Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
tahan oma liba!
 
isver 13. veebruar 2005, kl 15.06
ma nii õnnetu, mind ei tee keegi järgi, mul polegi oma liba!!!! Siin nii paljudel libad, kuigi nad nagu tavalised inimesed. Mis libad neis küll võluvat leiavad, et neid järgi tehakse??? Iga päev loen ja näen - järele tehakse ja lausa seepärast kodusõdu peetakse.
TAHAN KA OMA LIBA!
 
isver (liba) 13. veebruar 2005, kl 15.06
ole loll aga ole õnnelik ja anna mulle alust sind libada/tsiteerida
 
isver 13. veebruar 2005, kl 15.12
jeee, mul on liba!!!!
oota, lugesin siin mitu head päeva tagasi, et see, kes siin põhilibaja on, see teeb kõvasti kodutööd - otsib ohvri tekstid kõik kokku ja siis ebasobival kohal (et ajaks teised vihale) tuleb selle inimese tekstiga välja, need pidid täiega copyd olema.
Nii et, olen meelitatud ja luban sulle, et võid minu tekste taga ajada. Olen siin küll alles vähe olnud ja vähe hõikeiud teinud, aga... luban, et hakkan tarka ja keerulist juttu ajama!
 
isver (liba) 13. veebruar 2005, kl 15.14
selles point ongi, et sa oled vähe siin olnud ja pole õieti muljet avaldanud, seega tühine inimene
 
isver 13. veebruar 2005, kl 15.16
ääh, jälle sul õigus! liba targem kui libatav! Aga keda sina siis veel libaksid? Kes on siin sinu meelest suurkujud-tegijad?
 
isver (liba) 13. veebruar 2005, kl 15.17
silma on jäänud paljud. Ei too kedagi välja konkreetselt. ja ma ei liba ka. aga sina ise palusid ja mul läks süda härdaks.
 
susver, see isveri (liba-liba) 13. veebruar 2005, kl 15.21
aga ausalt-öeldes, mu südames oled vaid sina ja sellepärast ma sind ei liba!
 
isver 13. veebruar 2005, kl 15.21
tänan ja õige hinnagu andsid. Ma olen siin tegelikult ammune lugeja, aga kirjutanud vähe. vahel naeran üksi arvuti taga, sest tekstid on tõega sellised, et - ise kohe nii ei oskaks!
 
isver 13. veebruar 2005, kl 15.26
ooh, susver, sa teed mu pühapäeva õnnelikuks! Ei otsi siit kedagi, kiibitsen niisama ja nüüd äkki olen sinu südames! Võtan sinu ka oma südamesse, see hetkel nii tühi, nii tühi.
 
isver (liba) 13. veebruar 2005, kl 15.27
koht on ju hea, saab oma mõtteid välja öelda ilma et keegi kriitiliselt selja keeraks. virtuaalselt tulev vastukaja ei lähe ju kellegile korda. pealegi kasutatakse ju aliasi, seega kriitika ja negatiivne vastukaja ei tule tagasi sinu, kui isiku pihta vaid sinust eraldiseisva aliase kohta
 
isver 13. veebruar 2005, kl 15.31
just, isver, see üldpealkiri: lase aur... on ikka väga õige. Arvan, et inimestesse on nii palju kogunenud igasugu staffi, mis ajab tihti kaane pealt. Ja parem on siis seda ju teha inkognito siin ja tagasitulevast saad võtta head nõu ning sopp-sodi-pahn siis nagu ei tulekski sinu pihta. Aga erinevaid arvamusi asja kohta on tihti vaja, sest me ju aina kahtleme.
 
aseesiloll 13. veebruar 2005, kl 15.31
isver ära kutsu õnnetust kaela, meil on nii mõnigi selle pärast pidanud oma nime vahetama.
 
isver 13. veebruar 2005, kl 15.37
aseesi, tean, mida teen... mul õnnetus kaelas olnud...Aga tahan selle LÕPPUDE LÕPUKS naeruvääristada ja sellest NII PALJU kisada, et... sellel tõelisel kõrvad s...vett jooksma hakkaksid!
 
isver 13. veebruar 2005, kl 15.43
See ei õnnestu!
 
isver-tema ise 13. veebruar 2005, kl 15.45
15:43, kas sa oled nüüd mu see esialgne liba???
 
isver 13. veebruar 2005, kl 15.46
mul on juba tunne et tahan ..........
 
susver 13. veebruar 2005, kl 15.46
Tule ma panen sind.
 
isver-teemaalgataja 13. veebruar 2005, kl 15.49
uuh, ma ei saa nüüd pihta enam! Tundub, et isver, see kes nüüd kirjutab, pole see isver, kes alguses kirjutas-libas.
Pea segi täiesti ajanud inimesel, lähen parem ära õue - ei oska ikka ei kisada ei kakelda! Lähen õue poistega lumesõda pidama parem.
 
isver-teemaalagataja 13. veebruar 2005, kl 15.52
susver, ei saa tulla - päev alles nooruke!
 
isver 13. veebruar 2005, kl 16.18
On sul see või too?
 
irwitaja 13. veebruar 2005, kl 16.57
ise sa seda ju palusid :)))))))))))))))))))))))))
 
isver-teemaalgataja 13. veebruar 2005, kl 19.21
nomaeivõi! teises teemas jälle liba pandud! tulge ikka siia minu teemasse ja libage mind. ma palun, mul on tähelepanuvajadus nii suur!
Oma teemaga avaldan ma tunnustust ja solidaarsust kõikidele, keda siin delfis viimasel ajal on libatud. Ei suuda seda nimekirja siia panna, sest see saaks juba päris pikk, igapäevane asi on jälle juhtuda kirjale: tere, minu teisik, mina seda ei kirjutanud jne.
Minu lugupidamine teile, olete järelikult ERILISED!
 
Luuletus 13. veebruar 2005, kl 19.42
Tahan oma liba
tahan oma kommi
Tahan olla tiba
nagu tädi Lonni
 
isver 13. veebruar 2005, kl 21.31
suured tänud, luuletus, oled mu olemuse ära tabanud nagu laksti!
 
foxi 14. veebruar 2005, kl 07.30
mis ses head on?-ok,kui keegi teeb head nalja a la foxi aga kui minnakse niikaugele,et isegi foxil läheb süda pahaks,siis ei ole libal mingit väärtust:(
Libada peab ka oskama.
 
isver 14. veebruar 2005, kl 11.32
foxi, õige märkus!
Aga... tutvumises kogu aeg jutt, et naistel latt liiga kõrgel, ma siis siin lasin selle alla ja olen tänulik iga libamise eest! peaasi, et keegi mind märkaks, kasvõi natukenegi - lumepall läheb veerema ja on pärast suur-suur!
Sellel tõsilibajal, kes mujale teemadesse läheb, sellel on ikka tase, teeb palju kodutööd ja paneb muudkui nätaki ja nätaki! Kui endaga nii tehtaks, oleks vist päris valus. Aga tenma vist minu teemasse ei tule või oligi ta seesama isver, kes ütles, et ma pole muljet avaldanud, seega tühine inimene.
KENA SÕBRAPÄEVA!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!