Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
sõber ; )
 
aztek 13. veebruar 2005, kl 20.12
Kas keegi tore naine tahaks minu sõbraks hakata? Noh, et vahel niisama rääkida igasugu asju jne...
Võiksid olla selline lahtise silmaringiga ja kui oleksid kena ka veel, siis ega mul selle vastu ka midagi ei ole ; )
 
notäitsaloll 13. veebruar 2005, kl 20.14
OTSI LOLLI.....
 
Robin huud 13. veebruar 2005, kl 20.15
See minu teema,panen lukku.Kasutage parem teisi võimalusi.
 
rare individual 13. veebruar 2005, kl 20.16
Ma just soovisin tutvuma hakata ja juba lukus...
Pagana värk siis...
Ja jälle hiljaks jäin :(
 
hai 13. veebruar 2005, kl 20.17
jälle püüad kala!!!
 
Robin huud 13. veebruar 2005, kl 20.19
Eesti naised ei ole sõbralikud,nad ei vaja seda.Neil on isiklikud mured kuklal ja veavad teidki kohe nendesse.Kes tahab lastele rahakommionu.Kes sponsorit.Kes lihtsalt koeraasetäitjat.Aga niisama -tutkit vasja.
 
vanaloll 13. veebruar 2005, kl 20.20
nii, et RH + aztek...kle Robin, vat miskese pärast usun, et sa kohe mitte talle heasti kõlba...
* jummel küll, mida ahstusega ää ei tehta - jäta nuurmees RH rahule, kohe!
 
aztek 13. veebruar 2005, kl 20.22
Kas siis lihtsalt sõprus ei sobigi enam tänapäeval või? ; ))
 
hai 13. veebruar 2005, kl 20.24
 
notäitsaloll 13. veebruar 2005, kl 20.25
see pole võimalik...peab olema tore, lahtise silmaringiga ja kena kah veel. Ja siis räägivad , et naised otsivad sponsorit ja rahakommionu. Nii ilusat inimest sa lolliklubist ei leia.
 
rare individual 13. veebruar 2005, kl 20.25
Eesti mehed ei ole inimlikud, nad on egoistid. Nad on oma ego vangid ja tahavad kohe - kohe oma võimu Sulle demonstreerida. Kes tahab supikeetjat, kes pesunaist, kes lihtsalt seksorja. Aga niisama, sõber olla - tutkit Maša!
 
Robin huud 13. veebruar 2005, kl 20.27
Vist mitte,mul see sõbramure teoksil aga naised kohe laksavad edasi ja tahavad väga kiirelt kogu plaati nautida.Tallinnas pole ainsatki naist kes niisama head elu nautida sooviks, ikka sahk ette ja ninaees lumehange.
 
aztek 13. veebruar 2005, kl 20.28
kuulge te olete natuke ebaõiglased-- ma otsin ju lihtsalt sõpra ; )! Miks ma siis egoist olen kohe? Äkki oleks ka mul midagi pakkuda sellele inimesele? Oleks lihtsalt tore rääkida asjadest millest meestega rääkida ei saa jne.
 
Carmen 13. veebruar 2005, kl 20.29
Öhtat köigile:))
No mis te siin nyyd jagelete jälle:)Mina vöin kyll aztek lihtsalt su söber olla;)
 
rare individual 13. veebruar 2005, kl 20.29
Kulla Robin, ei usu, et oled kõik Tallinna naised juba külakorda käinud.
 
Robin huud 13. veebruar 2005, kl 20.30
Kas mehe ja naise vahel on võimalik LIHTSALT siiras sõbralik suhe, mis on mitte käsu,orjaarmastus vaid teineteisemõistmine ja teineteisega arvestav lugu.
 
notäitsaloll 13. veebruar 2005, kl 20.31
Aga miks siis kena peab olema. Kas siis koleda inimesega ei saa sõber olla või äkki natuke lolli inimesega. Lollil kah ju sõpru vaja? Ja me pole teps mitte ebaõiglased, meie ainuke vabandus on see, et kuulume lolliklubisse.
 
rare individual 13. veebruar 2005, kl 20.32
Mitu korda ma Sinult veel korvi saama pean, Robin? Või pole ma piisavalt naine Sinu jaoks?
 
magic 13. veebruar 2005, kl 20.33
Lihtsalt sõbra puhul ei tohiks ju välimus oluline olla - tegelikult soovin edu (ei hakka siin norima rohkem).

Varsti sean end läbi hangede kodu poole minekule (ei tea, kas leiabki kodu üles enam.)

Olge tublid!

=)
 
aztek 13. veebruar 2005, kl 20.35
üks mõttetera klubilistele:

"Lootusetult loll on inimene, kes ei tea, et ta on tark." - Isaac Asimov
 
Robin huud 13. veebruar 2005, kl 20.36
Aztek,sul õigus, jobude eesti meestega on pea mõtetu midagi rääkida,igal oma kiiks ja mõnel hulgi teisi.Naised aga juba loomult kuulavad ja armastavad KÕRVADEGA.Seega kui jutt on jutt ja mitte @!#$ jutt(vabandan väljenduse eest sest lapsed veel ärkvel,aga nõte on sama)siis teemat seinast-seinani.Homme on SÕBRAPÄEVja mina tahaks kindlasti sõbra,mitte sebra leida ja kusagile kafesse sukelduda.
 
linnaloll 13. veebruar 2005, kl 20.37
Aztek ajab asja õigesti, ei tormle ega tembuta. Kõigepealt sõpra, siis kui tekib vastastikune sobivus teineteise mõistmise näol, saab edasi asja arutada. Naised, mis ta oleks kohe pidanud lajatama, et voodisse kedagi ja kogu lugu. Noor mees, küll ta jõuab ka isarõõme nautida, seniks aga vaatab ringi , kes tahaks temaga sõbruneda, soov on hea. Sõprus mehe ja naise vahel on minu meelest mõeldamatu-üks on ikka kiindunud.
 
aztek 13. veebruar 2005, kl 20.38
Nii kerge on ikka inimesi ärritada...kui ma mainisin "kena", siis tabas mind kohe hukkamõist ; )! Kuid imelik et te aru ei saa et kenadus on tihtilugu teise inimese silmades ; ), seega miks te ennast ise kohe välja praagite? Kas enesehinnagnu probleem?
 
rare individual 13. veebruar 2005, kl 20.40
Halloooo..? Millega ma olen ära teeninud säärase kõrgeaulise ignorantsi..?
 
Robin huud 13. veebruar 2005, kl 20.42
Minuarust mehe ja naise suhe nii abielus kui-ka vabaabielus on sõprus ja sellele tuginev usaldus.Kõik muud terminid on ahistavad.Isegi,ma armastan sind on kahtlahe termin.Ma oman sind,Sa kuulud mulle j. n.e.Seega sõprus on tegija.Jäägem sõpradeks.
 
aztek 13. veebruar 2005, kl 20.42
Minu senise elu parim suhe algas just sõprusest ja kasvas milleksi selliseks, mida ma rohkem ei ole kogenud...
Minu arust saab suhe, mis on alanud sõprusest, hoopis teise kvaliteedi, kui lihtsalt kiirelt voodisse jõudmine kellegiga.
 
linnaloll 13. veebruar 2005, kl 20.43
Aztek, ära aja juuksekarva lõhki, no öeldi ega see pole kõigi arvamus, kena naine on naine,kes teeb keni asju, räägib asjalikku juttu, on semulik, pole pealetükkiv ega lahmija. Kena naine on korras välimusega, normis kommetega ega hiilga öllejoomises võrdväärselt mõne mehega,kes seda märjukest liialt armastab. Kena naine on hoolitsetud naine ja üldse on ta veidi loll, see kena naine.Temasse tasuks ka armuda.
 
magic 13. veebruar 2005, kl 20.45
to linnaloll

On võimalik küll (tean omast käest - ja kusjuures ilma igasuguse nii tema kui minupoolse kiindumuseta)

to aztek

Vahel on küll enesehinnangu probleemid. (Kas Sul ei ole siis kunagi?)

=)
 
esiloll 13. veebruar 2005, kl 20.47
aztek, ma olen ilmselt teisest vanusekategooriast kui sina, aga kui lobada tahad üldharivatel teemadel ,siis lisasin messingeri (mis on ka meil)

*ka mul oleks meeste kohta üht-teist küsida ...:)))
 
aztek 13. veebruar 2005, kl 20.49
to magic

loomulikult on ; )), tahaks näha inimest kellel pole! Kuid tasub mõistlikuse piiridesse jääda enese kritiseerimisega ; ), seda ülesannet täidavad piisavalt hästi ka teised inimesed
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!