Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
vaja lennuk osta
 
pinnaltuputaja 02. august 2009, kl 00.38
still veiding ä plein
 
lollipop 02. august 2009, kl 08.05
kuledsa uputaja, kui sa lennukit ootad, siis aru mai või, miks taga nutad meie piloodikest. lennumassinaid on tuhandeid.
mind on ammu õpetatud - ära jookse poisile ja bussile järele, tuleb uus (ja uvitavam).
 
Anja 02. august 2009, kl 08.31
aa, pinnaltloputaja..see juba täitsa pandav teema..
mul eralennuk täitsa olema..sõidab üle nii alt kui pealt, seest jätab tummaks..icc
 
vesta 02. august 2009, kl 11.21
Pinnaltuputaja otsib lennukit mitte keppi.
 
zoooda 02. august 2009, kl 11.59
kepile oksad külge, luud valmis ja lendu...voilaaaaa
 
pinnaltuputaja 02. august 2009, kl 14.44
õige, vesta...upsil keppi nii, et mustab:), aga lennukit nema
 
lollipop 02. august 2009, kl 16.11
vada uputaja, poleks me suvepäevadel keppe roosa lindiga punti sidunt, ei saaks sa uhkustada miskitki :)
 
pinnaltuputaja 02. august 2009, kl 16.38
vat ei ole kursis teie kokukal peetud sado-maso mängudega:P
 
nõid 21. august 2009, kl 17.08
Luuaga saab rutem ja mugavamalt. Tahad?
 
pinnaltuputaja 21. august 2009, kl 23.58
seda küll, aga koos nõiaga oleks turvalisem ehk
 
parm 22. august 2009, kl 20.17
soeta siuke ilma ventilaatoriteta, aint siuke mis imeb
 
pinnaltuputaja 22. august 2009, kl 21.12
no kui imemisega koos saab, siis pole ju kuhgi kanti kiiret:P
 
lollipop 22. august 2009, kl 21.15
kuledsa uputaja, kas selleks oligi siis lennukit vaja?
 
pinnaltuputaja 22. august 2009, kl 21.19
lennuk oli ahvatlev ettepanek, Pedro väljameelitada
 
lollipop 22. august 2009, kl 21.20
et siis Pedro imemisvõimeline?????? ;P
 
lollipop 22. august 2009, kl 22.04
ahah, jõudis kohale - Pedro on nigu raketa tolmuimeja siis. et uue nime ja viimase peal tehnoloogiaga kah - surfab arvutis ;P
 
pinnaltuputaja 22. august 2009, kl 23.35
popi, sa pexad ikka segast pimedas:)
 
bol 23. august 2009, kl 00.59
mul praegu hakkab juba looma :D mis teha vahest on ka häid päevi et siis nagu mõistus kodus:D:D:D
 
lollipop 23. august 2009, kl 11.08
no mis lollilt ikka tahta :D
tere omikust!
 
lennukipoe omanik 24. august 2009, kl 18.51
Ja mitu euri siis ka taskust välja pudisebää? Mul on üks vana, tappasaand käula, MiG-27....venkud on ta'st enamvähäm kõik, mis on võtta olnd, välla võtnd..seisab siin...angaarinurgas...ämblikkude ja muidusigudikkude meelevallas, äki lähäb kaubaks, mes? Keevitad natuke, kõpitsed siit-sealt, täiendad omapoolselt, siis registreerid ARK-is ära ja sõidad nigu suumahher. Kasvõi Pärnu.
 
lennukipoe omanik 24. august 2009, kl 19.09
Noooh??? Ei pudisegi midagi, jaah? Krt, tahtma olete mihklid a pärast...siis kargab iga konn oma lompi tagasi.
Kurat. Kuni te siin kõnevõime tagasi saate, ma teen koffi ühe. Ja konjaki ka.
 
lollipop 24. august 2009, kl 19.34
krt, viimasel ajal muutub siinne keskkond alkosõprade kogunemiskohaks.
kuledsa lennukipoe omanik, rahvast tuleb kaine peaga teenindada.
mu meelest.
 
lennukipoe omanik 24. august 2009, kl 19.33
Irw. Nää, üks on elus. Ma mõtsin, et olete kõik maha surnd. Siakrippi.
Tead mis. Oma asi, misukses olekus teenindan. Kui ei taha, ei teeninda üldse. Vat nii!
 
Anja 24. august 2009, kl 19.41
lollipop, akas pole mitte lolliklubi see kõige suurem alkoreklaamija..mu meelest oli siin aastaid tagasi selline alkoteema et.. nojah.. ehk lollid on kah oma lollusest õppind..;b

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?f=53&i=64474&t=64246
 
lollipop 24. august 2009, kl 19.47
kuledsa Anja, alkost akatakse rääkima reedesel pealelõunal. nädala alguses mitte üks piisk.
vatniivat :D
 
pinnaltuputaja 24. august 2009, kl 22.48
uzza...või et meitel maarjamaal kohe lennukipoe omanik kah olemas?
no selle MIG-ga see proble, nagu itaalia naisega...saab alles pöörded üles, juba vaja maanduda, aga egas siis neid pille ju niisama ei istuta tagasi...neil pööded üleval ja tahtvad lennata...moel või teisel.
tallinnas on küll olemas pikk jalg, aga äägitakse, et pärnus jälle lennuada lühikese jalaga, seega...ma ei saa, krt pidama ju sinu MIG-uellaga.
otsi oma laost miskit sujuvamat riista.
 
lennukipoe omanik 24. august 2009, kl 22.59
Sujuvamat riista? Sa'ld nagu mingi imelik tüüp vä? Eksa sitsi omaenda riista otsas, krt. Kui tahad. Ja säti lend täpselt nii sujuvaks kui sobib.
A tägält ka...mis tahtsid muidu, vana? Nohet siin kohe sedasi rõkatasid? Tuled Pärnu komandeeringusse vä? Njo tjuule-tjuule, kjull me sinule sobiv tjeeegevus siin leidma!....irw.
 
pinnaltuputaja 24. august 2009, kl 23.14
nagu ütles Mart Juur...vana erusõjaväelase(piloodi) tunnen ma juba kaugelt ära.
vada...pärnus vaja jäerltulev põlv väljakoolitada, nu ma siis sondeerin pinda transpordi küsimuses
 
piloot Pedro Arriba 24. august 2009, kl 23.16
Lugesin präägast midagi jubedat. Üks nooreärra kirjeldab ühesõnaga, kudas tema on armund 55-aastasesse vanamutti. Tuletaevasappi!!!! Noh, siin kuskil oli, femmides või...ma ka'i mäleta änam.
Miste arvate, onse nagu normaalne vä? Minu arust on ikka jummala hälbeline värk. Ehk siis - minu jaoks saab just praegu kuskil oma elule alguse üks kena meesterahvas. Inimesed on ulluks läind. Tehku tööd, krt. Ja mõelgu vähem igast jampsi välja. Ja keppigu omasuguste tallekestega. No kujutage ette - 55-ne vanamoor noore poisiga. Jee-rum.
 
piloot Pedro Arriba 24. august 2009, kl 23.15
Aa-aaa...Ma võin aidata. Välja koolitada. Midaiganes. Mul on luba ka. Nr.Ay251UUU-C47. Nihukest luba nähes akkab Liidja Koidula kuju ka ingama!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!