Lolliklubi
Ausambad
 
Kardioloog 14. juuni 2005, kl 22.09
NO KURAT KÜLL, ENAM EI SAA TELEKAST UUDISEID KA RAHULIKULT VAADATA, AINULT ÜKS MÄLESTAMINE JA AUSAMMASTE PÜSTITAMINE KÄIB ! SEE MEENUTAB JUBA UUE ÕUDUSFILMI STSENAARIUMI - "AUSAMMASTE RÜNNAK". KELLEL NEID VAJA ON ???!!! MULLE MITTE! RAHA RAISKAMINE MINGITE MOODUSTISTE PEALE, VARSTI EI SAA ENAM TOAST KA VÄLJA ASTUDA, ILMA ET NENDE JURAKATE OTSA EI KOMISTA. JA SIIS SEE HALAMINE - TUNDMATUD INIMESED, TUNDMATUD PROBLEEMID - NO KUI KAUA VÕIB ?! LAS OMAKSED LAULAVAD NUTULAULE, KUID MIKS PEAB SEDA ORAALSET PASKA KUULAMA MINU KÕRV JA SILMAD OLEMA PIMESTATUD NEIST KEHAMAHLADEST TÜHJAKS IMETUD LÕUSTU VAADATES ???!!! OKSELE AJAB SEE ! JA KUST SEE RAHA NENDE TEGEMISEKS VÕETAKSE ? IKKA MINU, MAKSUMAKSJA TASKUST ! VARSTI KEHTESTATAKSE KA MONUMENDIMAKS ! SITAMAJU (SELLISEID, KUS JUNN KUI ROOSINUPP PRILL-LAUAL EI LEBAKS, SEINAD POLEKS KUSEPIISKU TÄIS JA OMA VAJADUSI VÕIKS RAHULDADA KA ILMA GAASIMASKITA) NAD RAJADA EI SAA - IKKA JA JÄLLE MINGID MEMORIAALID INIMESTELE, KELLEST MUL ÕRNA AIMUGI POLE !!! SEE ON ÜKS SUUR SUUR AJUDE NUSSIMINE, MIS SIIN TOIMUB. JA KANALI VAHETAMISEST KA KASU POLE, SEST KIIMAS NÄOD JA PERVERSNE JUTT ÜHESUGUNE IGAL POOL !!!
 
:P 14. juuni 2005, kl 22.13
ära karju, egas lollid kurdid ole!:P
 
lihtsalt loll 14. juuni 2005, kl 22.56
kuidas saab üks jobust kardioloog olla nii ropu suuga kas sa muidu sööd ka selle suuga või?sellel toidul peab küll väga halb maitse juures olema kui seda parasjagu neelad.ausambad ausammasteks aga mida sa selle kaupo reede käitumisest arvad,et talt võeti autojuhiluba ära aga kantseleile esitab autoga seotud kulutusi.teoreetiliselt ta ei tohtinud ju kolm viimast kuud autoga sõita.vot nüüd võta ja karju,sõima.
 
kilu 14. juuni 2005, kl 22.56
eem, ma olen aint lehti lugend.. sry tõesti, millisest sambast käib jutt?
kohe kui teada saan, elan kaasa kah:)
 
Kardioloog 14. juuni 2005, kl 23.37
Ma kasutan ohtralt maitseaineid ning hambapasta on ka leiutatud ;))

Ausammastest üldiselt. Täna uudistes jälle kräunuti, et Tallinnale veel mingit küüditamise ausammast vaja jne
 
kilu 14. juuni 2005, kl 23.44
kuule, kardikas - sa peaks teadma, kuidas siuksed pseudomured südamele hakkavad:)
on üldteada tõde, et selle maksurahaga midagi mõistlikku ei tehta. kas sambad või miski muu jama...
 
Kardioloog 14. juuni 2005, kl 23.55
Ooh, ma juba tunnen, kuidas mul vererõhk tõuseb, palvetage, et mul koronaararteri tromboosi ei teki, muidu võite must ilma jääda ;)
 
kilu 15. juuni 2005, kl 00.10
näe, saingi huumori sust kätte (ja arvestatava:)))))
ja me ei taha ometi sust ilma jääda, nii et mida sa sammastele eelistad?
 
Kardioloog 15. juuni 2005, kl 00.17
Antud hetkel......oma pehmet ja sooja voodit, veiniklaasi ning Ian Rankin´i raamatut "The Falls" :P
 
kilu 15. juuni 2005, kl 00.25
väga hea valik - see teeb su südamele head (ja kuidas veel)....
ma loodan vaid, et miski pole takistuseks:)
 
Kardioloog 15. juuni 2005, kl 00.36
Ega jah, voodi selline vallatu koht...vein võib ka ümber minna ;)
 
kilu 15. juuni 2005, kl 00.50
no kui vein läheb õigesse kohta ümber, siis pole muud tahtagi....
ja raamat jääb teiseks korraks...
icccc
mul läks fantaasia tööle:))))))
 
Kardioloog 15. juuni 2005, kl 01.01
mul samuti, kohe eriti kõrge lennuga täna teine ;)))))) Veini läheb nii mõeldavatesse kui ka mittemõeldavatesse kohtadesse :P
 
kilu 15. juuni 2005, kl 01.06
oot nüüd, mõeldavad kohad on kõik peale sinu keha (sinu suu on eeldatav ja ei lähe fantaasia puhul arvesse), a millised need mittemõeldavad veel on..... no nüüd ajab uudishimu hulluks ja enne magama ei saa, kui su vastus tuleb:)))))
 
Kardioloog 15. juuni 2005, kl 12.31
Noh,nüüd said küll kaua üleval oldud ;))) Mittemõeldavad kohad on need, kuhu sa tavaliselt veini ei paneks,va oma fantaasiates :P
 
Au Samba 14. mai 2022, kl 15.17
See Riia traktoriga oli ikka näotu aga veel natslikum oleks olnud kui traktori asemel oleks Saksa pioneertank Leopard olnud. Tahavad ka vist pronksööd. No ma arvan et peale seda madinlikku märulit ei jää sellelt järgi muud kui sitt veri lilled ja vene kirsa jäljed
 
Soe soovitus sovettidele 09. september 2022, kl 00.46
Ah mis te nutate selle vana tankirisu pärast me anname teile haakristiga Leopardi toru keerame Ivangorodi poole ja torru paneme eriti suure päevalille
 
VaSSistliku meelsusega Siberimees 09. mai 2023, kl 13.19
Jah see oleks mõjusam olnud keerand titel teine ots toruga Ivangorodi poole haakrist peale joonistada ja kiri ka vene tähtedega Edasi Moskva peale
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!