Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
tuumajõul töötava käokella fundamentaal-probleeemid
 
Kevin-Jevgeni Kurkpaun , sillamäelt 01. aprill 2012, kl 15.08
oleks vaja natuke nõu.

Kui ristpolter hübriidpolümiidist horisontaal-püramiidi mõttelise kvant-niidi külge ühendada miniatuurne saksofon kas oleks võimalik osutit osutada suvalisuse ränk-generaatoriga???
Lisaks, kui kontsentreerida külgkorviga triikraua õli kas oleks võimalik saavutada minimaalne termotuuma refleks mis kasutaks aktiveerumisel ketsupi isotoope?

Ma tean et need on lihtsad küsimused aga palun aidake ikkagi.Eriti hästi pidavat teemat valdama lollipopu kuid ma olen kindel et siin on palju eksperte kes teavad millest ma räägin.


Kõike paremat soovides, Jevgeni
lollipopu 01. aprill 2012, kl 16.57
hihihiiii, ehk kinnitaksid hoopis ennast pitingu külge, vältimaks kerglast lendutõusmist ja kasutaksid nebulaarspektrograafi, vaatamaks mulle sügavalt silmisse, milledes ostsilleerib vaevuleitav polünoom.
et sul pead segi ajada ;PPP
mis puudutab teist lõiku, siis kahjuks külgkorv ei konvergeeru väga edukalt triikrauaõliga, puudub homoloogia, isegi olenemata ketšupi isotoopide aktiveerimisüritusest.

a nõu võin ma sulle anda, Jevgenike. äkki nimetad litraaži?
et ma ei peaks ristsõna lahendama hakkama.
ikkagi pühapäev.
lollipopu 01. aprill 2012, kl 17.53
Jevgenike, kui vana on siil, kui veduril kõik mutrid küljest keerata?
 
Kevin-jevgeni, Sillamäet 01. aprill 2012, kl 18.14
Suured tänud asjaliku vastuse eest. Nüüd lahendan kindlasti oma probleemid.

Aga siil ei vananegi kunagi sest ta maksab kaardiga. Kas Lollipopu töötab ikka rabarberi piltidega flanell t-särkide disainerina? Nautisin kohutavalt neid särke kuid mu lemmikuks jäi ikka too kliimaseadmega hommikumantel mille seljale olid sa nii ettenägelikult õmmelnud veneaegse ranitsa, otstarbekas ning trendikas siiani. Päikest.

Btw kui teil aega võiksite mind aidata lapse nimega kuna mul sugulastel laps sündimas ja nime soovitused on teretulnud.

Ma ise mõtlesin neid eksootilisi nimesid. Kui on poiss siis oleks igavesti ilus nimi Vincento-Anatoli või Juri-Philippe, kui tüdruk siis Anu
lollipopu 01. aprill 2012, kl 19.12
nonäedsasiis, kui vähe on mõikord abiks vaja.
võta heaks, Jevgenike!

ei, olude sunnil pidin loometegevuse stiili vahetama. nüüd ajan vahtu suust välja.
tore, et klimaatoriga hommikumantli asukoht ilmsiks tuli. soov oli selle mitteautonoomsust ümber tehnifitseerida autonoomseks, loodussäästlikkust silmas pidades.
ranitsa jätan muutumatul kujul alles, sest aastatega muutub palju asju hinnalisemaks.

kas tohib küsida, mis rahvusest on sündiva lapse isa?
 
Kevin-Jevgeni Kurkpaun , sillamäelt 01. aprill 2012, kl 19.34
Sündiva lapse isa on belgias elav senegalis sündinud kuid vene-uruguay sugemetega ja ema on leedust eestisse kolinud moldoovlane.

täna on pühapäev seega võtan su hommikumantli ja sean sammud sauna nüüd, õlu on külmas ja peale haukab suitsuvorsti ning haput kurki:P Oleks nüüd veel keegi parasjagu selga ka abis pesemas oleks täitsa top-top:D

kaunist õhtut teilegi
lollipopu 01. aprill 2012, kl 20.34
noh, siis pole siin midagi keerulist nime väljamõtlemisega.

poisile - Kaur-Mattias
tüdrukule võibki jääda Anu

soovituseks Jevgenike, ole saunas Leiliga ettevaatlik. pole eriti kena kui naisele vahele jääd ;P
 
Matz 14. detsember 2022, kl 18.21
Ära sa ütle ka venemaal hakatakse sarnase katsega täiesti enneolematu tasemeni jõudma. analooge mitteomavas reaktoris on laserid asendatud ukraina sanitaarportselaniga ja vesiniku asemel on õigeusklikku putleri pähelöönud piss. saadavad tulemust hakatakse tsaaririigi rahvale peagi propaganda asemel sisse jootma, pidavat tõhusamalt mõjuma
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!