Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Talvine küte
 
rare individual 08. september 2005, kl 10.48
Kui teil pole kiirel suveajal olnud aega tegeleda sellise pisiasjaga nagu kütte varumine ja oht, et tuba jahedaks jääb soovitaksin teile põrandakütet.
Esmalt saete lahti ja kütate ära põranda vähemkäidava osa. Magamistoas pole põrandat näiteks üldse vaja.
Kui põrandaküte saab otsa, võite käsile võtta ka lae-, seina-, diivani- ja tugitoolikütte.
 
jee 08. september 2005, kl 10.51
ma kütan ennekõike ää teise korruse kus ema pesitseb, seda hirmu mul pole et ta alla kolib, pole lissalt ruumi...
 
vanaloll 08. september 2005, kl 10.56
...selge, kes tuleb ja ehitab mulle ahju? Prooviks ka...kütta;)

Tegelt olin täitsa kindel, et jutt sellest, et meie armsad tanklad on sellel aastal end ületanud ja pakuvad JUBA talvist kütet...et siis õigel ajal käsi laiutada ja möönda, et osas .
 
rare individual 08. september 2005, kl 10.59
küte...
kütus....
 
vanaloll 08. september 2005, kl 11.01
kle, kus ma neid termineid tean, mu poolest võivad need neljarattalised sõidukid kivisöe peal kah kütta, peaasi, et liiguvad:D
* aa jätan meelde, kui meelde jääb;)
 
reaktiivmürsk 08. september 2005, kl 11.07
hea küte on bensiin ja tikud.
 
loore 08. september 2005, kl 11.13
Ma kasutaks kah, a mul talus kivipõrman, kiviseinad... see rsk ei põle... ja kätte saab kah kehvati...
 
rare individual 08. september 2005, kl 11.17
A vala bensiiniga üle ühtlase kinina Loore. Siis tõmma tikku. Ise roni laealla, seal läheb kärmelt soojaks. Ja pärast kivid ju hoiavad kaua sooja sees.
 
Manka 08. september 2005, kl 11.25
mes vingute???? Vaadake mis asja te lollikari 2sept. tegite???? Teil peaks selline polster ümber olema, et ei tunne enne veebruari kuud külma 8-0.... seega kütuse probla lahendatud. Issver sussver.... te olete ainult õgardanud....
 
reaktiivmürsk 08. september 2005, kl 11.30
Oo, manka, kuidas siis toplessiga jääb? Kui selline rasvapolster ümber, siis topless polegi nii meeeldiv.
 
rare individual 08. september 2005, kl 11.33
Missa spermamürsk jampsid, ilge sexi onju... ja hia soe/pehme.
 
Manka 08. september 2005, kl 11.35
ire, ei tea millest see diss siis koosneb????
 
reaktiivmürsk 08. september 2005, kl 11.38
Kui polster liiga paks, siis tiss ei paista välja.
 
naine3 08. september 2005, kl 11.40
huvitav...põrandaküttelt tissidele.....samas kui polster kaob siis...pole tisse üldse ollagi.....
 
reaktiivmürsk 08. september 2005, kl 11.42
Tissides ikka lihast ka veidi. On ka naisi kleenukesi, pirakate tissidega.
 
loore 08. september 2005, kl 11.42
rare- ei saa... bensiin nüit nii kallis, ei jaksa osta!!! hakkasin isegi jala käima sellepärast...
 
loore 08. september 2005, kl 11.45
reaktiivmürsk- need puha silikooni täis... mine kae lähemalt!

rare- ja tikutehas viiaks ka nüüd nii kaugele väljamaale, kindlasti lisavad niigi kallitele tikkudele tollide hinnad ka ja transpordi hinnad ja jne jne. Varsti hakkavad tikud ka maksma hingehinda. Muide ja kindlasti ütlevad et et need väärispuidust (või kadakast) ja käsitöö!
 
reaktiivmürsk 08. september 2005, kl 11.48
Appi, meie loore indiasse. Ega sealt küll midagi head oodata ole.
 
naine3 08. september 2005, kl 11.58
huvitav...kui mürsk on mees...siis on selge et mehed ei tea midagi......tissis pole mingit lihast.......heh...
 
reaktiivmürsk 08. september 2005, kl 12.02
Sa naine3, võta särk ära ja liiguta tisse, veidi ikka liiguvad. Seega mingid lihased on. Naisatleetidel kaob pekipolster tõega ära, jäävad ainult lihased, nimelt rinnalihased. Ega pekki kuidagi lihaseks saa treenida. Pekki saab põletada, treenides. seega on ikkagi mingid rinnalihased. Muidu pokk lotendaks põlvini. Ja treeni, naine3, siis rinnad on rohkem kikkis ja vormikad.
 
kaloss 08. september 2005, kl 12.07
Kas pekki saab vormida?
 
reaktiivmürsk 08. september 2005, kl 12.09
Nüüd kõik naised hüpitavad tisse peegli ees. Hea harjutus on ka: pange pliiats põiki rinna alla, kas kukub maha või jääb pidama. Järeldused tehke ise!
 
Manka 08. september 2005, kl 12.11
irw, tv kolme pealt tõeliste meeste lemmikud, saates "tegelik elu"......
reaktiivmürsk, noh su maitse.... mine kae seal tisse...
 
naine3 08. september 2005, kl 12.13
rare...rinnaalused ja -ümbruse lihased on need.....rinnas endas pole lihast....ja muideks treeningi neid lihaseid...ja ei kurda....
 
reaktiivmürsk 08. september 2005, kl 12.14
Ma pole oma maitset avaldanud, Manka! Ja telekast vaatan ainult uudiseid.
 
sarah 08. september 2005, kl 12.18
mul ei olegi kodus pliiatsit....ma ei saagi harjutada:((
 
taatkastraat 08. september 2005, kl 12.19
jah, rinnas endas pole tõesti lihast, aga ma vaataks ka neid, mille üle ei kurdeta.
 
reaktiivmürsk 08. september 2005, kl 12.22
toon sulle, kohe kaks tükki.
 
rare individual 08. september 2005, kl 12.23
Aga küttest oli ju jutt..?

*Äkki pakub keegi mulle ka mingit varianti talve üleelamiseks..?
(roosa pidzaama ja kilo porgandeid juba kingiti)
 
reaktiivmürsk 08. september 2005, kl 12.25
saan tuua palju pliiatseid, põlevad hästi. Aga nüüd lähen sööma, te seni liigutage lihaseid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!