Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Soodushinnaga saadaval Mükopasta
 
von Freen 05. oktoober 2012, kl 18.22
meite kliinikumil on hiameel kõikidele kaua ja vähamkauaaegsetele klientpatsientidele teatada, et meite kliinikumi saabus just õigeaegselt, enne suuri lumesadusi uus kõike raviv toode "Mükopasta"

seoses arstide ja meditsiinitöötajate varajase lahkumisega vaba riigist ei pia keegi enam kartma, et jääb seetõttu ravita või peab samuti vara lahkuma.

Mükopasta sisaldab erinevaid antioksüdantlikke baktereid, mis saavad hakkama peaaegu kõikide haiguste ravimisega. Mükopasta on meeldiva Corega Polidendi maitsega ja sobib ka diabeetikutele, sest ei sisalda diabeesi, eesi (s.h. E621), aasi-oosi ega muid kahjulikke aineid, on rasvavaba, värvainete vaba, säilitusainete vaba ja laktoosivaba.

koostis:
keedetud vesi
etüleen
värske kurgi ekstrakt
prootium
deuteerium
arbuusijahu
spinatimaitseaine
lõhnaaine (osoon)

1kg pakike maksab tutvumiskuul 64 juurot ja seda saab tellida ainult Oburjest, AM.Kalojaani straße 2, skisokliinikumid GmbH
 
ja 06. oktoober 2012, kl 05.21
mina tahtsin juba mükopastat perele lõunaks teha. ennegi seentest ja spagettidest korralik kemüse kokku käkerdatud. nüüd jääb vist retsept poolikuks, momendil ei tule ühtegi balta turu letti ette, kust deuteeriumi hankida.
 
skiso 06. oktoober 2012, kl 15.04
deuteerium ja prootium on raske vee osad
rasket vett on raske saada
eriti turult
ja kui saadki, siis on raske tassida

soovitan siiski Mükopastat, kus see hia vesi sees juba on

http://www.ekspress.ee/news/paevauudised...
 
ww 07. oktoober 2012, kl 14.35
kui suure kiirgusega peaks siiski arvestama..
mul on kuskil sokipaar,mis on hakanud oma elu elama ja ei tahaks seda idülli rikkuda..
a muidu võtaks küll nii paarsada grammi
 
talent 08. oktoober 2012, kl 12.14
Mh... raske juhus jah. Või see, vesi ikka. Krt seda teab - kaalub liiter kilo või mitte?

Maisaandaru, kas see pasta on seespidiseks või välispidiseks tarbimiseks?
 
ww 08. oktoober 2012, kl 15.02
nii sees,kui välispidiseks-autor sooviab seda toodet eriti näomaskideks kasutada..
 
von Freen 08. oktoober 2012, kl 15.27
ühes teises tähtsas teemas joonistus välja, et näomaskiks sobib rohkem nigu jood
 
ww 08. oktoober 2012, kl 15.56
jood on ka hea-eriti gipsile,gangreenile ja läkaköhale..
 
talent 08. oktoober 2012, kl 16.44
Kõlab nagu kehakoorija...
 
NUMMIKAS 08. oktoober 2012, kl 16.48
Siis kui kassihaigus parajasti sinu keha koorib, sobib jood suurepäraselt. Kooliarst ütles.
 
von Freen 08. oktoober 2012, kl 18.49
at to she from: NUMMIKAS
see oli näpukas jah?
kassiahastus ikka vast, mitte kassihaigus eksole

if it com here: talent
kõlab kõlab
aga kõige paremini kõlab segakoor ja meeskoor mitte kehakoor

segakoorija vs meeskoorija

what on an the: ww
kiirgustase on ¾ µ¶ (1,14 x ¼ 2³) kus µ¶ on likviidne tšernobõli etalon ja karta pole midagi vaja ses suhtes

ja autor ei sea piiranguid toote kasutamiseks seespidiselt, välispidiselt, sisevälispidiselt, väliseespidiselt ega sisse-välja-sisse-välja-pidiselt

paarsada grammi saad võtta pärast seda, kui oled 1kg välja ostnud ja kodus isuäratava tootepakendi avanud

sis võid võtta nii paar grammi, paarkümmend grammi, või koguni paaritusada grammi
ei ole takistusi
 
NUMMIKAS 08. oktoober 2012, kl 19.47
From pam taram tiritamm Freen tareen.
Eks igaüks oma rikutuse tasemelt joodile läheneb. Esimeses klassis ei teata kassiahastusest tuhkagi- seega oli tegu ikka kassihaigusega.

* Mina oma rikutuse tasemele vastavalt võin kinnitada, et ei olnud näpukas ;)
 
von Freen 08. oktoober 2012, kl 19.55
noh, hia seegi siis...
nuhet, et nii vähe rikutud või nii

ahet esimeses klasiis ei tiata kassiahastusest muhvigi?
no lubage küsida, kustkohast need kassihaigused siis tulevad ja millised nemad kõik on?

karvane kopsuturse, marulinetaud ja kassiahastus on ainsad kassihaigused mis meie kliinikumi logiraamatus kirjas on

missugune neist Teie esimese klassi lastel keha koorib?
 
NUMMIKAS 08. oktoober 2012, kl 20.25
Tegelikult on see üks komplitseeritud koorija.

Algab see juba tavaliselt enne esimesse klassi jõudmist, kui väikesed tegelased hakkavad huvitavaid karvakerasid sabadest sikutama ja nood oma teravate küünistega osavasti ahistajate käe- ja näonahad maha koorivad. Siis veel joodi kasutada ei saa, kuna too kollane vedelik on veel kibedam kui koorija ise.

Selle aja peale, kui algab esimene klass, on kassidel ahistajate tõttu tekkinud ahastus ja nad viibivad enamjaolt koduseinte vahelt kaugemal, mõnes eriti ebasteriilses kohas, saades sealt kahtlaseid nahahaigusi. Kui nüüd see esmaklasslane tuleb ja oma armsa kiisukese silitamiseks sülle krabab, siis kass tavaliselt viisakusest küüntega ei koori, küll aga satuvad pahalased kassi nahalt krabaja kehale ja asuvad seal suurte laikudena nahka koorima. Vot siin tuleb appi jood, sest keda enam huvitab, et see vedelik ikka sama kibe on kui ennevanasti- suur laps, kannatagu ära!

Kui sellest kirjatükist jääb väheseks, et teie saaksite oma kliinikumis teha tulivärske sissekande oma loguraamatusse, siis võin homme kooliarstilt täpsustusi nõuda.
 
von Freen 08. oktoober 2012, kl 20.48
täpsustused oleksid teretulnud jah

muidu meie veel äkki arvame, et tegemist on kassi asemel pahade  tegelaste microsporum, trichopython ja epidermophyton, kes on õnnistanud patsienti dermatofüütia-pügaraig-mikrospooria ehk zoofiilse mükoosiga

a see kooliarst on Teil vist vägavana ja veneaegne eksempljar, sest kunagi pimedas keskajas raviti seda nahaseent tõeste 5% joodilahusega
 
NUMMIKAS 08. oktoober 2012, kl 21.20
Jah, see eksponaat on meil tõesti üle seitsmekümne aasta vana, aga mina arvan, et Teie, von Freen, seda keskaja-õudusjuttu vaid seepärast räägite, et paremini oma mükopastat müüa.

Teagi nüüd kohe, kas hakata vanainimest homme ärritama, et talle teatada, et tema ravimeetodite "parim enne" on möödas.
lollipopu 08. oktoober 2012, kl 22.01
hei, mul on ahjukartulid, kus mükopasta on? lisaks natuke sellele veel vürtsi, saaks kena õhtusöögi!
 
talent 09. oktoober 2012, kl 13.15
Meeskoor mulle meeldib!
Kehakoorena võib kasutada hapukoort (eriti peale päevitamist) või siis niisama mingi kest üll visata.

Nummikas - sinna "parim enne" järele saab omaalgatuslikult midagi lisada. Näiteks "parim enne järgmist" või "parim enne homset".
 
NUMMIKAS 09. oktoober 2012, kl 20.07
Talent, ma hakkan "parim enne"t omaalgatuslikult muutma siis, kui mul endal hakkab "kõlblik kuni" läbi saama.

* Kellele ei meeldiks kehakoorena meeskoor... ;)
 
von Freen 09. oktoober 2012, kl 21.25
jestsas!

popu kah kosmosest tagasi!

kaaluta olekus pakutavatest tuubetoitudest ilmne siiber ja vaaritab nüüd ahjus muudkui kartuleid.

see ahjukartul (üks) ja ahjukartulid (kaks või enam) üks (või enam) minu lemmikutest on ja siin sa nüüd, ilmselt tänu sealpool stratosfääri pakutavale hiale ülevaatlikule pildile, mida võib täiel rinnal nautida allapoole vaadates, nägid meite kõiksenõrgemad kohad närvisüsteemis ilusasti ära ja said mu oma ahjukartulitega ilusasti, nigu kord ja kohus, tasakaalust täiesti välja viia.

___________
**mükopasta on hia küll aga mitte nii hia, et sellega ahjukartuleid määrida
 
talent 10. oktoober 2012, kl 01.25
Maitia, ma kartult ei söö, a koor on ää iga kell.

Nummikas - kõlblik kuni naiste puhul? Mingi kibestud oled või mis? Naised on iginoored, mehed lihtsalt. Noored. Enda arvates. Uumorit peab ka olema ju. Vaata või Vormsi Ennu.

* femm talent on rääkinud. Röökinud, kui soovite.
** paremale. ära.
 
Tume Tumba 10. oktoober 2012, kl 20.48
Kas seda Mökupastat ei oleks mõttekas kodumaal mingi salendava, ahendava, lihviva ja pinguldava ja päevitanud jume andva lahjenduspreparaadi pähe müüma hakata?
Reklaam teha photoshopiga, et ''enne'' ja ''pärast'' kasutamist.
Aga kui kirjutada, et teeb naha valgeks ja jume rõõsaks, saaks kohe teha õnnelikuks tsibiljon aasia naist, kes kõik heledast näonahast unistavad.
Ekspordiartikkel missugune:D
Ei pole kade, kingin idee!
 
talent 10. oktoober 2012, kl 23.04
Tumba, sa igatsed mingit lumivalget punase näoga asiaati? Mu inglise keele õpetaja Sepp oli kunagi selline. Ausalt, polnud kõige parem komplekt. Asiaadi puhul ei kujutaks kohe üldse ette...
Ja kuisand inimkaubandusega tegelema hakkad, siis võib kehvasti minna. Näe, minu salakaubandus laideti üldse maha. Pidand olla nii salajane, et isegi kaubast ei saavat lahti. Mis teed siis sihukese jamaga?
 
NUMMIKAS 10. oktoober 2012, kl 23.51
Ehee, popu hakkab nüüd oma ahjukartuleid mükopastaga pleegitama ja lihvima, samas need kartulid ka ahenevad kenasti. See peaks ka herr von Freeni taas tasakaalu viima. Väärt idee mu meelest!
 
dish 11. oktoober 2012, kl 05.18
Voi Mükopasta, ohohh? No annab ikka käändsõna välja mõelda, tere tulemast.. Lolliklubi heas mõttes täiega!
 
skiso 11. oktoober 2012, kl 11.17
meie ajalehe järjepidev tellija ja meie kõikide pakkumistega hästi kursis olev kodanik teab, et meite kliinikum on juba varemalt erinevate aegade jooksul välja pakkunud nii igasugused salendamised kui valgendamised
_____________________________________________________

29. mai 2012, kl 18.44
Skisokliinikud GmbH pakuvad alustajaile ja ka edasijõudnuile täiesti uudset Hispaania "Söö saledaks" e "Mierda vacío" dieeti kontrollitud tingimustes kuni jaanipäevani soodushinnaga 31.99Eur/ööpäev! kliendile eraldatakse vajadusel palat ja hooldeõde, kes kontrollib profülaktilisi protseduure ja arenguid.

*******************************************************

meediakajastus:

- "See on hämmastav, kuidas ma sõin nädal aega tohututes kogustes toitu, aga võtsin alla 6kg ning teisel nädalal veel 8 kg! Midagi nii ainulaadset pole ma kunagi kogenud!"
[Alisaisa Aisaijah - Borboduri templi kuraator]

- "Enne "Mierda vacio" dieediga tutvumist oli mul probleeme kehakaalu, näonaha, hüppeliigeste, seljavalude ja kinnise ninaga. Lihtsalt uskumatu, et "Mierda vacio" muutis KÕIK minu probleemid olematuks juba kahe nädalaga!"
[Wondy Stever - Fallujah krediidipanga president]

- "See on täiesti uudne ja uskumatult effektiivne meetod! Avasime jaanuaris oma ajakirjas sellele pühendatud rubriigi."
[Promme Carlsson - "International Medicpro" peatoimetaja]

- "Meil sai sellest dieedist abi terve pere! Käime nüüd regulaarselt kaks korda aastas protseduuridel, sest sellest on saanud meile lausa elustiil."
[Proua Tuulik - koduperenaine Karinurmest]

*******************************************************

väljavõte esimese nädala näidismenüüst:

ESMASPÄEV-NELJAPÄEV
7:30 hommikuoode
*Valla "doktori" või "juustu" vorsti 150g
*Juustulaadne toode (erinevad, viilutatud!) 150g
*Delma margariini (maitseb nagu ehtne või!) 50g
*2 klaasi Glaubri soola veelahust 2x200g

9:30 hommikusöök
*suitsu maitsega kanaviinerid kanalihamassist 250g
*hõrk tärklisepuder pekitükkide ja ploomimoosiga 200g
*räimemaksapasteet tikritega 100g
*keedetud kartulikooresnäkid 200g
*marineeritud viinamarjad 150g
*kaks tabletti burgeeni

11:30 lõunaoode
*rikkalikus searasvas praetud rupskid 120g
*keedetud kliid rosinaga 200g
*lõhe silmad soola ja pipraga 50g
*Glaubri soola veelahus 1x200g

13:30 lõuna
*piima-verivorsti supp porgandite ja hernestega 250g
*kuivatatud seajalad ohtra peedipuljongiga 250g
*guljašš herneskarplastest
*kuus viilu "Sire" toodet
*kooreasendajast kohukesed 100g
*kaks klaasi Senna teed (400g)

15:30 õhtuoode
*hautatud räime-rabarberi grillvorstikesed naturaalses sooles 200g
*kirssidega täidetud kanapõied küüslauguga 100g
*nõgesetoorsalat röstitud kruubiga 100g
*Bisacodyli 3 suposiiti 30mg

17:30 õhtusöök
*pestud makaronisalat "Itaalia" värske kurgiga 200g
*kaerakile jahutatud 150g
*piimas keedetud "sibularattad" mustsõstradžemmiga 100g
E;K-
*Rootsi hõrgutis "Surströmmi" mannavahuga 150/100g
T;N-
*Soome hõrgutis "Maksalaatikko" müsliga 150/100g
*Regulaxi 80 tilka e. 30mg

REEDE

*suur veepäev! patsiendid saavad esimesel nädalal juua ainult 1000m sügavuselt saadud Arteesia vett ja kogused ei ole piiratud! alates teisest nädalast lisandub reedeti 13:30 pärnaõietee.

LAUPÄEV-PÜHAPÄEV

*...

tahad teada, mida hõrku söövad meie "Söö saledaks" kliendid nädalavahetusel?

registreeri ennast juba täna ja sa saad kogu menüüga tutvuda probleemivabalt!

Ära kõhkle! Suvi on alles ees!


skisokliinikud GmbH
Oburje

ajalehenumbris
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?9,1159...
____________________________________________________

19. veebruar 2011, kl 11.42
skisokliinikumide vana hea uus toode naha valgendamiseks

http://www.upload.ee/image/2738348/Floravalgus...

ajalehenumbris
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?9,1081...
 
talent 12. oktoober 2012, kl 12.59
Kas ma saaksin palun räimemaksapasteedi retsepti ja tikritest - kas karusmajrjadega võib asendada?
 
von Freen 12. oktoober 2012, kl 15.26
ikka saab

delikatesspasteet:
200 grammi räimemaksa
1 TL vett
NO soola
15g zelatiini
1 porgandiratas
kolm tikrit

räimemaks, porgandiratas, sool, vesi ja zelatiin ajada läbi hakklihamasina. tikrid uhmris purustada õrnalt pressides. kõik kokku segada ja kuumutada 100 kraadini. lasta jahtuda toatemperatuurini ja panna külmikusse. valma.

tavaline säästupasteet:
100 grammi räimemassi
100 grammi tärklist
2 TL vett
NO soola
üks karusmari

räimemass, tärklis, vesi, sool ja karusmari ajada läbi hakklihamasina. saadud massi kuumutada 100 kraadini. lasta jahtuda toatemperatuurini ja panna külmikusse. valma.

TL - teelusikas
NO - näpuotsaga (nimetissõrmeotsaga)
lollipopu 12. oktoober 2012, kl 19.39
teiega võib lihtsalt nälga jääda.
mis tähendab - näpuotsaga? ega ma nina noki. täna ei ole kaevurite päev.
 
Tume Tumba 12. oktoober 2012, kl 22.21
Päevatamisest / klaarist jumest - no miks siis kohe nii sõna-sõnalt võtta, PR-trikk. Kõik usuvad ja on õnnelikud.
Kui kaup ei lähe, tuleks rõhuda rohelisele mõtlemisele.
Öko-Mökopasta!
Paluks mitte unustada, et naised ei osta asju Xnuts kilekotikeses. Pakend peab olema kaunis. Kasetohust ökokirnuke, perhäps?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!