Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
vares
 
mell 19. september 2005, kl 08.54
Tere! Loodan, et oled ikka tööl! Kuidas läks sünnipäev? Nägin nii paha und, kuidas läksin sinuga riidu, sest sa rikkusid mu tutika valge sviitri ära, pühkides sellega vist pori, olin nii pagana vihane. Üldse näen täiskuu ajal ikka sellist paska, et anna minna....Eile nägin, kuidas memm ja Jürr olid meil köögi põrandal, mõlemil selline surnu pilk, lahtiste silmadega, eeldasin kohe, et tegu on, tead ise millega, aga ei....(((
 
kuku 19. september 2005, kl 09.05
Terekest...
Mina igatahes elus, ja pidu oli tore, mida ei saa muidugi öelda tänase päeva kohta...:)
Ma näen ka koguaeg Jürri unes ja samuti täna koos memmega, ju hakkab talv saabuma...;) Muud tõlgendust nagu ei näe...
Mis siis muidu uudist? Kes kellega käib?
 
mell 19. september 2005, kl 09.07
Mis sa silmas pääd? Perekond Veli käis saunas reedel, muud pole pääle tööd nagu miskit. Kuidas siis Miku vastu pidas, palju rahvast oli jne.?
 
kuku 19. september 2005, kl 09.10
Mikk oli väga tase piduline, ju kaifis uusi nägusid.
Rahvast oli päris palju ja üks kaunishing saatis oma naise õnneks õhtul koju...:) Seega sai kõvasti nalja ja tantsu. Ilm oli ka ilus, tegime tuld, kuu oli täis, aga minul, oh üllatust, muljed olemas täitsa - imede ime.
 
mell 19. september 2005, kl 09.17
????Uskumatu, täiskuu ja muljed olemas? Jah, imesid ikka juhtub...Kas oled täna pikalt tööl? Mis muidu ka uudist?Meil pannakse kolmapäeval mingi soojapump, seega ehk saab lõpuks sooja, nii tore! Ja oktoobris ehitatakse esikusse maast laeni ahi.Seega varsti võib sisse kolida:)Kraav on kah juba kaevatud, toru sisse ja kaevust vesi keldri.
 
kuku 19. september 2005, kl 09.25
Mida-mida? Majja? Ohoo... Hullud tööloomad.
Imed ei saa otsa jah, ilgelt mõnus muidugi. Kaif kohe. :)
Kardetavasti ikka pikalt jah, ei taha küll, no üldse ei taha enam tööl käia. Lugesin, et mingi töötu prantslane võitis 76 milli euri... no mida vittu, milline karjuv ebaõiglus, mul oleks täpselt vaja olnud.
Pollarid ei pritsinud mingeid uudiseid? Mis tegite üldse?
 
mell 19. september 2005, kl 09.49
Ma olin ju tööl nädalavahetusel, seega ei teinud nagu pääle töö midagi, aga poltseidel polnud kah nagu miskit rabavat, pääle selle, et andrus ostis motika ja faktiliselt kohe esimesel päeval tegid avarii, aga hullu ei juhtunud midagi õnneks. Aga ega ma siis nüüd seda suvilasse jäämist nii tõsiselt kah võtnud...)
 
kuku 19. september 2005, kl 10.02
Ostis motika? Hmh... huvitav, ma kuulen koguaeg sellest, et neil pole üldse raha, on oma laenude pärast praktiliselt nälgas...:)Nälgas on muidugi suhteline mõiste - ihiii, oleneb, kes räägib...:)
Kas suvilasse saab siis vee sisse? Saab talvel saunas käia? See küll hea uudis siis.
 
mell 19. september 2005, kl 10.10
vot seda ei tea, kas päris sauna saab, kuidagi saab vast. Sest vesi kraani ei tule, ah ei ma tea ka sellest asjast täpselt, vesi tuleb keldrisse, aga saab vist häda pärast boilerisse kah lasta vast. Aga võlad jah, nad olid veel vist laenanud, nagu ma aru sain.
 
kuku 19. september 2005, kl 10.26
Erilised oinad ikka... absurd. Nahui neil kogu seda jama vaja on. Mnjah.
Mis moodi Sa siis sel nädalal tööl oledki?
 
mell 19. september 2005, kl 10.55
esialgsetel andmetel täna, kolma ja nelja ja sa ise? Muide, kas sa pokkerit pole tahtnud vahepääl mängida:))?
 
kuku 19. september 2005, kl 11.02
nagu ikka tavaliselt.Olen mängind ka ja isegi võitsin pisut
 
mell 19. september 2005, kl 11.04
minu teada, on su rahakotike mul auto tagaistmel....aga, mida tähendab tavaliselt?
 
kuku 19. september 2005, kl 11.09
Mingil oinal on suhtlemisvaegus... Mina see pole. Minu rahad Sinu käes? Ma ei teadnudki.
 
kuku 19. september 2005, kl 11.09
tuntsin kohe et võidan ja tegin väikse laenu aga juba maksin tagasi, peaaegu kõik
 
mell 19. september 2005, kl 11.11
tundub jah, et polnudki sina, vaid hoopis mõni muu lollike...)) aga, kuidas tööl oled muidu?
 
kuku 19. september 2005, kl 11.20
nädal järjest,siis proovin jalad kokku saada ja puhkan väheke
 
mell 19. september 2005, kl 11.24
püha müristus, kas inimestel tõesti ei ole muud teha, kui teiste juttudes käia ja panna mingisuguseid tobedusi siia??????????
kes iganes sa ka oled, kasva suureks!!!!!!
 
kuku 19. september 2005, kl 11.31
mell siin pole jututuba, siin pole kellegil oma luba.kasvab,vaikselt aga kasvab
 
mell 19. september 2005, kl 11.43
kellelgi-kellegil
hobuselgi-hobuseGIL
NB! Õpi ikka enne eesti keel ära, kui siin sõna sekka hakkad paotama!!!!
 
kuku 19. september 2005, kl 11.45
ütsin, et kasvan aga vaikselt:D
 
mell 19. september 2005, kl 11.47
ütsi aga edasi, ja ära sega palun enam vahele ja ole valvel, et keegi hoopis Sind väikeseks jobuks hüüdma ei hakka:)
 
kuku 19. september 2005, kl 11.49
siin hea kasvada,mell õbetab
 
kuku 19. september 2005, kl 12.03
mis kell täna lõpetad,kaua valves olen?
 
mell 19. september 2005, kl 14.11
kella 8-ni:)
 
mell 19. september 2005, kl 15.16
kuku, kus sa oled? äkki nüüd vähemalt õnnestub?
 
kuku 19. september 2005, kl 15.28
Ah, pole mõtet üritadagi. Vast nädalalõpus siis näeme, saame lobiseda...
 
mell 19. september 2005, kl 17.41
äkki ikka leiad aega veel suhelda?:)
 
Waroona 06. november 2023, kl 15.20
Vares ei ole laululind vares on lõugamise lind
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!