Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Iroonilised ja õelad inimesed
 
lilleke 16. veebruar 2005, kl 14.56
Ma panen nagunii! Ja sina saatan, hoia suu kinni ja ära vaata, kui ei meeldi!
 
d-puruloll 16. veebruar 2005, kl 14.58
lilleke ma jään siis pikkisilmi ootama;)
 
saatan 16. veebruar 2005, kl 14.59
vaatan nagunii,kus sa pääsed ja maha teen ka,kui ikka piisavalt ilus ei ole!
 
lilleke 16. veebruar 2005, kl 15.05
@saatan Ise oled kindlasti hullem koll. Näita oma pilti, kui julged!
 
saatan 16. veebruar 2005, kl 15.13
vaata peeglisse ja siis kujutle printsesse ja haldjaid!No ja kui peegel terveks jääb,olengi mina ilusam!Ma pilte ei näita,ma julgen ennast avalikult näidata!
 
kim 16. veebruar 2005, kl 15.16
Lilleke, kui võid ära riputa ennast üles. Mis sa ikka riputad. Ma käisin täna üle hulga aja suures linnas - Tartus. Küll seal oli palju ülesriputatud inimesi. Kole oli.
 
kim 16. veebruar 2005, kl 15.17
Lilleke, kui võid ära riputa ennast üles. Mis sa ikka riputad. Ma käisin täna üle hulga aja suures linnas - Tartus. Küll seal oli palju ülesriputatud inimesi. Kole oli.
 
killuke 16. veebruar 2005, kl 15.29
selle lillekese pilt on igas portaalis üleval , tundub kuum tibi olevat :))
 
dummy 16. veebruar 2005, kl 15.35
oled jah ilus eks *-)
aga tegelikult olen mina täna väga õel, mõnikord lihtsalt tunned, et asjad kasvavad üle pea..ma vist murdun varsti:,/
 
miniloll 16. veebruar 2005, kl 16.42
Väga arsmad pildid ju :) mulle meeldisid, eriti meik.
 
Dee 16. veebruar 2005, kl 17.37
Naljakad muidugi...aga muidu jubedad (((((: Midagi jubedamat olen näinud vaid > iseend purjuspeaga pildil aerutamas.
 
saatan 16. veebruar 2005, kl 17.40
Pane üles,see võib päris vaffa olla!
 
Dee 16. veebruar 2005, kl 17.43
to Lilleke:....kas kihlvedu?.....et kas julged lollusi endast üles riputada...:D
 
Dee 16. veebruar 2005, kl 17.45
saatan, kohtumispaik on põrgu! Seal näed!
 
alissandra 16. veebruar 2005, kl 17.56
Ära nuta lillekapsas, homme sööb Sind hobune...
 
saatan 16. veebruar 2005, kl 18.04
Dee,kas hakkad sinnapoole tulema,jään ootele!Kuumad pildid,kuumas ja vallatus põrgus!
 
Dee 16. veebruar 2005, kl 18.12
Saatan, lõpeta ära.....siin lollcluub naisi täis....milleks mind veel vaadata (:
 
bonk 17. veebruar 2005, kl 00.17
lilleke, mul on objektiivne arvamus! huumorimeelt sul pole ja tip-top pole sa ka. Tuled siin ainult lollide üle irvitama! Häbi pole sul. Täitsa loll oled...
 
foxi 17. veebruar 2005, kl 07.56
a mulle meeldis....ju olen NII loll. See trikoovoor ja aeruklubi pani kah mõtted liikuma!
Aga vanalollile soovitaks end veidi vabamalt võtta.
 
vanaloll 17. veebruar 2005, kl 08.39
foxi, võtan täpselt nii vabalt, kui parasjagu enda jaoks oluliseks pean - iga tark ikka ei plärise küll;)
 
oioi! 17. veebruar 2005, kl 11.37
Aga sa oled ju ise siia kirjutanud: "Ja pole mu välimusel ka miskit viga. Nii, kui netti vähegi erilisemad pildid panen, on kohe sõim lahti."
Mis sa siis vastuseks tahtsid - et mehed tormaks, et küll sa, lilleke, oled selliselt ilus ja kaunis. Tahame tutvuda????
Ei saanud üldse pihta (tundub, et teised ka ei saanud), miks sa need pildid siia panid: tutvumiseks, teiste naerutamiseks vms. Ja nüüd naerdakse sind välja...Nagu küsitud, nii ka vastatud.
 
foxi 17. veebruar 2005, kl 12.17
miks on maailm nii must-valge?-
-ainult kaks äärmust-
-kas pillume pori sisse peidetud kividega surnuks-et enam ei vaaksuks!!!-
-või siis-oooo,tahame Sind panna....

Miks ei osata lõbu tunda lollitegemisest enesest?-
-ju olen valesti aru saanud kontseptsioonist-siin on tigedam ideoloogiline järelvalve,kui shovinistideski.
Kas tõesti võib postitada ainult sellist teksti nagu
olen loll--
-nii paljudes variatsioonides kui meelde tärkab-
-ükskord on teil kõnekäänud,vanasõnad ja sõnamängud otsas ja kõik ,kes vähegi midagi muud on üritanud-minema peletatud.Mis siis?

Vanaloll.
Väga kõva argument oli-
-meil ei ole siin debiilikud,idioodid ja maeimäleta-mis see kolmas asi oli.
Ülikõva tõepoolest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!