Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Laske mind välja...
 
notäitsaloll 13. veebruar 2005, kl 18.41
Aga kuidas lolliklubist välja saada....liikmeks saamisega eriti nagu hiilgama ei pea....kurat, olen loll aga mitte omal vabal tahtel. MIS TEHA?
 
esiloll 13. veebruar 2005, kl 19.04
ravi sarnast sarnasega ... proovi veel lollimaks minna?
 
notäitsaloll 13. veebruar 2005, kl 19.34
Mismoodi see ravi käib....räägi nii, et loll kah aru saaks....on ju selgelt mainitud, et olen loll...ja kui tahad siis veel suure algustähega Loll. Vajangi ravi.
 
vanaloll 13. veebruar 2005, kl 19.40
no oda nüüd! ei välja sa siit enam saa kuidagist, kui end lolliks tunnistasid, siis ole ikke rõõsa ja roosa edasi loll, lollim või kõige lollim - või vali mõni muu valik, vahet enam naguniigist ple!
 
Luuletus 13. veebruar 2005, kl 19.41
Laske mind välja ma pole nii loll
hõikab isehakanud koll.
laske mind õue või toa taha minna
muidu lähen vägisi, tahan ju minna.
 
esiloll 13. veebruar 2005, kl 19.47
aga mille vastu sa ravi tahad? et olla vähem loll?

see on tahtmise küsimus - kui tahad olla vähemloll, siis ole. lissalt.
 
jätkuvalt loll 13. veebruar 2005, kl 19.47
Aga miks üldsevälja Sul vaja saada? Mis Sulle siis ei meeldi? Siiani kõik ikka rahul olnud!
 
linnaloll õhtusel ajal 13. veebruar 2005, kl 19.53
Mis sul siin viga, toit on ees, töökoht ka, eluasemega saame hakkama. Muudkui välja ja välja, pole siin midagi välja-kes sees, see sees, kes väljas, see väljas. Pole siin midagi pirtsutada, omad inimesed kõik. Häid lambaid mahub palju ühte lauta ehk ühte pubisse.
 
jätkuvalt loll 13. veebruar 2005, kl 20.02
polegi loll omal vabal tahtel? Väänati käsi ja saidki lolliks või? Lolliklaabil ju ka selliseid tagasihoidlikumaid liikmeid, ei pea ju kohe millegiga silma hakkama paistma! Ole ikka rõõmsasti klubiline edasi, ei see Sul tükki ära võta ja usu ei Sa sellest klubist küll kahju kannata!
 
notäitsaloll 13. veebruar 2005, kl 20.05
Egas ma pole välja tahtki....ma lihtsalt küsisin, et kuidas saaks kui peakas tahma. Aga kui palju see IQ olema peab, et lolliklubisse kuuluda....ja nii ikka ei saa, et ole vähem loll ja kõik. Sedasi ei oska mina.
 
jätkuvalt loll 13. veebruar 2005, kl 20.10
ära rohkem mõtle sellepeale, klaabis ju täitsa hea. Kui sa juba lolliklaabi kuulud, siis just selline ju IQ olema peabki, nagu sul on.
!!! Ära ikka vähem loll ka ole, muidu äkki hakatki klaabist välja tahta!;)
Kes sees, see sees!
 
notäitsaloll 13. veebruar 2005, kl 20.12
No nii hea on kuulda , et ikka kuulun kuhugi....omasuguste sekka. Aga kelle süü see on , et ma loll olen????
 
loll maakas 13. veebruar 2005, kl 20.13
noarumaeisaa,nikastate endid veel ära selle mõtlemisega
 
notäitsaloll 13. veebruar 2005, kl 20.20
Jajah...võtame seda kui hoiatust....pole vaja mõelda nii palju...1 loll jõuab ikka rohkem küsida kui 100 tarka vastata.
 
linnaloll 13. veebruar 2005, kl 20.27
See ai kjuu peaks olema kinganumbriga sama, kas tead ja parem kui on veel tillem, siis on kindel , et oled klaablane.
 
loll maakas 13. veebruar 2005, kl 20.29
nikastate veel endid ära,vaja meil siis neid poolearulisi lolle
 
linnaloll 13. veebruar 2005, kl 20.30
Mihuke see poolearuline loll välja peaks nägema.
 
maakas 13. veebruar 2005, kl 20.36
no selline,kes ära on nikastanud,nagu jala nikastus,ainult pea on viltu nats,suunurk peaks vest kah viltu olema ma mõtlen...oi krt äärepealt oleks ära nikastand
 
lollipop 13. veebruar 2005, kl 22.23
mida asja sa notäitsaloll sellise ilmaga sinna välja kipud, istu rahulikult paigas. hakka sind pärast välja kaevama!
 
öösorr 14. veebruar 2005, kl 06.03
Näe, mõni kipub vägisi välja. Mul vastupidine hirm...äkki lollid viskavad mu ise minema, ma nii tagasihoidlik, lihtne ja varjatud, peidetud...oh mis iganes loll. Aga ehk ei pane lollid mind ka tähele ja unustavad mu ikka klubisse.;)
 
foxi 14. veebruar 2005, kl 12.17
no mis välja?-alles Sind vastu võeti?-ILMSELT ASJATA....vara veel?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!