Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
lolliklubist
 
Sugutäkk 03. juuli 2013, kl 23.59
Ok, raske kirjutada aga teen seda ikkagi kuigi teades, et kõige viimased jäänused lolliklubist loevad seda, mitte et Teid solvata. Kunagi kui siin tegutsesin, siis mingi aeg loodi lolliklubi. Alguses oli võõras mingi uus klubi kus mingid ainult liikmed tegelesid aga nüüd on siin ainult võõrad. Miks nii? Mina isiklikult arvan, et kui mina lahkusin, lahkusid paljud klubiliikmed kuna MINA olin see kes küttis seda klubi kuigi vahel teid lugedes ei näinud ma seda. ihihi. Ja sellepärast ma lahkusingi, Teie klubi võõrandas mind! Ma tean, et te lugesite mu kommentaare ja siin salakavalalt mõnitasite mind ja seepärast ma lahkusingi ja teie ka kadusite. Kuigi üritate jätta muljet, et aeg on teid lahku viinud..., pff kes seda usub. Vananedes pigem peaks just vastupidi olema. ;)
 
oled jah vana 04. juuli 2013, kl 05.46
tee siis oma isiklik debiilikute klubi. pole vaja siin teiste nina all avalikult möliseda.
 
Konstantin Vanapäts 04. juuli 2013, kl 07.29
Kuidas lolliklubi loodi?Kas liikmed olid omavahel varem tuttavad?Mismoodi liikmeks saada üldse?
Lihtsalt inimlikust huudisimust küsin:)
 
Konstantin Pyts 04. juuli 2013, kl 07.41
Jah, paldiski maantee alalised elanikud. Palatis hakkas igav ja nii ta sündiski.
alissandra 04. juuli 2013, kl 08.00
Lolliklubi pole ju päris kadunud, aga kes siin siis viitsib enam passida ja lolli möla ajada, kui seda saab ka teha silmast silma (ja nii ongi).

Tuttavaks saadi ikka siin virtuaalis.
 
50+ 04. juuli 2013, kl 12.44
Ei ole see lolli möla ajamine kuhugi kadunud. Kui tihti reaalis ikka kokku saadakse! Paari tuntumat nime võib nüüd õige tihti 50+-is kohata.
Eks kala otsi kohta, kus sügavam, inimene, kus parem.
 
von Freen 04. juuli 2013, kl 13.21
mina otsin default kohta, kus on lollim rahvas ja saab rohkem nalja

kui siin oleks 80+ vhoorum, kus eeldatavasti kohtaks veelgi seniilsemaid sõnavõtte, kui 50+ vhoorumis, siis ma kobiks kohe ruttu sinna igatahes
 
NUMMIKAS 04. juuli 2013, kl 13.42
Skiso, sellise väljaütlemise peale viskavad eakad su oma foorumist kus kuuskümmend. Kuda sa julged parimais aastais härrasid/daame seniilsete sõnavõttude autoreiks tembeldada???
 
von Freen 04. juuli 2013, kl 14.26
mida inguda siis kogu aeg?
24/7
küll maa külmund, küll kärss kärnas
eriline inimtõug

ja mul nagunii jumala poogen mis kuskil telhvi nurgas toimub või ei toimu. aga eriti seniilsete teemade ja sõnavõttude puhul ma lihtsalt vahel EI SAA oma näpukesi taltsutatud :))))))))))

* vaja enesearendusega sügavuti edasi tegeleda
ükspäev võibolla saab asja ka
 
NUMMIKAS 04. juuli 2013, kl 14.28
Saab, saab.
 
NUMMIKAS 04. juuli 2013, kl 17.46
Kuule, sugut äkk, kui sa nii keskne kuju oled ja lolle ligi tõmbad kui hunnik kärbseid, siis organiseeri selle aasta klubikate kokkutulek. Sinu eestvedamisel peaksid ju kõiksugu ammukadund karvased ja sulelised siit ja sealtpoolt Tallinnat kohale ilmuma.

Ehk on aeg ravinud kõik haavad ja salakaval mõnitaminegi jäänud minevikku...

Tänan.
lollipopu 04. juuli 2013, kl 23.31
ah et nüüd kisub siis gallupiks - olla või ollallaa .....
vahet pole, mu arust.
las igaüks olla seal, kus ta parasjagu olla soovib.
mind näiteks (sõna otseses mõttes) kisub lõbusate inimeste seltsi. ka kurbi võin lohutada.
a õelutsejad saadaks ......... sirtsu sohu.

nigu tibu mainis teises foorumis -
... siin on vaba internetiruum ja senikaua kui omanik seda laseb olla, peaks olema rõõmus ...

ma toetan tema arvamust!!
alissandra 05. juuli 2013, kl 08.07
Sirtsu sohu võiks ju minna või kuskile mujale, sest murakad peaks olema soos, aga mujal metsas on kukeseened...mmmm, sain just esimese 5 liitrit praetud. Maasikamoosi sai ka 15 liitrit purki, nii et esimesed varud sel suvel varutud, nüüd võib mere äärde suvitama minna.

Teile, igasugustele delfis suvel passivatele, edu lolli möla ajamisel!:) Kena nädalilõppu!
 
von Freen 05. juuli 2013, kl 09.27
lahja, alissa, LAHJA!

aga ma tean ka miks on lahja.
nimelt SELLEL aastal käisin ma enne sinu meesnaiskonda SEAL ära ja tõin kolme ja poole tunnikesega kaks 10 liitrist ämbrit neid kukeseeni SEALT süüdimatult välja.
ja minu meesnaiskond oli samal ajal 40 kilu meetrit eemal Sirtsi soos ja korjas poolteist ämbrit murakaid.

maasikaid ja mustikaid ei viitsi keegi meie meesnaiskonnas millegipärast aga korjata praega. esimesed saavad tegelikult juba läbi ka, aga teisi on küll kõik kohad paksult täis kuidagi vara sellel aastal.
 
punane joon 05. juuli 2013, kl 14.42
20 liitrit kukeseeni? :O Mis sa nendega peale hakkad? Paned sügavkülmiku täis? Või jagad sõpradele-sugulastele ka?
 
NUMMIKAS 05. juuli 2013, kl 15.24
Mnjah, kuna lollid on grupeerunud minust kaugemates kohtades ja minul nendega näust-näkku trehvata pole võimalik, siis jääbki üle suvel (ja ka kõigil teistel aastaaegadel) siin oma lolli möla ajada. Pealegi- ma olen üdini virtuaalne!

* Kukeseeni kah siin kandis ei kasva.
 
Sugutäkk 05. juuli 2013, kl 16.51
Ma arvan, et need risustajad siin võivad olla noored pisikesed tüdrukud või mingid sündinud .. "meessoost" isikud:S
Kui Te neid siin vabalt tegutseda laste on Teiega varsti lõpp. Kuna nad ropendavad siin väga palju ja mõnitavad teema autorit ja kommenteerijaid kes nende märki "666" ei kanna.
Väljaspool netti pole mulle mitte kordki midagi nii ebaviisakat öeldud kui siin. Ja kaua sa ennast lased siin alandada? Enne ikka lahkud ja säilitad terve mõistuse.
 
von Freen 05. juuli 2013, kl 19.24
punane joon 05. juuli 2013, kl 14.42
> 20 liitrit kukeseeni? :O Mis sa nendega peale hakkad? > Paned sügavkülmiku täis? Või jagad sõpradele-
> sugulastele ka?

no kui selle kõik võiga pannile paned jääb pool alles juu nõu.

* aga jah, esivanematele viisin ühe ämbri.
sugulased korjaku ise :P


to she at with: NUMMIKAS

näedsa, ma pole üldtdse klubi liige (see muidugi tähendab, et ma pole üldtdse loll ka muijidugi onju), ei grupeeru kokku-lahku ega ümber ja eranditult tarka juttu (mitte lolli möla -see on oluline!) ajan ainult siis kui viitsin ja juhtmed on koos.

samas olen virtuaalselt reaalne ja pane nüüd tähele: kukeseennteni tuleb alati zapperiga sõita, sest kandid on kandid ja õige kandi pealt tuleb alati kantidele ka läheneda.


Sugutäkk 05. juuli 2013, kl 16.51
> Ma arvan, et need risustajad siin võivad olla noored
> pisikesed tüdrukud või mingid sündinud .. "meessoost" isikud:S
>
> Kui Te neid siin vabalt tegutseda laste on Teiega varsti lõpp.

justnumelt, pisikesed tüdrukud ja mingid sündinud ja vahel on nad isegi juba vanaks saanud tead.

mina küll ei lase vabalt tegutseda!
mina seisan Schmeisseriga teiselpool ekraani neil alati ja karjun ES WIRD GESCHOSSEN, kui näen et hakkavad trükkima siia.

tühjaks imetud kestad paigutan hiljem Oburje kliinikumi jälgimisele.
 
ööliine 05. juuli 2013, kl 19.37
Kukeseentest saab väga häid marineeritud seeni, kui kasutada veiniäädikat ja sinepiseemneid. Maasikaid, neid va metslasi on saanud pea paarkümmend liitrit korjata, seeni paar head sousti täit. Murakale pole jõudnud ja vist ei jõua ka, enne lähevad nad mädaks ära. Kurpp-kurpp
 
NUMMIKAS 05. juuli 2013, kl 19.37
Mul pole zapperit kaa juu. Aga küll mina hakkan paari kuu pärast teatud kantidele lähenema, kus kasvab kantide kaupa kuuseriisikaid, mida meie kandi rahvas loomupäraselt himustab.

* Saan aru, et sul on hetkel juhtmed koos- näpukesed hakkasid klahvidel tõmbema. No mis sa neid juhesid niisama kokku kliinid, keeruta värvilistest kaablitest parem üks ilus loitsupael.
 
NUMMIKAS 05. juuli 2013, kl 19.39
Liine, ma bronnisin 19.37 oma postituse ajaks juba eile ära! Misssa trügid!
 
ööliine 05. juuli 2013, kl 19.40
Keegi on jälle välismaal käinud, värvilist traati laialt käes

*Huvitav, kas nätsu ka toodi
 
ööliine 05. juuli 2013, kl 19.42
Nummikas - kes ees, see....

*Huvitav, kirjutasin Nummikas ja arvuti pani punase joone alla. Ei tea, kas selles on midagi kahtlast ja kui on kahtlast, kas siis nimes või Nummikases
 
NUMMIKAS 05. juuli 2013, kl 19.43
No ma räägin, et ma lähen hästi peale ja otsin kedagi alla...punane joon oli ainuke, kes tahtmist täis oli ;)
 
punane joon 05. juuli 2013, kl 20.12
Minust räägite või? Ei ole midagi kahtlast! Aga kes mind usub!
Toimetasin lihtsalt natuke Ööliine arvutis nagu see USA luureinfot lekitanud Edward Snowden või mis ta nimi nüüd oligi. Eks ma pea ka nüüd kiiresti varjupaika otsima hakkama.
Ei tea, kuhu kõige mõttekam oleks esimesena pöörduda? Varias ma juba käisin ja 50+-iski võtsin sõna - sain seal ühe vanamehe käest sugeda -, need jätaks esialgu kõrvale.
 
NUMMIKAS 05. juuli 2013, kl 20.53
Poe Teki alla ;)
 
punane joon 05. juuli 2013, kl 21.13
Seda ma arvasin! Aga... tekk tõmmatakse ju kohe pealt ära!:(
Veel soovitusi?
 
ööliine 05. juuli 2013, kl 21.20
Kingiabi, sleihvik pakile
 
Sugutäkk 05. juuli 2013, kl 21.24
Punane triip tal ju trussikutel, mida selle mees sellist sellises seisundis ikka tahab ja talt tekki pealt tõmbab? Pärast mehel noku ka punane ja siis lehvitab seda uhkelt oma lasnamäe aknast, et näe- mina ka teiega!
Aga mul on palju parem soovitus, topi lahti rullitav rätik oma punase joone auku ja siis ei pea kasutama ostetud lippu ja verega määritud punalipp on see kõige uhkem.
Ja juhul kui see punane joon on meessoost, siis .. pfuh!
 
Sugutäkk 05. juuli 2013, kl 21.40
Ja kui see punane joon plaanib mulle anda pärasoole põletiku siis ole õnnelik, et oled anonüümne ja irvita pihku ja peksad ka seda nagunii. Tõsine tegelane oled siin. Hiihaa!
Puna lippu hoiab see mees kõrgel!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!