Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
on nohu
 
ämblik 28. märts 2009, kl 12.41
surm, vara unistad siin :P
 
kärbes aknaprius 28. märts 2009, kl 12.44
No n-nääd! Üks juba oma sõrgadega päävavalgel! Kuidas siis öö surma juures oli ka?
 
ämblik 28. märts 2009, kl 12.45
mul pole sõrgu, kui oleks, oleksid sul ka sõrad, kärbes
 
kärbes aknaprius 28. märts 2009, kl 12.46
Olgu-olgu. Mis nad siis ka iganes on. Jäsemed?
 
ämblik 28. märts 2009, kl 12.48
tegelt vahet polegi mis nad on peaasi, et hästi käivad
 
kärbes aknaprius 28. märts 2009, kl 12.48
Ja? Tundub, et käivad tõesti ästi.
 
aknatihend 28. märts 2009, kl 21.38
krt...kui ikka tuul tõmbab või muidu mokk lõtv, siis ma avitan
 
ämblik 28. märts 2009, kl 21.41
aknatihendeid me ei kasuta, meil kärbes aknaprius :D
 
kärpsepiits 28. märts 2009, kl 21.51
plaksti ja problem kadund
 
kärbes aknaprius 28. märts 2009, kl 22.29
Kuhu sa, lollike, plaksutad oma piitsa? Seinale? Sooda. Lase aga jumalarahus edasi....ei ole mul sest kedagi.
 
aknatihend 28. märts 2009, kl 22.32
ühel seikleval priuse rüütlil
olgu kärbsepiits alati peos...
 
kärbes aknaprius 28. märts 2009, kl 22.35
Kule aknatihend, su tihend põleb!
 
ööpikk 28. märts 2009, kl 22.42
kle kärbes, lenda sealt priust välja, missa passid seal
 
kärbes aknaprius 28. märts 2009, kl 22.47
Siin prius on ea soe olla, kas tead. Ja igast lollakad piitsad ja nõmedad ämblikud ei mahu siia priusse mulle äda tegema.
 
ööpikk 28. märts 2009, kl 22.50
kle kärbes..ega sina juhuslikult lollipüüdja pole?:P
 
kärbes aknaprius 28. märts 2009, kl 22.51
Segast paned vä? Mis lollipüüdja? Täitsa ärakeerand õhtul...
 
ööpikk 28. märts 2009, kl 22.53
keegi oskab lihtsalt sama segast juttu panna kui sina:D
 
aknatihend 28. märts 2009, kl 22.54
ma muide...panin ka silma peale sellele delfi ööjutu kommile...sa rsk...hea oli ikka see lollipüüdja::P
 
kärbes aknaprius 28. märts 2009, kl 22.54
No andtge anteeksi! Sa'ld ika pailu võtt, ma vatan.
 
aknatihend 28. märts 2009, kl 23.02
vat kui oled naise võtt, siis oled sa ehk palju võtt...aga muidu on alati ruumi
 
kärbes aknaprius 28. märts 2009, kl 23.06
Irrw. Sa, tihend, pole ka mete suu pjaale kukkund.
 
aknatihend 28. märts 2009, kl 23.07
vada...elu on tihe, aga sellegippolest on veel kukkumiseruumi:)
 
Nohhui 09. juuni 2023, kl 14.10
Kui haistmisorgan on umbes siis tuleb lõõrid läbi puhuda nii et tatilitrid lendavad
 
viimasele 11. juuni 2023, kl 01.18
üldse pold naljakas, pigem nagu mingi hale piiksatus mõttetult lihakehalt, kes üritab suhelda.
muud kohta lamiseks enam pole? kaastunne
 
viimane postitaja pole mina sa mõttetu teeskleja 11. juuni 2023, kl 15.18
tore ,et sa ei suuda kannatada ,et siit foorumist kaheks ja pooleks päevaks lahkusin. saa üle ja hakka nutma. nüüd jätkan eksiili sest olen läbisõidul. ja viimast korda paluks mitte ahvida mu vastu argumente.
 
ja kuule vaimuhaige teeskleja 11. juuni 2023, kl 15.19
ma ei ärata surnud teemasi ellu mis surid siin foorumis 2009 . ma ei ole nagu su sõbrad kes ei saa 2014 aasta surnud teemadest üle
 
viimasele 12. juuni 2023, kl 01.13
mis vahet, idioot on idioot, sina või see teine sina. hommikul oled üks idioot ja õhtul teine.
 
ok autist ok pedo ok teeskleja ok riigi ja kogukonan reetur 12. juuni 2023, kl 07.23
ok anonüümne ku sik ok jälitaja ok vaimuhaige ok blogija ja ta alste ahistaja ok süüdilavastaja
mida iganes sa ütled vaimuhaige kõnts kelleta maailm parem oleks.
 
küsiks ka 18. juuni 2023, kl 01.02
Ja teemade spämmimine pole sinu tegu? Saad siinsetelt seda sama vastu, mida ise korraldad.
Mida sa tõhk käid ja rikud teiste sissetallatud radu? Kui sa ise midagi luua ei oska, siis ära riku teiste omi!
 
räida rautori räli 18. juuni 2023, kl 07.03
Ja teemade spämmimine pole sinu tegu? Saad siinsetelt seda sama vastu, mida ise korraldad.

ei ole ma olen seda korduvalt öelnud. mida ma sellest võidaks. sorry ma pole mingi vaimuhaige nagu su sõbrad. ja mida ma korraldan sa mõttetu vaimuhaige. mida ma vastu saan. ma räägin tõde ja fakte kummutan su sõprade valesi. vastu saan vaid mingit ininat pininat ja möginat.


Mida sa tõhk käid ja rikud teiste sissetallatud radu? Kui sa ise midagi luua ei oska, siis ära riku teiste omi!

mis radu. sa vist ikka segaduses veel ,et miks ja millest see alguse siin sai. ehk süüdista oma sõpru. nemad hakkasid mind siin laimama aastate eest nii ,et. mingi anaalist ägisemine ja vaimuhaige podin pole mingi rada vaata. ma ei oska midagi luua HAAHHAHAHAHAHAHAHAH. ma olen loond fistsi võitluskunstide sarja, lost sword next generationi sarja ja let the right one in 2 ja skorpion sarja ja võlujõu sarja ja palju teisi sarju. sa teaks seda kui sa minust REAAALSELT KA midagi teaks. oh sa oled kloun. mida need teised loond on. peale mingi varastatud video klipi mida nad ei llooond. peale anaali teemade. mida te olete loond. mida need TEISED on loond. võta peegel ja pane omale ette punane klouni nina ja tee omale klouni meik ka.... ausalt sa oled kloun
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!