Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Uuriks elu
 
kiiverpeas 13. veebruar 2005, kl 16.44
Tulin üle mõne aja siia ja näen, et uus rubriik tekkinud, mis teemadega siin siis käiakse või mis point on?
 
kakk 13. veebruar 2005, kl 16.46
otsi veluurkaabut...muuda immitsat....saad teada, mis endast ja teistest mõelda..;)
 
kiiverpeasjooksebringijanaerab 13. veebruar 2005, kl 17.01
Et kas see on konkreetne klubi, kuhu kuuluvad kindlad inimesed või on see lihtsalt koht, kus käia lolli juttu ajamas?
 
kõrgloll 13. veebruar 2005, kl 17.05
eks ühte ja tõist kah....esi tuleb ärr tunda kuhu kuulud...;)
 
esiloll 13. veebruar 2005, kl 17.06
pakuks, et see võiks olla konkreetne koht, kus konkreetselt need inimesed kes tahavad käivad juttu ajamas. kes tahab võib kiiver peas lolli juttu ka ajada;)))
 
kakk 13. veebruar 2005, kl 17.11
võib või, esiloll.... aga siis ma ei näe ju ta silmi...järsku saadanamas valetab niisama...põlegi loll...;)
 
lihtsameelne 13. veebruar 2005, kl 17.15
Oled õiges kohas. Siin võid julgelt lolli juttu ajada. Kõik on omad.
 
kiiverpeasjooksebringijanaerab 13. veebruar 2005, kl 17.19
Kõik me oleme piisavalt lollid, vähemalt mingil alal, niiet kiivrit pole vaja karta. Või kuidas te oma lollistaatust määratlete?
 
esiloll 13. veebruar 2005, kl 17.20
silmi ei näe jah...a kui vaataks nähtavast kaugemale...siis näeb mida iganes?

*tere ise kah; olid pikalt kadunuke, kas lasti kodumaale käima:)))kui viicid, tule mulle messingeri, lobaks suga nii ja naasama ilmaasjust;)))
 
aseesiloll 13. veebruar 2005, kl 17.47
tere kallis esiloll ja kõik teised, kes end siin hästi tunnevad.
kallis kiiver pea.... mingil määral on see jah klubi, aga siin on ka teised teretulnud, seltsis segasem. kui oled piisavalt tõestanud et oled sobivas astmes loll võid ka esitada avalduse klubisse astumiseks, saades kaks poolt häält oledki sees.
 
k............................. 13. veebruar 2005, kl 17.49
 
loll nagu lumelabidas 13. veebruar 2005, kl 18.03
Tramaivõi,naera nii,et @!#$ püksis.mida klubi?kas paberid peavad ka ´´korras olema´´,et liikmeks saada?
 
endine lihtsameelne 13. veebruar 2005, kl 18.34
uuh, jälle sain oma klooniga kokku! TERE!
 
isver 13. veebruar 2005, kl 18.37
endine lihtsameelne, sindki on järele tehtud, seda jah!!! Näe, mina siin kadedusest olin hommikul lausa roheline, et kõiki tehakse järele ja siis tegin oma teema -ja oh õnne, mindki ahviti. ma nüüd nii õnnelik. Aga paistab, et sa olid siin ikka keegi (irw, ehk enda meelest) ja nüüd sind nagu häirib, et keegi on sina?! äkki ta mannaterake?
 
uusloll 13. veebruar 2005, kl 18.39
Küll võib ikka ühe inimese elu keeruline olla - kogu aeg jahi mingit liba või klooni! Milleks? Mida see juurde annab? Kas muutud sellest paremaks? Täna jäi niisugune asi silma ette, olen siin vähe olnud, ei tea asja olemust.
 
isver 13. veebruar 2005, kl 18.53
tead, olen seda mängu jälginud, mind ennast pole libatud, aga ajaks ikka harja punaseks küll kui sind keegi pahatahtlikult järele teeb. Seda lihtsameelset on ennegi libatud ja just selliselt, et ta netisõbrad võiks veidi ta jutu peale pahandada. Eile näiteks kirjutas keegi elujanuna ww-le üsna krõbedad sõnad. Nad said asja jutti aetud, aga... Pane ENNAST libatavate (ja neid on siin juba VÄGA palju, keda libatakse) olukorda, kui näiteks inimesele, kellega oled lausa kohtunud, "sinu" poolt mingi sigadus näkku visatakse. Annab ikka pärast klaarida!
 
rare individual 13. veebruar 2005, kl 19.01
Terekest,
Mis vaimu te siin püüate?
 
uusloll 13. veebruar 2005, kl 19.01
Libamiseks peaks nagu põhjus olema. Kuidas saab libada inimest,keda tunned ja tead? Kas kirjastiilist pole erinevus märgata?
Hakkan ise ka põdema ja ei julge palju sõna võtta,aga tahtmine on.
 
isver 13. veebruar 2005, kl 19.09
eee, uusloll, sa ei saanud pihta!
libaja on palju kodutööd teinud ning libatava tekstid tal vist arvutis ning siis sellega on ta ka selgeks saanud "kes-kellega-käib", st kes keda tervitab, järelikult sõbrad või näinud/kohtunud. Ja siis millagi paneb liba selle inimese nimel sellele tuttavale paraja paugu. Olen lugenud siin paljusid solvumisi-klattimisi. Kusjuures olen aru saanud, et vist üks kindle inimene teeb seda ja küllatki pahatahtlikult. Selles on point!!!!
KURB! Seepärast tõstsin selle oma teema üles, et sellega avaldada tunnustust ja solidaarsust kõigile, keda on libatud! Ju nad on siis oma eripärase ütlemise ja mõtteviisiga kellelegi jalgu jäänud.
 
isver 13. veebruar 2005, kl 19.11
rare! see põle vaim, see ikka inime...ja tembutab ja kohe iga päev ja eri inimeste kallal.
 
uusloll 13. veebruar 2005, kl 19.14
Nüüd sain pihta!
On mõnel alles tahtmist ja aega.
 
isver 13. veebruar 2005, kl 19.27
nuuh, ea seegi, ikka puust ette ja punaseks, nagu lollile kohane!
Lollid teavad, kes see selline tegelane on, aga muidugi võib tema varjus ka teisi tegutseda.
 
Luuletus 13. veebruar 2005, kl 19.40
Tal kiiver peas ja käes ta kannab kinnast
ise suur ja paks, ta tulnud linnast.
Vaatas ringi, kui uuriks elu
Palju masinaid ja rahvast, oh melu-melu.

Tal kiiver peas ja käes ta kannab võrku
mis toitu täis ja tõmbab külje lõtku.
Mees mõtles korra, teisegi veel mõtles
koju tuli ja kuvari ette tõtles.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!