Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
õnneks meie oleme lollid:))
 
esiloll 15. veebruar 2005, kl 10.11
TALLINN, 15. veebruar, BNS - Kuna Eestis on viimasel kümnendil kõrgkooli lõpetanud naisi meestest kaks korda rohkem, seisavad sotsioloogide hinnangul eesti meestel ees muu hulgas ka madalamast palgast tingitud stressirohked aastad.

"Peamisteks sissetulekutoojateks saavad naised, paljud mehed jäävad koju ning need muutused mõjuvad meestele negatiivselt," selgitas Saar. "Paljudel meestel tekivad seepärast psühholoogilised probleemid."

*juba pipi ütles - liiga palju koolitarkust pole ka hea :)))

a õnneks siinset seltskonda see stress ei ähvarda, sest siin on palju lolle tüdrikuid koos - niiet, mehed ... :))))
 
vesiir 15. veebruar 2005, kl 10.29
Eesti mehed on hääbuv liik ja tuleks punasesse raamatusse kanda + kodus padja peal kanda :P
 
sarah 15. veebruar 2005, kl 10.31
Siiani nad ikka diivanil vedelenud..nüüd patju kah veel vaja:)
 
vesiir 15. veebruar 2005, kl 10.37
Tahaks ka diivanil vedeleda v.a. siis kui õhtul koju jõuan...unistavalt :P
 
esiloll 15. veebruar 2005, kl 10.47
nii palju kui kuskilt on lugeda, meestel on (sotsioloogide arvates) kuidagi alati probleemid -

liiga palju tööd (südamehaigused), nüid selgub, liiga vähe (koduvälist) tööd, psühholoogiline stress...?

naised teevad nii kodus kui väljas ja ikka saavad hakkama ja elavad meestest kauem jne - mis jamate siis?
 
alissandra 15. veebruar 2005, kl 10.49
Naised ongi ikka siiani see tugevam sugupool olnud, kes kõigega hakkama saavad.:P:))
 
vesiir 15. veebruar 2005, kl 10.51
Head sotsioloogid :P hea avastus :P Mehed on ja on alati olnud aktiivsem pool ja sellest tingituna tulevad ka probleemid. Me ikka tahame rabeleda ja möllata ja riskeerida. See on juba loomuses. Ja kujuta nüüd pilti, kui peaks kodus lösutama. Masendav ;)!! Aga kuna deprekas on nii suur osadel, siis ei saa ka tööl hakkama ja lösutavadki kodus või siis palk on masendav jne. jne.! ;) Kõik on väga lihtne ja arusaadav ju! :) geez
 
nx-jeeloll 15. veebruar 2005, kl 10.55
täitsa õige et mehed on vastuvõtlikumad haigustele ja nõrgemad, ega see pole ju normaalne kui 33a. mehel vahetatakse südameveresooned ära....see on see töö väikse palga eest ja see-eest stressirikas ka veel, puhkamiseks aega ei ole.....tuleb oma tervisele mõelda ja leida aega enda ja pere jaoks siis kaob ka stress ja on vähem tervisemuresi
 
sarah 15. veebruar 2005, kl 11.00
Ma võiks küll ühe õnnetukese omale patjade vahele poputamiseks võtta:)
 
vesiir 15. veebruar 2005, kl 11.04
sarah, Ons ka suured padjad? ;)
 
sarah 15. veebruar 2005, kl 11.06
vesiir,pehmed ja siidised..:)Vahepeal ikka klopin ja kohendan neid...
 
esiloll 15. veebruar 2005, kl 11.08
sarah...kassiga juba proovisid? või ajas see liiga palju karvu, mõtsid mehe vasta ümber vahetada:)))
 
vesiir 15. veebruar 2005, kl 11.08
kas vesipiipu saab ka? Tuleks, istuks ja mõnuleks patjadel ja popsutaks meeldivalt piibukest :) Ohh "nostaliga" lähis-idast ;)
 
esiloll 15. veebruar 2005, kl 11.10
oii...siis tuleks ma ka...;)))
 
sarah 15. veebruar 2005, kl 11.12
Kass on padjavalvuriks,mees sobiks sinna patjadesse paremini:))...vesipiipu saab bazari restost,seal kah padjad ja hää söök ka,õhtul veel nabatantsijad:)Ajate mulle ka nostalgia krae vahele:)
 
vesiir 15. veebruar 2005, kl 11.13
Ma arvan, et siis on kokkulepitud, et üks üritus tuleb selline meeldiv ja rahulik, kergelt mediteeridest. Kuskil mõnusas hubases kohas, kus saaks maasees mädandatud teed juua ja kõrvale piipu popsutada ning kindlasti mõnusalt aromatiseeritud õhkkond ;)
 
sarah 15. veebruar 2005, kl 11.19
Vot see oleks küll armas!!!Vesiir,see nostalgia peoke jääb sinu orgunnida..siis saad pärast lõõgastuda ja piipu popsida hoolitsevate naistega:))Oeh,mul juba jalad nõrgad...
 
vesiir 15. veebruar 2005, kl 11.23
sarah, vaffa :) Ma arvan, et ma uuringi siis seda asja ja teeme ühe "teema õhtu" millalgi :)
*muig, nagu mingi BAARi rahvas siin, et igaüks orgunnib oma vikerkääre värvides peo valmis ;)
 
sarah 15. veebruar 2005, kl 11.28
Aga meeste eest peab ju hoolt kandma.!!..loomulikult naiste eest ju ka...väike lõõgastav puhkuse moodi romantika ja nostalgia hõnguline koosviibimine:)))Tegelikult igaühel võikski üks peovariant olla välja pakkuda..no nö oma mätta pealt vaadatunaa,siis lihtsam üksmeelt leida,ja stressi vähem:)
 
sarah 15. veebruar 2005, kl 11.31
Naiste stressi vähendaja on shoppamine....ja et mul seda ei tekiks..läengi shoppama;),väike lõunasöök ka möödaminnes..seekord ilma vesipiibuta..Teile kerget tööpäeva jätku!!!
 
rAKTARIST 15. veebruar 2005, kl 11.49
Äid tõutunnustega mehi on ikka nagu ka veel olemas, aga neid on nagu vähä. Mina näiteks kuulun nagu nende ulka.
 
esiloll 15. veebruar 2005, kl 11.50
a see -Bazaar - äkki tore koht? ma plegi seal käind...?
 
krässusloll 15. veebruar 2005, kl 12.25
no see mõte, et igaüks võiks peoideega lagedale tulla on mu meelest vaffa. mõtlen nac kaugemale ja kiirustan ideega et kui mätas kuiv, siis piknik plaani võtta:)))
 
aseesiloll 15. veebruar 2005, kl 12.33
krässusloll, hiljaks jäid, kui mätas kuiv, siis plaanis teha suur grilliüritus kusagil grüünes.
olen bazaaris käinud, väike hubane kohakene, aga kui me kõik sinna lähme, vallutame terve kohakese ja jama on see, et ei saa ühtse suure lauataha, vaid oleme laiali jaotatud. aga äkki on vahepeal muudatusi tehtud.
 
esiloll 15. veebruar 2005, kl 13.08
aa me võime ju seltskondi rotatsiooni korras segada:))))
 
aseesiloll 15. veebruar 2005, kl 13.11
ka see võimalus, võiks teha ka uuendusi, mehed kui õrnem sugu võiks nabatantsu teha.
 
vesiir 15. veebruar 2005, kl 14.32
jah siis joome seal teed nagu Alice imedemaal ja siis vahetame istekohti, kui tee joodud ;)
 
vesiir 15. veebruar 2005, kl 21.49
Midagi vastukaaluks ei ole pakkuda? Kõige lollim 3 aastane? ;)


Kolmeaastane sai tarkade klubi liikmeks

137-pallise IQ-ga Mikhail Alist sai erakordse intelligentsiga inimesi ühendava briti tarkade klubi noorim liige.

137-punktise IQ-ga Mikhail kuulub kahe protsendi kõige intelligentsemate inimeste hulka omavanuste grupis, vahendab YahooNews.

Leedsi poiss võeti kõrgelaubaliste klubisse pärast psühholoogiliste testide läbimist Yorki ülikoolis.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!