Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Nüüd on mul küll mure ja kõik lolliklubi liikmed võiksid mind aidata :(
 
miniloll 15. veebruar 2005, kl 21.51
Mure järgmine, jonnisin täna õhtul kodus nagu väike laps. Kohutav, ise juba vanainimene :( Mure seisnebki selles, et kuidas vältida järgmist "kiiksuhoogu"? Ma ei taha olla paha ja ära rikkuda kõike...

Melanhoolne miniloll
 
pleektatsu 15. veebruar 2005, kl 21.52
Aga mina jonnisin eile ja rikkusingi kõik ära, vaat kus loll.
 
paksuke 15. veebruar 2005, kl 21.53
koli mujale!
 
miniloll 15. veebruar 2005, kl 21.55
Ei, ei, ei, see ei tule kõne allagi... Ma ei taha jonnida, mis see kolimine siia puutub..
 
d-puruloll 15. veebruar 2005, kl 21.55
kõik oleneb ikka sellest kas on veel midagi päästa või rikkuda;)
ja uvitav millega me sind aidata saame:)
kas aitame jonnida või õpetame kuda mehele pankooke singi ja juustuga teha ning sellega olukorda leevendada
 
pleektatsu 15. veebruar 2005, kl 21.56
loll, aga visa.. muig
 
miniloll 15. veebruar 2005, kl 21.56
Aidata saate näiteks tuju parandamisega... (Egoist miniloll)
 
Raktarist 15. veebruar 2005, kl 21.58
Ah, missa ültse väldid, las tuleb. Mul ka üks ia tuttav nagu ikka sama kurdab, ma ütten ära põe, ma saan nagu aru, et sa ei saa nagu miskit ise teha.

Kui jonnisid üksi, siis põle nagu äda miskit, kui kellegi arvelt siis nagu inetuvõitu, aga LOLL inimene saab nagu aru. Vat, TARGALE ei taha nagu pähä mahtuda.
Tervitades Sinu uus kolleeg,
Reaktiivloll
 
pleektatsu 15. veebruar 2005, kl 21.59
aga kirjelda oma kiiksuhoogu!
...meil läheks küll tuju kohe heaks:)
 
miniloll 15. veebruar 2005, kl 22.00
Tänud lohutamast, aga vaata lugu selline, et pole see mitte teps I kord, tahaks juba ükskord, et jääks viimaseks, sest varsti muidu onikka täiega jama majas... Siis nutangi lolliklubis oma lolluste üle. Et olen ju küll loll, aga kas just NII LOLL peab olema.
 
individuaalloll 15. veebruar 2005, kl 22.01
Miks Sa jonnid siis?
Ilma ei oska olla?
Jessver, mina ei salli jonnimist ka ja keeran licalt selja ning marsin minema.
 
miniloll 15. veebruar 2005, kl 22.01
Kiiksuhoog - minuga ei tegeleta, nigu laps, nooh
 
Raktarist 15. veebruar 2005, kl 22.04
Ah missa jälle nagu otsast piale. See ju naistel sama, mis et küüned kasvavad, või, et nagu... noh...juuksed. Missa selle üle jonnid Miniloll.
 
miniloll 15. veebruar 2005, kl 22.05
Oleks kõik inimesed nagu sina, raktarist.. Sellise fataalse mõttemaailmaga...
 
individuaalloll 15. veebruar 2005, kl 22.05
Aga ise tegeled muidu vei? Kui Sa rohkem tegeleksid teistega, siis ei jääks aega ju mõeldagi sellele, et Sinuga ei tegeleta!
 
miniloll 15. veebruar 2005, kl 22.07
Mina muidugi tegelen... Aga ütleme nii,et hetkel oli vaja lolliklubi, et mitte jälle midagi kerima hakata.. Õigemini mulle öeldi, mine lolliklubisse, seal hakkad vähemalt naerma, saate aru jah?!?!? Enne, muide, nutsin..
 
libaloll 15. veebruar 2005, kl 22.07
kurda aga kurda meile, sõbrad lollid nagu oleme.
 
Raktarist 15. veebruar 2005, kl 22.08
Kuidas nagu sina seda sõna fatalist mõistad, Miniloll?. Kas, et nagu SAATUSESSE USKUV või on sul nagu mõni muu tase?
 
miniloll 15. veebruar 2005, kl 22.08
Nojah, meil ju suur ühine pere, üks perekonnanimigi ju :) Oeh, kui hea, et te olemas olete...
 
d-puruloll 15. veebruar 2005, kl 22.09
mes uga siis tegema piab nigu parbinukule uusi kleite selga passitama jne
või uue keni ostma we;)
 
miniloll 15. veebruar 2005, kl 22.09
Fatalist - mina mõtlesingi seda nii - läheb nagu läheb, on nagu on...
 
Raktarist 15. veebruar 2005, kl 22.11
Eks piad jah nagu rohkem nagu optimistlikkude tüüpidega läbi käima. Mina nagu olen JUST SEDA SORTI.
 
miniloll 15. veebruar 2005, kl 22.13
Ma nii tahaksin olla ka optimistlik, ausalt. Kohati mul see täiega õnnestub, aga hetkel on miski periood, mis ei taha üle minna, kirjutasin ju, et käisin juuksuris ja nüüd jälle häda majas :( Enne ei tahtnud peeglisse vaadata, nüüd samuti mitte..
 
miniloll 15. veebruar 2005, kl 22.14
Ja siis ma kohati olengi selline VINGVIINIK (ülihea sõna mu arust), kuigi siia foorumisse sobiks mingi vingloll või viinikloll.
 
Raktarist 15. veebruar 2005, kl 22.16
Juuksuri raisk võttis äkki liiga paili, ah?
 
miniloll 15. veebruar 2005, kl 22.17
Aga nüüd ma tunnen, et ma olen nii loll, et teie ei saa ju mind kuidagi aidata, st et olin loll, et tulin siia üldse kurtma...
 
Raktarist 15. veebruar 2005, kl 22.17
Et lõikas nagu liiga pailu?
 
miniloll 15. veebruar 2005, kl 22.19
Nujah, palju jah neh.. Aga ma ju loll, ise ütlesin talle, ikka lühikest tahan :((((
 
miniloll 15. veebruar 2005, kl 22.21
Kuulge, teie lolliklubi presidendi pere :) Mul vahepeal selline küssa, et üks siin enne just kirjutas, et tal päevad algasid.. Kas sellist teemat maha ei anna kustutada??
 
Raktarist 15. veebruar 2005, kl 22.22
Ah, varsti kasvavad uued. Ja ilmad lähvad ka nagu juba soojemaks. Jültse söö rohkem nagu porgandeid. Aga kui juhtub rohkem raha olema siis söö PAPRIKAT.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!