Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Laupäevane teie terviseks.
 
foxi 14. veebruar 2005, kl 07.34
Jäi mul vaatamata.Lollisti käisin sel ajal tankimas-
-kas keegi nägi?
Mul see mure,et seal pidi näidatama sugutunfi puudumise all vaevlevaid inimesi,diagnostikat ja ravivõimalusi.
Mitte et ma vaevleks.
Ise küll aru ei saa-paljud asjad teevad nalja,küll aga paljud solvuvad sellest,seda küll.
AGA-küsimus selline-
-kas seksuaalne energia on väljaelatav siin,näiteks lolle teemasid püstitades?
(ma ei saa aru,et ma meestenäljas vaevleks,küll aga olen mitu sellist diagnoosi saanud feministides)
Või on võimalus,et mul on lihtsalt erinev huumorimeel?-mul ei ole ka põhjust ühelegi mehele meeltmööda olla,ei näe vajadust pugeda,lihtsalt ei vaja neid......Misk ma ei või lõbu tunda elust omal moel,miks pean ilmkistumata end mõne mehega siduma ja siin halamas käima?Selmet lõbutseda?
Loll teema,tean-järjekordselt,aga siin vist tóhib?(lolliklubi)
Aitäh ette-aga edaspidised diagnoosid a la Sa ei ole pandav minu poolt vastust ei leia,olen neile vastanud küll-mind ei koti,olen või ei ole,mul oma rida ajada.
 
saara 14. veebruar 2005, kl 08.57
vot see just õige ongi, et sul oma rida on ajada. Ja oma teemaga oled Sa ka täiesti õiges kohas.
Mõni kindlasti kiirustab diagnoosi panema , aga see pole kindlasti klubiline! Astu aga laiva!
Foxi, tähtis ongi, et endal hea oleks!;)
 
esiloll 14. veebruar 2005, kl 09.26
Lõbutse, foxi, niikuis jaksad! ja ikka head järjekordset sõbralikku päeva kõigile;)))
 
vesiir 14. veebruar 2005, kl 09.56
foxi, ära muretse teiste ja nende arvamuste pärast! Ja Sa ei peagi meestele meelejärgi olema aga ära mehi sellepärast luuavarrege eemale peleta ;) Pigem lollita ise ja siis jaluta lihtsalt sirge seljaga minema ja naudi elu :) Ja meestega sidumine ei ole neile halamine. Ela oma elu ja ära põe väikeste mõtetute asjade pärast ja tee just nii nagu Sina heaks arvad!
 
kim 14. veebruar 2005, kl 10.31
to foxy
Sa ju siis mures ikka oma sugutungi puudumise pärast, kui kahetsed, et saadet ei näinud?
Palun ära nüüd solvu! Ma olen ainult paar nädalat Delfis ringi tuianud ja pole veel päris hästi aru saanud, mis rida siin aetakse. Hakkab tunduma, et tõsiselt võtta siinsei kommentaare küll ei maksa.See siin ju meelelahutus. Ühel päeval sain pisarateni naerda,kui bregetta tegi küsitlust, kus keegi delfilastest elab. Siin lolliklubis olen ka südamest naerda saanud. SAmas on väga tõsiste probleemidega inimesi ja seal nalja ei tee. Rubriikide valikul võiksid inimesed täpsemad olla. Perekonnarubriigis võiks tõsiseid pereprobleeme lahata. Aga mis õpetaja mina olen, ma ei jaga seda värki.
 
foxi 14. veebruar 2005, kl 12.12
no,ega ma suurt põegi-ma samal arvamusel,et meelelahutus-aga mingi piir on minulgi,igat asja ei ilgu,kuigi ehk oodatakski.
Samas teeb just see kurvaks,et inimesed ei julge nagu naljaga kaasa minna-tobe on ju arvata,et mind väga erutaks näiteks see,et mõni mees minu läheduses kohmetuks muutub(näiteks-üks minu tobedatest teemaalgatustest)-ja ma vajan siin järelekiitust....tegelikult lootsin,et shovinistid-feministid oskavad ka lõbutseda ja teemat arendada.Rates oskavad.Siin-ei.
Aga sugutungipuudus ei vaeva.Pigem vaevaks,kui ta olemas oleks?-
-niipalju probleeme ju.
Ma tahtsin teada,kas seal ka midagi asjalikku räägiti ja ehk keegi oskab juhatada,kas siit,internetist kuidagi pääseb vaatama.
Link oleks kõige etem.tänud ette.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!