Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
NB!!! homsest teatrist
 
rare individual 01. veebruar 2007, kl 14.43
Niih.
Suurema sebimise tagajärjel on õnnestunud hankida Pärnu teater Endla etendusele "Koduabiline" 15 piletit.

Organisatoorne pool otsustas piletite jaotuse korraldada demokraatlikul meetodil: Aluseks võeti nimekiri, kes võtsid kuulda esimesi hõikeid ja tasusid piletiraha õigeaegselt.

Sellele tuginedes kujunes piletisaajate nimekiri järgmiseks:

ww 2 piletit
sarah 2 piletit (loobus)
asjapulk 2 piletit
naeruloll 1 pilet
lollipop 1 pilet
reede 1 pilet
dakoota 2 piletit
eerikson 1 pilet
postikana 2 piletit
rare individual ehk siis mina 2 piletit

Praeguse seisuga on vaba 1 pilet ja kes seda kõige enam soovib, see selle ka saama peab!


Kui kellegi suhtes on rakendatud ebaõiglust, siis palun visake kõik kivid minu kapsaaeda.
Võtan vastu ka kuulirahesid ja pussnuge ja mida vaid minu suunal nüüd teele pannakse.

Teie väga alb rare individual
 
sarah 01. veebruar 2007, kl 14.52
loobusin ülla eesmärgi nimel....kes soovib seda ühte piletit...teeb Sassis mulle ühe shampa välja:))))
 
rare individual 01. veebruar 2007, kl 14.53
sarah, kes õigusjärgselt oleks saadavaloleva pileti omanik otsustas pileti loovutada oksjoni korras, mille alghind pudel šampust :)

Edukaid pakkumisi!
 
rare individual 01. veebruar 2007, kl 14.54
Jõudsid enne sarah :D
 
sarah 01. veebruar 2007, kl 14.57
:D..et ma pärast rasket bowlinguturniiri saaks tulla sünnipäevale Sassi ja mind ootaks KÜLM shampus!!!!
 
E/// 01. veebruar 2007, kl 14.57
Tere ja
Tore (et keegi ikka viitsis..).

Aga tuli välja, et mulle papp tagasikantud, kas/kes kohapeal arveldab?
Kas 18:57 on keegi endla uksel (kes)?
 
rare individual 01. veebruar 2007, kl 15.02
piletid on minu käes ja loodan need üle anda kellelegi, kes KINDLAPEALE varakult platsis. Ise vaatan, kas 18.57 jõuan :D
 
vanaloll 01. veebruar 2007, kl 15.04
E - kõiks said raha tagasi, sest üritus jooksis omadega vahepeal umbe ja mina koos sellega:D
Aga nimekiri sai koostatud pangaväljavõttelt näpuga järge ajades...nii, et, võtan osa paha inimese tiitlist hea pmeelega enda kanda:P
 
E/// 01. veebruar 2007, kl 15.09
Thnx!
Ex seal klaarime.

Nägudeni!
;-)
 
vanaloll 01. veebruar 2007, kl 15.10
ah jah! jäi siis nii, et kontrollaeg oleks sassi juures, seal algab sissemöllimine, kohtade põlistamine kuni 48-ks tunniks, ja üldse ergutusvõimlemine koos eelsoojendusega...nii ww mulle korralduse telefoni traati mööda andis hommikul;)
 
vanaloll 01. veebruar 2007, kl 15.11
aeg jäi märkimata...alates kella 18-st!
 
poolik 01. veebruar 2007, kl 15.30
Kas mulle pool piletit saaks? Kui ei, siis loovutan oma pileti paile.
 
rare individual 01. veebruar 2007, kl 16.13
Muide - meil plaan supeleda laupäeval terviseoparadiisi veekeskuses - keegi veel tulemas on? Kui suurem grupp, siis saab soodsamalt ja tegelikult peaks vist suurema rahvaarvu puhul broneerima või siis ette teatama.
 
vanaloll 01. veebruar 2007, kl 16.16
et siis trikood kotti?
* loodetavasti tulen, plaani on võetud igaljuhul.
 
KeeduPääsuke 01. veebruar 2007, kl 18.19
mina ei tule. et ei peaks broneerimisega pead vaevama, inimestel muudki teha.
 
d-puruloll 01. veebruar 2007, kl 19.24
kle keedupääsuke ole kas või suitsusiga
mul piaasi, et sõpradega kokku saan
 
lollipop 01. veebruar 2007, kl 20.24
tehke või tina, a kui keegi meile (mina ja naeruloll) bussijaama autumobiiliga vasta ei tule, siis jõuame teatri juurde just etenduse ajaks. olenevalt sellest, kaua takso saamise ja kohalejõudmisega aega kulub.
buss jõuab Pärnu 18.40. varasema busiiga mitte kuidagi ei saa. kui teeolud head, siis võib juhtuda -10 minutit, ehk siis 18.30. a õudsalt hea oleks kellegi massina peale oma öösärgikott jätta ;))))).
tahtsin sellega öelda, et sassi me enne etendust mingi valemiga ei jõua :(((
 
vanaloll 01. veebruar 2007, kl 20.46
käppa ei anna, aga lootust võin anda, et tõld ootamas, küll kamba peale miskit ikka väljamõtleme;)
 
lollipop 01. veebruar 2007, kl 20.55
see oleks sinust väga armas. a kui sa ise tulla ei saa, palun saada keegi teine. mõtlen sellisel juhul, kui te varem kohale jõuate ennast öömajale möllima.
bussipiletid on meil juba olemas, nii et kui maha ei jää, siis kohtume!


hääd ööd siit petserimaa servalt!!!
 
tupsu 01. veebruar 2007, kl 21.38
popu....bussijaamast teatrini on viisminti rahuliku jalutamist....taksoga sa kohe kindlasti kiiremini jõua...pigem juba liinibuss mis sõidab üheminutiga kohale:D

mina kahjuks ei jõua vastu tulla....:( sry
 
vanaloll 01. veebruar 2007, kl 21.51
makah uurisin just asja, et jalgsi sealt ple tegelt miskit visata, aga probleem on rediküliga, milles asteseb ju öösärk ja muu make up:P nii, et...keski ikka ootel, arvan;)
 
armastus 01. veebruar 2007, kl 22.03

See üks ülearu olev pilet..pisteti mulle sipsti ühe telefonikõnega tasku.
Niiet Sarah Sina saad šhampa..ja mina tulen teatrisse.

Näeme homme :)
 
sarah 01. veebruar 2007, kl 23.00
armastusega armastusele:))))
*popu..pakun abistavat kätt...võin hoida su ridiküli öösärgiga seni kui joostes higisena teaterisse jõuad:D veel parem..tõmbad kuiva öösärgi õhtukleidina selga uksel:)))
 
1pilet 02. veebruar 2007, kl 06.08
..veel üle. kontaktisik: jagaja
 
pai 02. veebruar 2007, kl 08.45
poolik,
misasja?
 
poolik 03. veebruar 2007, kl 12.08
pai,
ah niisama.
 
pai 05. veebruar 2007, kl 17.23
kindlasti:P
 
Teater 17. november 2022, kl 19.00
https://www.neti.ee/cgi-bin/teema/HARIDUS_JA_KULTUUR/Teater
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!