkumises!!! Sain valusasti vastu näppe ja olen nüüd vagusi, aga... loen.
 
tramaivõikuloll 13. veebruar 2005, kl 15.11
MM, sa olid teise nimega, ma tean. tundsin ära.
 
MM 13. veebruar 2005, kl 15.14
ei saa mitte vaiki olla...aga sind ma ei tundnud ära, kui sellest märku andsid.
 
tramaivõikuloll 13. veebruar 2005, kl 15.15
ma oskan vait olla, kui vaja
 
MM 13. veebruar 2005, kl 15.17
tänan sind, kas me oleme sinuga meilitsi kirjutanud?
 
tramaivõikuloll 13. veebruar 2005, kl 15.18
ei, ei ole.
 
MM 13. veebruar 2005, kl 15.24
...siis oled lihtsalt tähelepanelik ja mõistlik. Ja kena, et sa selline oled, siin tigedust nii palju. Olen küll enda meelest tugev inimene (elu on teinud selliseks), aga alles siin sain aru, et tegelikult paljudes küsimustes olen ikka endiselt VÄGA haavatav. Järelikult on mul endal need õppetunnid vaja ära õppida. Eks ma seda siis teengi - teiste abiga ja teisi abistades... Öeldakse ju, et kui ei oska, hakka õpetama!
 
tramaivõikuloll 13. veebruar 2005, kl 15.30
ära usu inimest, kes väidab ennast olevat tugevam tuulest ja ära võta tõsiselt kedagi, kes ütleb et on nõrk
 
MM 13. veebruar 2005, kl 15.34
... tuulest viidud...
Nojah, eks ma ise ka kasutan oma nõrkusi vahest just kilbina, ja võidan! Kenasti öeldud.
Kle, alguses käharpea-loll otsis sind taga. Et oled hea ütlemise ja huumoriga. Siis oled ju mõnus, kui ise ka selliselt kellelegi meeldi jäid!!!!
 
tramaivõikuloll 13. veebruar 2005, kl 15.36
võtan harva sõna, loen palju. ütlen midagi vaid siis, kui tõeliselt midagi öelda on.
 
MM 13. veebruar 2005, kl 15.40
õige suhtumine sinu poolt, neid niisama jahujaid siin külluses. Aga mõni teema on kohe selline, et ei saa pidama. Olen eri nimede all juhatanud noori inimesi, eriti neid, keda kohe lolliks tembeldatakse, et jumal ma ei või, kui loll sa oled. Kui inimene sai ennast nii kaugele, et siin avalikult abi palub, siis sellega ta ju näitabki, et ise ei tea-ei oska-ei mõista. Sellist siis sõimata, no ma ei tea. Ja tasakaalustuseks pakun midagi enda teadmistest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!